Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. jan. 21. 18:27
valaki?
175. Lona40
2008. jan. 20. 20:18

Sziasztok!

Örülök, hogy rátok találtam.

Mivel kedden lesz kétoldali fülműtétem, gondoltam keresek pár oldalt és ide találtam.

Kíváncsi leszek, már a fájdalom nem érdekel, az alvás inkább, hisz csak hason és oldalt tudok. Ha hanyatt fekszem mindig hülyeségeket álmodok.:)

Viszont érdekelne mikor lehet sportolni, ugyanis lovagolok, ( a füleim miatt eddig is fejpántban, hogy ne lássák)és nagyon hiányozna, már 10 nap elteltével is.

Szóval 40 évig szenvedtem az elálló füleim miatt (mondjuk sosem csúfoltak, de engem nagyon zavart, szélben is mindig lehajtott fejjel mentem, a kislányommal nem tudok egy normálisat fejest ugrani a vízbe, mert ha vizes lesz a hajam, kilógnak a füleim)a következő 40 évet nem akarom így tovább élni.

Mondjuk megkérem a dokit ne rakjom rám egy egész turbánt, meglátom mennyire hatja meg. :)

Drukkoljatok!

És gratula az eddigi bátraknak, akik már túl vannak ezen!

174. zsu23
2008. jan. 19. 10:59
Hát,gyógyulgatok,igyekszem kímélni mindentől, aztán majd meglátom a végeredményt,mennyire vagyok elégedett,vagy megérte-e egyáltalán.. Köszi szépen mindent,a legjobbakat Neked!
173. angyalka75 (válaszként erre: 172. - Zsu23)
2008. jan. 19. 09:33

Én nem hordtam a nagyon szorosat, mert nagyon erős fájdalmam volt tőle. ne feled, hogy nappalra is hordani kell! nekem azt tanácsolta a doki, hogy éjszakára elég egy laza kis kendővel lekötni. szerintem arra vigyázz, hogy ne nyomd le nagyon a szoros fejpánttal, mert zsibbadás sem fog elmúlni, és az elszíneződések is nehezebben szívódnak fel. ha nagyon nyom a fejpántod még annyit tehetsz, hogy tegyél a füleid mögé és rá is gézlapot. nekem bevált.

Talán 2 hét elteltével mondta a doki, hogy már megmoshatom mögötte is, a lényeg az, hogy be legyen sebesedve, és ne legyen "eleven" a seb, met gondolom úgy elfertőződhet, és lassabban gyógyul.

172. zsu23
2008. jan. 19. 08:11
Persze,gondolom hosszú folyamat lesz ez. Talán hónapokról beszélhetünk.. De a neheze megvolt:) Tegnap már hajat mostam,de a fülem még nem lehet egyáltalán, belül sem!! Te mikor moshattad meg? Fejpántban aludtam,van 1 nagyon szoros,és 1 laza. A szorostól fájt,úgyhogy a lazában voltam. Azt is elfelejtettem megkérdezni a dokimtól,h melyiket vegyem fel éjszakára. Szerinted?
171. angyalka75 (válaszként erre: 170. - Zsu23)
2008. jan. 19. 07:15

Ne aggódj, a lilaság 2-3 nap alatt el fog tűnni, olyan hamar visszanyeri az eredeti színét a bőr!

A ráncosságról, gyűröttségről nem sokat tudok, nekem egyáltalán nem volt olyan. Azt tudom, hogy a műtét során a felesleges bőrt is eltávolították. Saját tapasztalatomból kiindulva azt mondhatom, hogy hosszú az út a gyógyulásig, ne legyél türelmetlen! tartsd be amit mondott a doki, s meglesz az eredménye!! Hidd el megéri!!!

170. zsu23
2008. jan. 18. 19:07
Az igen,nagyon rossz lehetett! Várnád,hogy túl legyél rosszon,és szinte csak akkor kezdődik minden... Hát,nem irigyellek! Nekem minden ok volt, kiszedték a varratot,csak lekettyentem, mikor megláttam a lila-bordó-gyűrött fülem..De jó lesz az majd:) Remélem:))
2008. jan. 18. 14:29

Sziasztok!

32 évesesen végre rászántam magam a fülplasztikára, ami a bal fülemet érintené. Segítenétek abban, hogy Pécs környékén kihez lehet ezzel fordulni, illetve hogy alakultak a 2008-as árak?

Előre is köszönöm! Helga

2008. jan. 18. 13:02
Hát, ha visszanézed a régebbi csevegéseket, az én történetem elég komplikált volt. több hétig kötést viseltem, az egyik fülemet kétszer varrták, úgyhogy nem volt sima ügy. a fülvédőt műtét után 6 hétig kellett éjszakára, nappalra kb 1 hónapig hordani. Hogy őszinte legyek, még én sem hordom felkötve a hajamat, csak itthonra. mögötte szépen begyógyult, de a heg még pirosabb, mint általában a bőr, és engem zavar, hogy mások láthatják. Majd akkor lesz minden OK,ha már a heg is szépen eltűnik.
167. zsu23
2008. jan. 18. 12:49
Nekem Molnár Csaba csinálta,eddig én is csak jókat mondhatok róla:) Remélem ma minden lekerül a fülemről!! Elég gáz hogy még mindig nem tudsz ráfeküdni!De mit érzel,fáj? Én attól is tartok,h annyira belém rögzült már h takargatom,hogy ezután se szokom meg az új fülem:)Ilyen szempontból Veled már minden ok? Este írok még,hogy milyen lett a fülem...Rettentően izgulok:((
2008. jan. 18. 10:47
Zsu, neked ki csinálta itt Debrecenben? nekem Fábián Zsolt, és teljesen meg voltam elégedve vele.November elején volt a műtétem, és még a mai napig sem tudok rendesen aludni az egyik oldalon! Ráadásul még mindig érzéketlenek is kissé, de ez idővel tökéletesen rendbejön majd.
165. zsu23
2008. jan. 18. 08:56
Nekem Debrecenbe csinálták,mindkét fülem, 180e ft volt. A dokit ajánlották,állítólag itt Ő a legjobb.. Délután ez elválik,akkor veszik le a kötést,varratot:)Majd írom még az eredményt:)Kicsit feszült vagyok már a nem alvástól..
2008. jan. 18. 08:25
Jó kis árakat írtok, nekem 150,000-ért csinálták a kettőt, de az idén már még többről beszélnek...
2008. jan. 17. 22:14
zsu23 te hol csináltattad?
2008. jan. 17. 22:12

. hurkagyurka

60ezer Ft-ért

161. zsu23
2008. jan. 17. 20:42
Köszi Angyalka! Én már minden rosszra felkészültem.. Holnapra már többet tudok,de remélem úgy lesz ahogy mondod...:)
2008. jan. 17. 19:29

:)) jo nektek!

petrovics 23 te hány FT jért csináltattad meg ?:O

2008. jan. 17. 19:18

vagy csak a lidokain hat még mindig?

Volt egy kis probláéma is:-( a jobb fülem sehogysem akart a helyérwe állni ezért levákott belőle egy darabot!!! így viszont már nem áll ki:-)

2008. jan. 17. 19:16

sziasztok!

Túlvagyok 7órája a műtéten:-)

fura de nem érzek semmit szerintetek ez normális?

157. angyalka75 (válaszként erre: 156. - Zsu23)
2008. jan. 17. 18:26
Szia! A varratszedés szerintem egyáltalán nem fáj, inkább kicsit kellemetlen a húzó érzés miatt. Nekem nem szedték ki egy hét után az összeset, kellet még pár nap a gyógyuláshoz.Persze ez egyéni, mindenkinél más.
156. zsu23
2008. jan. 17. 15:33
Nekem holnap veszik ki a varratot,légyszi írja már meg vki,hogy az milyen lesz! Mennyire fog fájni! Előre is köszi!
155. snowbabe (válaszként erre: 151. - Hurkagyurka)
2008. jan. 17. 09:56
igen mindkettőt kellett.
154. zsu23
2008. jan. 16. 18:43
Sziasztok! Nekem 6 napja volt a műtét,2 nap múlva veszik le a kötést..Már annyira várom! Nekem fáj nagyon,a jobb fülem jobban,a fájdalomcsillapítók pedig nem igazán használnak..Akinek hasonlóan fáj,ajánlom az alkohot!:) Az tompítja:))
2008. jan. 16. 18:15

engem már kezd ngyon idegesiteni hogy füles vagyok!

legszivesebben hátra ragasztanám, mert eléggé hülyén nézek ki miatta. :D

152. 867f9adc74 (válaszként erre: 151. - Hurkagyurka)
2008. jan. 15. 21:50

sziasztok!!!

Kinek mennyibe került a fülplasztika???

2008. jan. 15. 21:47
SNOWBABE! te mind 2 ö füledet plasztikáztattad:O?
2008. jan. 14. 01:42
egy
2008. jan. 10. 11:57

sziasztok:-)

Végre elhatároztam magam egy hét múlva lesz a műtétem:-) nagyon izgulok, és egy picit félek is, hogy mennyier fog utána fájni.illetve, hogy vajon meddig fog tartani a gyógyulás.Szerencsére én találtam egy jó, mégis olcsó sebész. remélem a munkáájával is elégedett leszek:-)

Akik már túlestek, a műtéten és elfelejtették, "régi" füleiket küldenétek nekem képet, hogy a célt láthassam magamelőtt! köszönöm

148. zuluci
2008. jan. 10. 08:42

Sziasztok Fórumozók!


Gratulálok mindenkinek, aki immáron büszkén "viseli" füleit. Én most vacilálok Dr. Sáfrány György és Dr. Kathó Jenő között. Ha valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban szívesen venném őket!

Z.

147. snowbabe (válaszként erre: 146. - Hurkagyurka)
2008. jan. 9. 11:44

200e volt.

ma már kötést is levette, varratokat kiszedte, és nagyon szép lett :-) :-)

így utólag nem volt vészes az elmúlt egy hét, sőt :-)

csak aludni volt nehéz :-(


uh mindenkit csak biztatni tudok, tényleg hihetetlen megkönnyebbülés, bár nekem elvben még 2 hétig kell hordani a pántot éjjel nappal, de ez már semmi a cél érdekében :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook