Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Furcsa görcsök jelentkeznek de nem menszeszhez hasonló.... fórum

Furcsa görcsök jelentkeznek de nem menszeszhez hasonló.... (beszélgetős fórum)


7. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Zsiráff)
2011. márc. 13. 19:08
:) Nem az első, és nem az utolsó ...
2011. márc. 13. 13:04
Az milyen szesz?
2011. márc. 13. 12:35

lehetnek jósló fájások...

pihenj fekve egy keveset,

ha fokozódik és sűrűsödik mindenképp menj be, hogy nézzenek meg minden rendben van-e.

2011. márc. 13. 11:23
Nekem volt ilyen. En vegig kemenyedtem amugy a 24. Hettol kezdve,megis tulhordtam a babat,es a mehszajam nem akart nyilni meg 2nappal a magzatviz elfolyas utan sem. Ja es sose szedtem magneb6-ot. Amugy ha a hasad alja faj ules utan, az szerintem csak a tartoszalagok nyulasa-igy a vege fele mar eleg nagy sulyt kell tartaniuk, szoval szerintem ne aggodj. Ha a fajdalom allandosul,akkor nezesd meg, lehet hugyuti fertozes jele is
3. timike.baba (válaszként erre: 1. - Babo33)
2011. márc. 13. 11:23

Szia!

Ha az orvos nem mondta hogy gond lenne akkor megnyugodhatsz.Magnéziumot szedsz?Mert az segít.De nekem is csak a 36.hétig engedte szedni a dokim, tovább nem mert nem lesz megfelelő méhtevékenység szerinte.Úgyhogy ne aggódj!! méhszájad zárt különben?

2011. márc. 13. 11:22
jóslófájások már hetekkel a szülés előtt előfordulnak.Szűkecske már a méh a babusnak,tágulgat a medencefenék.Ha más jel nincs akkor hallgass az orvosra.
2011. márc. 13. 11:11
35,hétben vagyok és ha ülök kis idő múlva elég erős görcs húzza össze a hasam alját de nem menszeszhez hasonló!A hasam megkeményedik de pisilés után enyhül. Az orvosom erre csak annyit mondott szedjem továbbra is a B6!Valakinek volt ilyesmi tapasztalata kell e aggódnom??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook