Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fundamenta? Hogyan? fórum

Fundamenta? Hogyan? (beszélgetős fórum)


11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hogyisvanez1)
2017. jan. 6. 11:45
Alapvető kérdés, hogy mire akarod használni, mikor, mennyi pénzed van havonta megtakarításra. Nekem is van, de nem Fundamentánál. Mi a konkrét kérdésed? Hátha tudok válaszolni?
10. Keller Szilvia (válaszként erre: 1. - Hogyisvanez1)
2017. jan. 5. 15:13
szia, ez teljesen változó. Nekem pl. gyereknek volt lekötve számla, aztán ahogy a cél módosult, úgy átírattam egy lakásmegtakarításosra. Az 15 évre szólt, de közben lett egy jobb konstrukció, módosítottam 10 évesre. Szóval illeszkedni kell az adott szitukhoz, nekem nagyon jó üzletkötőm volt, szólt, ha van jobb konstrukció, ugrott, ha én hívtam, a hitelemet olyan hipp-hopp elintézte, hogy csak néztem, hosszadalmasabbra számítottam. Szóval szerintem egy jó üzletkötőt érdemes a leginkább keresni (ha gondolod, előkeresem a névkártyáját, ennek 2 éve, még biztos ott dolgozik.
9. hogyisvanez1 (válaszként erre: 6. - Idhikai)
2017. jan. 5. 13:22
Olvasgattam, de olyan sok és olyan sokrétű dolgokról folynak ott a beszélgetések, amik engem még nem érintenek. Ezért gondoltam, hogy kezdőként inkább egy külön helyen kérek tapasztalatokat.
8. hogyisvanez1 (válaszként erre: 4. - Polihisztor)
2017. jan. 5. 13:16
Idáig már én is eljutottam.
2017. jan. 5. 13:13
6. Idhikai (válaszként erre: 5. - Hogyisvanez1)
2017. jan. 5. 13:12

Van fundamenta fórum, olvass bele!

Nekem rémálom volt (nem mellesleg nem kis pénzembe került), amire lezajlott a hitelfelvétel, két élő és egy új szerződés mellett.

5. hogyisvanez1 (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2017. jan. 5. 13:01
Persze erre valóak, de engem tapasztalatok érdekelnének. Nem tények. Az üzletkötő tényeket mondd.
4. Polihisztor (válaszként erre: 1. - Hogyisvanez1)
2017. jan. 5. 12:53
A legoptimálisabb: 4 évre havi 20 ezer forinttal.
3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Hogyisvanez1)
2017. jan. 5. 12:48
De hát erre valóak az üzletkötők!
2017. jan. 5. 11:56
Ha valakinek lenne esetleg javaslata azt szívesen fogadnám!
2017. jan. 5. 11:12
Fundamentával kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat gyűjteni. Nem véleményeket. Tapasztalatokat! Szeretnék számlát nyitni csak nem tudom, hogy milyet, hogyan, mennyi időre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook