Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülfájás és bölcsességfog fórum

Fülfájás és bölcsességfog (beszélgetős fórum)


2010. júl. 2. 12:02

Húú..bölcsességfog..erről tudnék mesélni, kettőt is ki kellett venni, mert rosszul nőttek.

Nem hogy a füled, de ha a fejed fél oldala is sajogna azon sem lepődnék meg. Nekem begyulladt mind a kettő felső és kifelé nőttek, eléggé zavaróan. Az elsővel szájzárat kaptam, egy kiskanalat sem bírtam betenni a számba, nemhogy egyek, 40 fokos láz és baromi fájdalom. Aztán gyulladáscsökkentővel eltöltött 2 szép hét és ki tudták venni.

A másik rá egy fél évre szintén begyulladt, annyi különbséggel, hogy azt a szimpla fogorvos nem merte elvállalni. Irány a szájsebészet...nagyon féltem, de úgy kivették, hogy észre sem vettem, nem lettem lázas utána, a fogseb sem fájt. Nagyon profi volt a doki. Pedig az nagy szó, ha ilyet mondok, mert nagyon nagyon félek tőlük :D

2010. jún. 28. 08:22

Nekem kihat. Nem is kicsit. Rögtön begyullad az arcideg. Vagyis egyik a másikat idézi elő. Vagy fogfájással indul, vagy az ideggel. Olyankor a bal oldalon, fejem minden része fáj (fül, fogak, arccsont, szemgödör, halánték...) akkora a fájdalom, hogy bele lehet bolondulni. Olyankor fogorvossal kezdem, mindíg talál egy-két fogat javítani. Aztán kis idő mulva rendeződik a probléma.

Ez így megy már pár éve, minden tavaszon...

2010. jún. 27. 23:50

Sziasztok!

nekem a bölcsesség előtti fogamból letört egy darab, korábban tömve volt...és nejkem is fáj a fülem...

Az álkapcso is fáj néha...

és ott is fáj ahol fog sincs már..

benuront szedek rá az jö, de hamarosan orvoshoz megyek..igaz egy hete kellett volna menjek de az útolsó pillanatban beparáztam:((

Fogfájásra a legjobba cataflam....sajna nekem most nincs itthon...

csak a fog ne fájna..kegyetlen tud lenni:((

2010. jún. 27. 22:24
Köszi a jó tanácsokat :-)
13. mamcili (válaszként erre: 10. - Varga.nora)
2010. jún. 27. 22:08

próbáld ki a diófalevél teát

nagyon jó gyulladűáscsökkentő

öblögess vele napjában többször,

most még friss diófalevelet is használhatsz :)

2010. jún. 27. 22:07
A füledet próbáld meg fül-gyertyázni,az megszünteti a gyulladást,csökkenti vele a fájdalmat.Ártani nem árt.
2010. jún. 27. 22:01
3 hét múlva meg megyünk nyaralni, és hogyha most kivésik, akkor még a nyaraláson is szenvedni fogok miatta :-( De ha nem vésik ki és amiatt fáj a fülem, akkor meg attól szenvedek :-(
10. varga.nora (válaszként erre: 9. - Mamcili)
2010. jún. 27. 21:59

Az a baj, hogy még ki sem nőtt :-(

Ezért is félek annyira tőle, mivel a jobb oldalamon is úgy kellett kivésni, hogy még ki sem nőtt az a fránya fog :-(

2010. jún. 27. 21:58
fogászatra menj el megnézetni, lehet ki kell kapni
2010. jún. 27. 21:57
Azért lehet, h honap elmegyek a fülészetre,aztán kiderül, hogy tényleg nem-e a fülem van begyulladva
2010. jún. 27. 21:56
Sztem fájhat,már ha csak abból indulok ki h amikor fájt a b. fogam,akkor fájt róla a fülem is.Meg még sok más helyen is.:-S borzasztó volt
2010. jún. 27. 21:56
De nincs bedagadva, meg megduzzadva, csak pár hónapja egy röntgenen lehetett látni, hogy rosszul nő pont azon az oldalon a bölcsességfogam, és ezért gondoltam rá...
2010. jún. 27. 21:52
szerintem igen ha be van dagadva,szerintem,jó,rá a bórógatás.1219.
2010. jún. 27. 21:51
Mert már lassan 2 hete fáj a fülem, a bölcsességfogam meg a jobb oldalamhoz hasonlóan belenő a fogsoromba :-(
2010. jún. 27. 21:51
jaja ,kisugárzik ha kell az egész fejre sajnos
2010. jún. 27. 21:50
persze, lehet hozza koze.
2010. jún. 27. 21:49
Szerintetek a fülfájásomhoz lehet köze annak, hogy nő a bölcsességfogam????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook