Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba átalakítás fórum

Fürdőszoba átalakítás (beszélgetős fórum)


2011. jan. 12. 13:38
Miért nem szerelsz fel egy zuhanyt a kád fölé és egy függönyt? Olcsóbb és megmarad a kádad. Jól jöhet még esetleg ha lesz baba, vagy csak egy romantikus estére befeküdni néhány gyertyával.
2011. jan. 11. 08:29
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképpen megnézem!
2011. jan. 11. 08:19

Én csak a mi burkolónk árait ismerem.

Csempe,padlólap lerakás 2500Ft/nm.

Kád ill.zuhanyzó beállítása 10.000Ft.

Nem olcsó,de kifogástalan a munkája.

Egyébként üsd be,hogy burkolás vagy burkoló....vannak akik árakat is írnak a honlapjukon.

2011. jan. 11. 08:19

Szia,


Én is ezt szerettem volna a fürdőszobába, de a nagyon jó árajánlat /2000Ft/nm/ folyamatosan bővült, mert mindig előjöttek nem várt dolgok.


A kád alatt nem volt szigetelés, kitámasztás stb, alatta fel kellett tölteni, össze volt gányolva az előző lakótól.

2011. jan. 11. 08:09

Sziasztok!


Mostanában szeretnénk a Párommal egy felújított lakást venni, meg is találtuk azt, ami tetszene mindkettőnknek, és még árban is megfelelő.

A probléma csak az, hogy a fürdőszobában kád van. Viszont én mindenképpen zuhanyzót szeretnék, helytakarékosabb is, és én ezt szoktam meg, meg nem mellesleg higiénikusabb is.

A lakás egésze fel van újítva, így a fürdőszoba is (szép is)...

Az lenne a kérdésem, hogy kb. 15 négyzetméteres helyiséget milyen összegben vállal el egy kőműves (burkolás, zuhanyzó kialakítás)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook