Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fura érzés a méhemben fórum

Fura érzés a méhemben (beszélgetős fórum)


2020. dec. 16. 21:21

Novemberben voltam covidos, és nekem a gyomromban van ez a fura érzés. Nem tudom megmondani pontosan, hogy milyen, mert nem fáj, csak olyan, mintha megfordulna a gyomorszájamnál Alien;)

Naponta egyszer van ez az érzésem...

2020. dec. 16. 21:11
De ha elmúlik, gondoltam rá hogy csinálok
4. szenasie (válaszként erre: 3. - 3c253ca4d3)
2020. dec. 16. 21:11
Mert még mindig pecsételek. Meg azt vártam hogy elmúlik, de nem. És reméltem hogy volt valakinek hasonló és elmondja mi lehet. :(
3. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2020. dec. 16. 20:59
Tulajdonképpen miért nem csináltál terhességi tesztet? Talán több információval szolgál, mint itt a fórumon bárki.
2020. dec. 16. 19:40
Jut eszembe... Ha a ciklus előtt elő jönnek ezek a tünetek (émelygés, mell feszülés stb...) a ciklussal abba maradnak. Most viszont nem.
2020. dec. 16. 19:39

Sziasztok!


Most lehet hogy bolondnak fogtok nézni, én is annak érzem magam de nem tudom orvoshoz mikor sikerül eljutnom, hogy meg nézzen...

Az van hogy 1,5 éve próbálkozunk a párommal babázni. Sikertelenül.

A legutóbbi ciklusom előtt viszont elég furán voltam. Kinőttem a melltartóim, émelygés - kimerültség szállt rám. Össze vissza eszek vagy épp nem eszek mert nem kívánok semmit. És hirtelen ingadozik a hangulatom :( De megjött pontosan 30 napra ahogy szokott. Igaz 1.nap volt normálisnak nevezhető, azóta elég gyenge.

Ami miatt hülyén érzem magam, hogy fura érzésem van a méhemben. Nem fáj. Nem görcs. Néha olyan mintha megtekernék (de ez se fájdalmas inkább fura) és kézzel is érzem ahogy lüktet. A pulzusom is megnőtt.


Nem tudom mire vélni. Ezek a fura érzés a császáros hegem magasságában (icipicit alatta) van és nem folyamatos.


Nem akarnám bemagyarázni magamnak, hogy lehet baba jön csak van mellette mensi... De ötletem sincs mi okozza ezt a fura érzést.


Terhes egyébként nagyon régen voltam, a gyerekeim 12es 13 évesek. De azt tudom h anno őket éreztem és körbe röhögtek h nem érezhetem (még nem tudtam h ott vannak csak mintha lenne benne valaki... És bizony aztán kiderült hogy volt)


A dolog szépsége, hogy az elmúlt hónapban átestem a covidon. De még csak hasonló tünetről sem hallottam.


Volt valakinek hasonló? Az mi volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook