Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülfájás - Neked volt már? fórum

Fülfájás - Neked volt már? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 8. 10:46
Nézesd meg a manduláidat is. Néha össze szoktak fügni.
2013. jún. 8. 10:40
nekem volt es kozepful gyulladas okozta.
2013. máj. 2. 21:05
Köszi! Voltam ma házidokinál (mivel a kerület összes fül-orr-gégésze szabin volt) és adott citoxan cseppet meg Cataflamot. Holnap vissza kell mennem a fül-orr-gégészetre, hogy szakorvos is lássa. Remélem, kapok rá még valamit és végleg elmúlik.
2013. máj. 2. 08:56
Nekem a gyerek nagyon fülfájos volt. Sok mindent kipróbáltunk. De ami bevált az a kövirózsa. Virágboltban vettem pár száz forint,a leveléből kinyomkodsz 1-2cseppet a füledbe(kérj segítséget egyedül nehéz megoldani)Esetleg próbáld ki nekünk bevált,jobb mint a sok fájdalomcsillapító
2013. máj. 2. 08:38

Hétvégétől küzdök vele. Először csak bedugult, erre használtam az Audispray-t. Hétfőn délután elmentem orvoshoz, aki kitisztította és elengedett azzal, hogy vigyázzak víz ne menjen bele 3 hétig.

Tegnap reggelig jobb is volt. Tegnap viszont megint elkezdett fájni, este már fájdalomcsillapítót vettem be. Hajnaltól nem aludtam, mostmár az is fáj, ha nagyra nyitom a szám, pl. ásítok. Ma visszamegyek egy másik dokihoz. Még soha nem fájt a fülem, kicsit félek. Leginkább az ijeszt meg, hogy már az állkapocs csontál is fáj. Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook