Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fülmelegítéshez mit javasoltok? fórum

Fülmelegítéshez mit javasoltok? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 21. 19:50
gyogysapka . hu oldalt ajánlom elolvasásra
2012. márc. 21. 19:49
Nekem anyukam a sot mindig zokniba toltotte, majd azt be a mikroba...
9. trapiti (válaszként erre: 8. - Öregmedve)
2012. márc. 20. 12:20
A fülgyertya egészen más, fülgyulladás estén tilos! A melegítés azért jó, mert megnyitja a fülkürtöt és elősegíti a gyógyulást.
8. öregmedve (válaszként erre: 1. - Agines)
2012. márc. 20. 10:50

Szia miért kell meleg só!

Hallottál már a fülgyertyáról

7. szjudy77 (válaszként erre: 5. - Agines)
2012. márc. 20. 10:18

Én a sót is meg a sapit is addig tartom a fülén, amíg meleg...


Én Kistarcsán vettem, gyógyszertárban, de a Nyugati tér környékén gyógyászati segédeszköz boltban is volt, meg a Westendben levő gyógyszertárban is láttam ha jól emlékszem... Nagyobb gyógyszertárban próbáld, kisebbekben lehet hogy nem tartanak, max rendelésre, merthogy drága...

2012. márc. 20. 09:01
Köszönöm! Az itthoni sós megoldást mennyi ideig kell használni szerintetek egy alkalommal?
5. Agines (válaszként erre: 3. - Szjudy77)
2012. márc. 20. 09:00
Köszönöm! Ilyet hol lehet vásárolni? Voltam egy gyógytárban, de ott nem volt. :(
2012. márc. 20. 08:56
Én kb.20 éve voltam gyerek, akkor a Nagymamim mindig páratlan zokniba megelgitett forróra konyhasót, arra kellett feküdni(vagy a fülhöz fogni) és az mindig segiett, ma is használjuk a családban gyerekeknél.
2012. márc. 20. 08:50

Nekünk fülmelegítő sapkánk van, ami elég drága, viszont nem kell egy helyben ülnie a gyereknek, amíg melegíted a fülét... A sapiban van mindkét oldalt melegítő betét, azt felmelegíted forró vízben, belerakod a sapi zsebeibe, megy a gyerek fejére és gyerkőc mehet játszani/mesét nézni vagy amit szeretne...

Sajnos nagyon drága, viszont sokkal jobban tűri mint a sót, és mióta minden orrfolyásos történetnél használom, azóta nem szedtünk antibiotikumot (előtte viszont 3hetente fülgyulladása volt)... Gyógyszertárban, gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni (esetleg a licitálós oldalakon lehet kifogni olcsóbban...)

2. 2100
2012. márc. 20. 08:45
Sima konyhasot textilzsakocskaba tenni, megmelegiteni (pl mikrosutoben)- en ezt szoktam hasznalni a gyerekeknel- es eleg sokaig tartja a meleget.
2012. márc. 20. 08:43

Fülmelegítéshez mit javasoltok? Ezeket a dolgokat hol lehet megvásárolni?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook