Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füldugó készítés méretre-van ilyen?És hol? fórum

Füldugó készítés méretre-van ilyen?És hol? (tudásbázis kérdés)


8. youlcsi (válaszként erre: 5. - Júliusi)
2012. jan. 11. 21:03

hát, igazából ez nem zajvédő dolog. olyan nincs, azt munkavédelmi boltban intézd. szivacsos van...


a kórházi az uszodai füldugó. igaz, rendesen tompítja a hangokat, de nem teljesen...

állandó hallójárat- és középfülgyulladás miatt kaptuk a tesómmal.

kis kórház... ha itt csinálnak (pontosabban itt csak mintavétel volt, vagy 2 hétbe telt, mire pestről megjött a füldugó) akkor sztem bárhol.

7. dovima (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2012. jan. 11. 18:07
én tudok neked ajánlani egy céget Budapesten a Bartók Béla úton,Microsonic labor a neve,neten keress rá ott csinálnak,mi is ott csináltattuk
2012. jan. 11. 17:57
Viaszosat vegyél, az elég jól eltömít. De tény, hogy azon keresztül is hallani valamicskét, viszont az alapzajokat megszűri. Ajánlom..
5. júliusi (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2012. jan. 11. 16:11
Én is azt hallottam, de nem tudom, minden kórházban ill. szakrendelésen csinálnak e.Hogy volt a felírás menete akkoriban,és bevált neked..?
2012. jan. 11. 16:09
Sajnos kipróbáltam, nekem nem jött be:(Olyan mintha csak vatta lenne a fülembe,és ki is esik...nem tudom az én hallójáratom milyen lehet...Volt már olyan ipari, műanyag füldugóm is.Én azon keresztül is hallottam a mellettem fél m. re alvó férjem horkolását...:(
3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2012. jan. 11. 14:50
nekem anno a fül-orr-gégészeten csinálták... de ha azt mondom, hogy receptre volt 18 éve 1500 ft, akkor belegondolni sem akarok, hogy ma mennyi lehet...
2012. jan. 11. 14:17
vegyél szivacsosat,az minden fülbe jó,és nincs 80 ft.
2012. jan. 11. 13:18
Füldugó készítés méretre-van ilyen?És hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook