Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Furcsa párok fórum

Furcsa párok (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Furcsa párok

18. mignon11 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2018. okt. 31. 12:57
Jaj ez de jo! Helyénvaló pontos megjegyzés:-):-):-):-):-)
17. apeeng
2018. okt. 20. 14:56

A bőrszínhez annyit, hogy igenis megkülönböztetik mindenhol..jónéhány, Európától távoli országban dolgoztam. Voltam nagyon gazdag országban, és voltam iszonyú szegény országban is. Egy közös volt mindegyikben..én ezekben az országokban csak egy rohadt fehérember voltam...iszonyú volt látni a gyűlöletet a bennszülöttek szemében..(főleg, ha valaki lincselésre bíztatja őket)..


hogy miért írom ezt a furcsa párhoz? mert nekem is liftezik a gyomrom, amikor a 4-es villamoson két szakállas csókolgatja egymást...az utasok zöme rémülten tekinget másfelé.

mindenesetre Magdaléna leírta a lényeget a 4. hsz-ben.


Magyarország még a béke szigete, itt (még)nincs is olyan gyűlölködés, mint néhány volt gyarmaton, ahol a fehérember mindent megtett azért, hogy örökké gyűlöljék. Az amerikai feketék tudnának erről mesélni...vagy a kifosztott, megtérített spanyolajkú amerikai indiánok.

16. Magdalénia (válaszként erre: 15. - Kristo_f)
2018. okt. 20. 14:27

Óvatos megfogalmazás és nem minden esetben derül ki. Ha jól emlékszem, még tvr-t is akartak hozni, hogy ne lehessen alkalmazni.

A hírekben is elhallgatják még az elkövetők, elítéltek nevét is. Az interneten egymást tájékoztatják az emberek, akik ismerik. :D

A homoszexuális bűnügyekről, prostitúcióról még ennél is kevesebbet tudunk, pedig létezik. Mondjuk itt még érthető az áldozatok védelme miatt.


Példát vehetnénk az USA-tól, hiszen a bűnözés soha nem látott méreteket ölt és a bűnözési tételek nagyon alacsonyak, még a visszaesőknél is. Náluk még az sem igaz, hogy a börtönnek visszatartó ereje van.

15. kristo_f (válaszként erre: 4. - Magdalénia)
2018. okt. 20. 12:45

Bizony a magyar rendőrség is közöl bőrszint körözés esetén

Google "kreol bőrű rendőrségi körözés"

Az usában meg határozottan , még a nemzetiségét/nyelvét is közlik

2018. okt. 20. 11:25

Azért furcsa a barna bőrszín, mert a társadalom még mindig sokkal nagyon arányban fehér bőrű.

Ennyi a titok nyitja. Nem negatív értelemben jelzik a legtöbben, hanem mert könnyebb beazonosítani, plusz "ritka", sokkal ritkább mint a fehér.

És nem hova tartozás miatt, pl én is simán mondom hogy ez meg az, tudod a barna bőrű, vagy szőke hajú vagy stb.

Attól mert lassan 2019 et írunk még megkülönbözető jelzéseket ugyan úgy használunk, és használni is fogunk.

Afrikába meg tuti le fehérbőrűznének, mert náluk a sötét bőrszín a normális, általános.

13. 401f36ab4a (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2018. okt. 20. 08:16

Drágaságom, nem szólítottalak meg sem este, sem ma reggel, nem tőled kérdeztem, miért van jelentősége a történetben egyáltalán a bőrszínnek, miért kellett beleszőni így 2019 felé közeledve.

Ne akarj tőlem semmit, mint mondtam, lépj tovább, nem vagy szimpi.

És mondom ezt ideges röhögcsélés nélkül ;)

12. Amaunet (válaszként erre: 11. - 401f36ab4a)
2018. okt. 20. 08:09

Aranyoskám, én csak válaszoltam a kérdésedre.:D

A barna bőrszínen te vagy kiakadva, holott a történet szempontjából semmi jelentősége.

Nyugodjál le, és ne képzelj dolgokat oda, ahol nincs.:D


Szép napot neked is!:D

11. 401f36ab4a (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2018. okt. 20. 07:48

Te most kötözködsz itt velem reggel korán? Nincs jobb dolgod? Nem ismered a szavak jelentését?

ÉN kérdezem: miért furcsa egy pár barna bőrszínnel?!

(Nem tőled kérdeztem, nyugodtan lépj tovább)

10. Amaunet (válaszként erre: 9. - 401f36ab4a)
2018. okt. 20. 07:44
Ha kitaláció is, eléggé életszerű. A barna bőr pedig csak neked okoz problémát. Mindenki más elsiklott volna felette. Mi bajod van az emberek bőrszínével?
9. 401f36ab4a (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2018. okt. 19. 23:48
Nem vetted le, hogy kitaláció? :D Csak kár, hogy a furcsasághoz barna bőr kellett :D
8. Amaunet (válaszként erre: 7. - 401f36ab4a)
2018. okt. 19. 23:39

A történet szempontjából lényegtelen, hogy melyik szépségszalon és hol.:)

Nem a lényeget vetted le?

7. 401f36ab4a (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2018. okt. 19. 23:27
De milyen szépségszalonba és hol? :D Annyira gagyi! :D
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2018. okt. 19. 23:14
Na, bumm! 1001 ilyen általad "furcsa pár"-nak nevezett futkos a belvárosban. Ez csak neked furcsa.:)
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - 401f36ab4a)
2018. okt. 19. 23:10

"Kövér, fekete hajú, barna bőrű idegen robban be a szépségszalonba"


Ha így nézett ki, akkor nem írhatta, hogy daliás, szőke, fehér bőrű.:D

4. Magdalénia (válaszként erre: 3. - 401f36ab4a)
2018. okt. 19. 23:00

Mindenkinek van nemzetisége, ahogyan nemi irányultsága is. Nem kell azt szégyellni. Ők sem szégyellik.

A természetellenest miért kell lenyomni a torkán a természetesnek? Nemcsak a homoszexuálisokról van szó, hanem más egyéb aberrált dolgokat is el akarnak fogadtatni. Azért, mert XXI.század? Nem. Azért, hogy reklámozzák, mint a domináns színes-fehér keveredést, ami be is jött más országban. Ha az a cél, hogy csökkenjen, megszűnjön a fehér heteroszexuális ember, akkor jó az irány.


Már a rendőrség sem meri úgy keresni a színes bőrű bűnözőt, hogy a bőrszínét említi, pedig úgy könnyebb dolga lenne, akár fehér, akár barna.


"Így lehet kiválóan szítani a gyűlölködést, ilyen "cikkekkel"."

Ez nem így van. Senki nem gyűlöl egy másik embert a nemzetisége, vagy a nemi irányultsága miatt. A tettei miatt vált ki egy véleményt, esetleg ellenérzést.


A nyilvános helyen való magamutogatást senki nem tolerálja, hiszen magánügy. Akkor sem, ha férfi és nő között van, de egy azonos nemű undort tud kelteni. A homoszexuális is undort érez, ha férfi és nőt lát összeborulva. Viszont ez utóbbi az élet természetes része és értelme.

3. 401f36ab4a (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2018. okt. 19. 21:42

A mai estén már a második barnabőrűzés hmmm. Így lehet kiválóan szítani a gyűlölködést, ilyen "cikkekkel".

Tudomásul kell venned, hogy mindenkinek magánügye, milyen párt választ, és hogy ami neked furcsa, arra más talán ügyet sem vet.

2019 felé közeledve el kell tudni fogadni a másságot, legalább nyomokban.

2018. okt. 19. 20:38
Ma éppen a villamosmegállóban álltam,hazafelé jövet.Amikor arra lettem figyelmes hogy egy pár csókolódzik.De nagyon "nyomták":) Annyit láttam,hogy hosszuhajú volt az egyik fél.Gondoltam hogy a csaj lehet.De amikor befejezték,direkt figyeltem mert kiváncsi voltam.Hát meg is lepödtem,két "rezsó" volt.Hmmmm,hát ilyen is lehet egy "furcsa pár"..................................................
2018. okt. 19. 09:35
Furcsa párokkal bárhol találkozhatunk: az utcán, a moziban, a pubban vagy akár a fodrásznál is...

Ugrás a teljes írásra: Furcsa párok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook