Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Furcsa vérezgetés fórum

Furcsa vérezgetés (beszélgetős fórum)


5. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Nyuff)
2014. máj. 24. 07:58
Írtam hogy pco-s és ír-s vagyok.
2014. máj. 23. 21:05
Szerintem valami hormonprobléma is lehet...
3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - 1219509934)
2014. máj. 22. 15:19
Nagyon szépen köszi hogy írtál. Nekem is van méhszájsebem, de nagyon kicsi még egy zöldborsó nagyságát sem éri el. Így én nem gondolom hogy az okozná a gondot, bár ... Az tény hogy mostanában nagyon sok stressz ér(t) és kimerült vagyok. Mindenesetre eléggé megijedtem. Így is elég körülményes a babavállalás.
2. 1219509934 (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2014. máj. 22. 08:30
Szia! Nekem is volt így a menszeszem. 3 hónap kínlódás után elmentem dokihoz.Rögtön teljes vizsgálatot csinált, rákszűrés, mellvizsgàlat. Kérdezte hogy a mellemből néha jön-e fehér váladék. A végén arra jutott hogy semmi bajom ilyen előfordul majd elmúlik, attól jött elő ez a probléma hogy hirtelen elkezdtem dolgozni és megterheltem magam. Igaz nekem méhszájsebem is van amit a doki figyelemmel tart mert még akarta műteni. Azért adott kúpot amit 1 hétig használtam. Utána nem volt többé ilyen problémám.
2014. máj. 21. 19:10

Március 20-26.-a között volt meg a menzeszem, rá 6 napra neki álltam pecsételni. Ez 4 napig tartott, ami inkább abból állt hogy napközben rózsaszines nyálkás dolog távozott hol erősebb hol kevesebb de lényegesen kevesebb mint a normális menzeszemnél vagy, hogy mini tampont kelljen használnom, és este/éjszaka semmi. Mire eljutottam az orvosomhoz előtte 1 nappal ez abba maradt. Megvizsgált, nem talált semmit, se gyulladást sem egyebet, citológiám is tökéletes. A következő menzeszem április 29.-május 3.-ig volt meg. Most 18.-án voltunk együtt férjemmel, és 19.-én ismét elkezdtem délután nagyon minimálisan inkább barnázni, majd tegnap szintén rózsaszines nyálkás valami távozott ami késő este már megszünt, ma ismét semmi.

Pco-s Ir-s vagyok soha nem volt 100% pontos a menzeszem de ilyet soha nem is produkált a szervezetem. Szóval eléggé tanácstalan vagyok, örülnék ha valaki aki hasonló cipőben járt megosztaná velem, hogy ez mégis mi lehet és miért.

Most kezdtem 1.-én új helyen, nem tudok szabadságot kivenni, hogy elszaladjak az orvosomhoz,aki legközelebb most szombaton rendel de én dolgozom. :(

KÖszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook