Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülpiercing. Vélemények, tapasztalatok... fórum

Fülpiercing. Vélemények, tapasztalatok... (beszélgetős fórum)


2013. febr. 8. 12:31
Megcsináltattad?:D
8. Roos
2010. jún. 17. 10:35
oké :)
7. pingvin90 (válaszként erre: 6. - Roos)
2010. jún. 16. 14:47
Hajrá! :) A adhatok egy tanácsot, akkor ne szilikonosat tetess be, hanem titániumot! :) Az nehezebben gyullad be! :)
6. Roos
2010. jún. 16. 11:55
Köszi a válaszokat, asszem akkor csináltatok én is :)
5. pingvin90 (válaszként erre: 1. - Roos)
2010. jún. 15. 23:49
Szia! Nekem 2 van! Van egy középen a porcban, és egy fülem felső részén is. Azt hittem, hogy beszarok majd a porcba lövéstől, de egyáltalán nem fájt! :) Az kicsit kellemetlen, amikor hallod, hogy átmegy a tű a porcon és az így szétpattan, undorító a hangja :D De nekem tényleg egyáltalán nem fájt.
2010. jún. 15. 21:22

Szia!

Nekem van fent a porcban. Egyszer még régebben volt az nagyon begyulladt, kiszedtem, de aztán annyira tetszett, hogy később újralövettem. És most is ott van és szééép :).

Egyébként én kozmetikus vagyok és szoktam oda is lőni, tény h picit jobban fáj mint a fül puha részein, de teljesen elviselhető ;-).

Szóval ha tényleg tetszik szerintem csináltass.

2010. jún. 15. 21:09

Nekem volt,még réges rég.Egy ideig bírtam a fájdalmat,utána kiszedtem.:-D Azt hittem meghalok úgy fájt,nem tudtam azon az oldalon aludni.

Pedig nekem volt/van..nyelvembe,köldökömbe,számba 2 helyen..szóval...:-)

De 2 bnőmnek is van,ők bírják....:-)

Próba szerencse,szerintem nagyon vagány..

2. lufo
2010. jún. 15. 18:48
Háát :) Én majd betojtam,úgy fájt,(én még sírtam is:) ) de megérte! De pl a hugom nem érzett semmit,és neki van vagy 5 fülenként! Igazából ez emberfüggő is!
1. Roos
2010. jún. 15. 18:44
Szeretnék csináltatni.Hallottam,hogy ha porcba fúrnak, akkor jobban fáj.Akinek van, mit gondol róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook