Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fundamenta áthidaló kölcsön fórum

Fundamenta áthidaló kölcsön (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 01:45

Sajnos vannak olyan közvetítők akik amnéziába esnek amikor ügyféllel találkoznak és mondanak érdekes dolgokat, vagy felejtenek éppen el ezt -azt. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, ezek az emberek sajnos mennek utána más pénzügyi cégek image-ét rongálni.


Nem a termékkel/céggel van a baj, hanem a hasznavehetetlen próbálkozó közvetítőkkel.

2011. júl. 21. 14:06

Keres rá a google-ben a Fundamenta csalás szavakra, én nagyon érdekes dolgokat találtam.

Az fundamentacsalas 5mp eu -n van egy jó leírás a Fundamenta áthidaló kölcsön buktatóiról.

2011. júl. 10. 17:14

Szia!


A legegyszerűbb, ha bemész hozzájuk, vagy felhívod őket. Mi is így vettük fel a pénzt a lakásunkra. 2 húszezres szerződésünk volt, s 5,8 milliót vettünk fel úgy, hogy még fél év volt hátra a szerződés lejártáig. Addig, míg a megtakarítási részt fizettük, ami kb. 66000 HUF volt a mi esetünkben. Mióta ténylegesen a felvett kölcsönt fizetjük, azóta kb. 60000-at fizetünk.


Amire nagyon figyelj, hogy mindent kérdezz meg tőlük, s amit lehet gyorsan és személyesen intézz, mert pl. nálunk minden hiba közbejött ami csak elképzelhető (még a posta is elvesztette a szerződéseinket). A végére már az idegbaj kerülgetett minket, de így egy év távlatából jó döntésnek bizonyult. Mindig fix törlesztő, tudom mikor lesz vége, nincs vele gondunk.


Sok sikert hozzá! Ha kérdésed van írj!

2011. júl. 10. 16:43

Sziasztok!

Vett fel valaki Fundamentás áthidaló kölcsönt? Szeretnék egy kis segítséget kérni. Ha a szerződéses összegem 8.4 millió forint 8.1% a kamat. Ugyanúgy fizetem a havi 20 ezret (megtakarítás) és mennyi lesz a törlesztőm? Fizetnem kell a havi megtakarítást és a törlesztőt is egyszerre vagy hogy van ez? Aki tudja kérem, segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook