Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. jan. 2. 17:29

BRRRRRRRRRRR +:p

snowbabE! de jo már neked !

mennyiért csináltattad meg?

145. angyalka75 (válaszként erre: 144. - Snowbabe)
2008. jan. 2. 15:26
Gratulálok! Pár napig biztos nehéz lesz,de kitartás, mert megéri!!!! pihenj sokat és ne idegeskedj, pár nap múlva az eredmény önmagáért beszél.....
2008. jan. 2. 14:54

sziasztok!


jelentem, ma reggel túlestem a műtéten, most itthon ücsürgök a turbánkámban:-)

biztatásul aki még nem vágott bele:nekem a műtét abszolút nem fájt, tényleg smemit nem éreztem, csk az érzéstelenítőt.

most már érzem h fáj kicsit, uh bekaptam a cataflamot, remélem attól múlik, és nem lesz annyi4ra horrorisztikus az első éjszaka...

143. ear
2008. jan. 1. 16:14

Nem halt ki :-) Sajnos sokáig nem volt netem, de most ismét itt vagyok. Nagyon "irigykedve" olvastam a hozzászólásokat, és örülök, hogy sokan már csak múlt időben beszéltek elálló füleitekről.


Ismét felhívom mindenki figyelmét, hogy megalakult az Elálló Fülűek Klubja. Ahhoz, hogy az iwiw-en is fent lehessünk valaki legyen kedves egy meghívót küldeni: elalloful@vipmail.hu


Köszi!

2007. dec. 29. 11:40
kihalt a forum
2007. dec. 22. 09:25
Fruzska te mindkét füledet megcsináltattad? vagy csak az eggyiket?
2007. dec. 20. 17:05
67iklzj,h
2007. dec. 16. 22:53
mert gondolom mind 2 drágább
2007. dec. 14. 12:58

:p köszi a biztatást! én nyáron szeretném :o!

és ti ilyenkor mind 2 fületeket ,vagy csak az eggyiket csináltatjátok meg :O?????

137. fruzska (válaszként erre: 134. - Hurkagyurka)
2007. dec. 13. 23:00
Szerintem ha ez valakit már ilyen szinten foglalkoztat, pláne ha csúfolnak és ez zavar, akkor mindenképp érdemes megcsináltatni. Pláne fiúnak, akinél még a szénaboglya haj sincs ott, hogy eltakarja. Drága, borzasztó ritkán előfordulhat szövődmény, de azért lássuk be, az esetek túlnyomó többségében az a jellemző, hogy utána az illető szépnek, nem-másnak, sokkal inkább elfogadhatónak érzi magát. Ha ezen múlik az egészséges önbecsülésed, akkor ne töprengj rajta tovább!!! :)
136. fruzska (válaszként erre: 125. - Angyalka75)
2007. dec. 13. 22:52

Ááá, a doki nem mondott semmi konkrétat. "Pár hétig" hordjam még éjszakára. Nappalra már a varratszedés után sem kellett (volna). Persze azért én ezt másképp gondoltam, és ha itthon voltam, vagy az utcán mászkáltam, hordtam pántot még jó 3-4 hétig. Éjszakára meg... nem is tudom, talán 2 hónap után hagytam abba.

Most az a gyanúm, hogy a doki a törés közepét nem varrta össze, így a kötés alatt nem illeszkedtek a porc vágott élei, így nem kezdődhetett meg az összeforrás. Azóta is mozog ugyanis egymáshoz képest a két porcszél. Lehet, hogy ha a világ végéig hordom a pántot, illeszkedés híján sose forrt volna jobban össze. Egyébként meg a sporttilalom ellenére futottam busz után, lépcsőn fölfelé, cipeltem gyereket, szerelmeskedtem - szóval volt, hogy lüktetett, de nem figyeltem rá. Mindenesetre ahogy a pántot elhagytam, 1-2 hét alatt visszavándorolt a fülem az eredeti pozícióba, és azóta is kiválóan érzi ott magát.

Szerintem ha jól varrták össze a Tiédet, nincs miért aggódnod!!! Mindenesetre ha a bőröd bírja, hordd a pántot minél tovább; abból baj nem lehet!

2007. dec. 12. 20:05
HELP!
2007. dec. 10. 16:01

szervusztok!!!!


eláll a bal fülem jobban mint a jobb :DDDD

az itenit:( kellemetlen ez az érzés és rossz a közérzetem! Sókotokat irigylem , hogy már nem vagytok fülesek :D! én is akarok plasztikázni, csak több okból félek haha:(((:((:


pl: én nyáron akarom csinálni , hogy senki ne piszkálja a fülemet , ha megcsinálnám, hanem nyugottan megvárni mig ujra felépül!


nagyon szar érzés fülesnek lenni C(O_O)> pff!

most két dolgon gondolkodok!

megplasztikáztatni, vagy pedig belövetem a fülbevalot! hehe mert ha szépen elkanyarodik a fülem akkor szépen mutatna még benne a fülbevaló LOL!

amugy teljes mértékben biztos vagyok benne , hogy aki még füles , és ha nem lenne eggyetlen egy ember sem a földön ,csak ő akkor nem vágyna egy plasztikai sebészetre, mert ugy nem lenne értelme.

énb elfogadom magam fülesnek , de néha már idegesitö hogy csufolnak érte ! :( mit ajánlottok :O? én szeretnék szép hátrasimuló nem kikacsingató füleket, mert iszonyu hogy néha e-miatt nincs elég önbizalmam !

133. angyalka75 (válaszként erre: 132. - Safranek7)
2007. dec. 3. 13:47
Szia! Az az igazság, hogy nekem a kötések levétele után nem volt sem gyűröttek, sem törődöttek a füleim. Teljesen simák, és csak hátul látszik a varrat helye.Szerencsére már az sem vészes. Viszont a 2 fülem nem egyforma, igaz nem túl nagy az eltérés, de amelyik elállóbb volt, az másabb lett, mert a külső porc egy részét kissé jobban hátrahúzta. Tőlem is kérdezte a doki, hogy mennyire varrja le, és nem akartam, hogy a fejemhez tapadjanak, igy meg olyan kis természetesek. Aki kívülről látja azt mondja, hogy nem is lehet észrevenni, hogy műtötték.Szerintem ne búslakodj, mert folyamtosan változik és regenerálódik a füled! abban is biztos vagyok hogy szépek lettek! Nekem most 2 hónapja műtötték, és még éjszakára fel-felveszem a pántot. az egyik oldalon nem is tudok aludni, mert érzékeny, és még mindig zsibbadtak!
2007. dec. 3. 10:57
Szia angyalka 75! Én megnéztem küzvetlenül a műtét után a füleimet, akkor nagyon tetszett nekem. Meg voltam elégedve, feldobódtam, h milyen klassz lesz. Nálam akkor kezdődött a búslakodás, miután kiszedte a varratokat és itthon fejpántoztam. Rinnával is beszéltük, hogy ő is el volt kenődve a látványtól, ahogyan én is majdnem szívrohamot kaptam. Gyógyulgat és remélem, hogy 10 nap múlva, akkor telik le a 4 hét, még normálisabban fog kinézni. Nálad minden rendben van belülről is a porcokkal, úgy értem, hogy neked is eleinte nagyon nyomorgatott volt? Vagy nálad nem is látszott, h volt vmi beavatkozás? Azt mondják fél év mire teljesen regenerálódik az egész. Az egyik ismerősömnek 4 éve műtötték és neki olyan jól sikerült, pedig nagyon dumbós volt a füle, h most egyszerűen tökéletes. Senki meg sem mondaná, hogy valaha is szike ért hozzá, pedig nem egy menő magánklinikán csinálták neki, hanem ráadásul orvosgyakornokok. Jó nem?
2007. dec. 3. 10:45
Sziasztok! Pár napig nem működött a net nálam, de újra itt vagyok. Nekem még 10 napig kell hordanom a pántot éjjel nappal, azután elvileg csak éjszakára. Már alig várom, h leteljen a macera, mert egy kicsit már belefáradtam. A füleim változnak, látszik, h gyógyulgat mind a kettő, de még kicsit gyűrödtek. Azt hiszem elég nagyok voltak az elvárásaim, de remélem szebbek lesznek, ha már nincsenek éjjel nappal nyomorgatva. Ti hogyan látjátok? nektek is olyan kis nyomorgatottak, vagy belülről nem is látszik semmmiránc vagy kis redő? Más! nekem most sem tapad annyira hátra, bár eleve nem is szerettem volna áramvonalasat, csak hogy beljebb álljon kicsit. De én is azon a véleményen vagyok, h biztosan visszább jön majd annak is aki ezt kevésbé feltételezi most.
130. angyalka75 (válaszként erre: 128. - Ronnie)
2007. nov. 30. 20:01
Szia!A műtét után közvetlenül nem nézted meg a füleidet tüköben? Nekem a doki megmutatta, és kérdezte, hogy meg vagyok-e elégedve vele! Nekem akkor sem tapadt hátra nagyon, most se. Viszont azt mondta a doki, hogy engedni fog még a gyógyulás után, szerintem ne keseredj el, mert biztosan fog még változni a formája.Nekem lassan 2 hónapja műtötte, és még mindig változik.Ezt legjobban akkor fogod észlelni, ha már végleg levetted a fejpántot.
129. baby1
2007. nov. 30. 17:41

Szia Ronnie!


Nekem 1 hetes, és olyan amilyen neked. "odaragasztották" Teljesen a fejemhez simul. Én a műtét után megnéztem és mondtam az orvosnak, h nagyon hátul van. Megnyugtatott, idő kérdése és enged. Valószínű azért nem látod egyformának, mert az egyik füledet műtötték. Szerintem várj türelemmel idővel biztos helyreáll.

128. ronnie
2007. nov. 30. 15:54

Sziasztok!


Már régen írtam hozzászólást, mindig csak inkább olvaslak titeket.

Nemem már másfél hónapja volt a műtét, csak egyoldali volt és még mindig u.a. a bajom, mégpedig, hogy most úgy néz ki, hogy nagyon a fejemhet simul, a hajamat sem tudom mögé tűrni. A doki szerint még kéne visszább állnia, de én ezt már nem hiszem el, mert pont olyan, mint a műtét után. Mintha a fejemhez lenne ragasztva.

Az lenne a kérdésem, van vki aki hasonló cipőben hjár? Nektek hogy néz ki így frissen műtve? Van vki akinek hasonóan "odaragasztották" és azóta már változott? Kissé elkeseredtem, ha tudtok, szóljatok néhány bíztató szót légyszi.

Köszi.

127. baby1
2007. nov. 30. 12:44

Sziasztok! Múlt héten csináltattam meg mind a két fülemet. Hosszú éveken keresztül viseltem el az emberek kellemetlenkedő megjegyzéseit, mire nagynehezen rászántam magamat. Szerintem egyáltalán nem vészes, ne igzuljatok miatta. Az érzéstelenítő fájt, de utána nem éreztem semmit. Már a varratokat is kiszedték. Először egy keveset és a többit tegnap. Az alvás valóban nehézkes, de gondoljatok a végredményre. Nekem az orvos gézlapot tett a füleimre és gézből csinált fejpántot. Nem a legdivatosabb, de ez a legkényelmesebb. Éjszakára pár hétig hordani kell, állandóra 1-2 hét. Én már többször megnéztem és meg vagyok elégedve, még lila, duzzadt, de ilyet szerettem volna, nem áll el. :) Az első éjjel kellett bevennem két cataflamot (nem szteroid gyulladáscsökkentő) és attól jobban lettem, meg azonnal álmos. :) Azóta néha egy picit nyilalgat és már viszket is.

Szóval tényleg mindenkinek ajánlom aki eddig félt tőle, nekem már most sokkal több az önbizalmam, jobb a közérzetem mint azelőtt.

ui: olyan orvost célszerű választani akinek van neve a szakmában és egy jó 'pár' fülműtéten túl van.

2007. nov. 30. 07:17
Sziasztok. Tanácsot kérnék.2003-ban műtötték elöszőr a fülem. A jobb oldal kicsit kiálllt a másikhoz. Most januárban az orvos ismét megműtötte mindekttőt, hogy a korrigáljon és szimetriát biztosítson. Nem jött össze megint. Ráadásul a jobb fülem közepénél megereszkedhetett a bőr, mert kialakult egy hullám benne. Felkerestem ismét az orvost aki most 1,5 hete ismét megműtötte a jobb fülem. 9 napja vette le a kötést,de már megint kiáll és hullám is benne van. Nem tudom mit tegyek, mert 3 fülplasztika után már félek. Találnom kell egy jó orvost bp.-en. Segítsetek ebben. köszi
125. angyalka75 (válaszként erre: 124. - Fruzska)
2007. nov. 21. 10:33
Köszi a választ! Miért írtad, hogy nem hordtad elég ideig? Hamarabb levetted, mint ahogy mondta a doki? Én nappalra bő 4 hétig, éjszakára még mindig hordom. Remélem nem fognak a füleim visszavándoroli?!
124. fruzska
2007. nov. 20. 18:37
Angyalka! Az első 2-3 hónapban az én fülem is zsibbadt, sőt, eleinte egy egyforintosnyi területen szerintem ha tűvel szurkálják sem éreztem volna. Ez azután lassanként, de TELJESEN ELMÚLT, ne aggódj! (Én is pánikban voltam miatta.)
123. fruzska
2007. nov. 20. 18:34
No én meg fogtam a kishúgom kilyukadt orrú piros pamutharisnyáját, és a bal lába szárát körbekanyarintván a fejemen összevarrtam pont olyan passzentosra, hogy kényelmes legyen. Nagyon szexi-trendi lett, azóta is megvan!!! :))) És kb. fél percbe került lenyisszantani és összegépelni. Csak sajnos nem hordtam elég ideig... :(
122. rinna (válaszként erre: 118. - Safranek7)
2007. nov. 20. 16:40

Szia!

Hát fejpánt kérdésében nagyon mázlim volt, ugyanis a kozmetikusomtól vettem olyan fejpántot amit ő használ az arckezelésekhez, az olyan tépőzáras, valamint nagyon puha, rugalmas anyagból van. Azt csak olyan szorosan tettem fel, ahogy jól esett, szóval nem nagyon zavart, a tépőzár meg a hajam alá került, úgyhogy nem is látszott. Persze ha elmentem valahová este, akkor vettem széles pamut fejpántot, ami most amúgy is divat, és azt tettem fel. Nem tűnt fel senkinek.

121. angyalka75 (válaszként erre: 119. - Safranek7)
2007. nov. 19. 18:11

Én nagyon csalódtam a fejpánt megszadaulása után... a füleim tök zsibbadtak, olyan, mintha félig nem is lennének! a füleim nem ráncosak,gyűröttek, én nem tapasztaltam ilyet.

Valahogy olyan furcsa minden, tudod nekem sokáig volt kötésem, és a fejpánt levétele után olyan sérülékenynek érzem. Nagyon kell vigyázni még mindig rá. Tarts ki!!!!!

ja! Sokáig kerestem, mire találtam olyan fejpántot, ami lazább és lyukacsos, s az nem szorít annyira. nekem is nagyon szorított a sima pánt, és szinte már fáj a porc is. Éjszakára próbáld valai vékony kendővel nem túl szorosan lekötni, de nappalra is lehet igy. Nekem a dokim mondta. Én még a fejpánt alá a fülemre tettem gézt (nem csak mögé) és úgy jobb volt.

2007. nov. 19. 08:10
jó olvasni benneteket.....de nem mernék elmenni....pedig engem is zavar, hogy kicsit elállnak...
119. safranek7 (válaszként erre: 117. - Angyalka75)
2007. nov. 19. 08:00
Szia angyalka75! Mennyei érzés lehet megszabadulni fejpánttól és boldognak lenni a látványtól. Az enyém még mindig kicsit gyürött belül a kagyló részben, ez állítólag majd elmúlik, ahogy gyógyulgat a dolog. Neked nem volt ilyen? És hogy bírtad az állandó fejpántot? Már gondoltam rá, hogy lehet, hogy nagyon mimóza vagyok, rinnának is írtam, de én egyszerűen örjítőnek érzem az állandó szorítást az amúgy is érzékeny fülemen. Várom a válaszod, üdv
118. safranek7 (válaszként erre: 116. - Rinna)
2007. nov. 19. 07:54

Szia rinna!

De jó, hogy már túl vagy rajta.:) Jó lenne, ha tudnék veled beszélni pár szót telefonon. Nagyon nyűgi vagyok, jó lenne ha egy kis lelket tudnál belém önteni. Neked mennyire volt szoros a fejpántod? Nekem először sikerült egy olyat kiválasztani, amitől megőröltem, mert talán még kényelmetlenebb volt mint az első szoros turbánom. Most ilyen rugalmas pólyaszerű anyagból vágtam egy pánt méretűt és ez igazán elviselhető, mert érzem, hogy megy egy kis vér is a fülembe.Szóval visszatérve privát elküldenéd a telszámodat? üdv

117. angyalka75 (válaszként erre: 116. - Rinna)
2007. nov. 17. 16:00

SZiasztok!Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nekem

több, mint 1 hétig volt a varratszedések után mögötte gézlap. Azért kellet, mert a seb még tisztult, és igy a gézlapon kötött ki az, ami amúgy meg odaszáradt volna.

A RINNA hozzászólását olvasva sok mindenben magamra ismertem. Nem beszéltem senkinek sem a lelki "sebekről", sem arról, hogy miként éltem meg az elálló füleim okozta stresszt. Sajnálom én is minden macera ellenére, hogy csak most 32 évesen szántam magam a műtétre. Most olyan jó!!!

1 hónapja műtöttek, lekerült a fejpánt, és még mindig nagyon érzéketlen a fülem.Szerintetek meddig tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook