Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fülbelövés ferdén fórum

Fülbelövés ferdén (beszélgetős fórum)


2011. febr. 26. 15:42
nekem is volt hogy ferdén lőtték,kivettem 2 hónap mulva visszamentem, és jó lett....szerintem vedd ki neki, várj vele 1-2 hó.-t és menj vissza,de egy olyan helyre ahol rendesen megcsinálják
6. 186bcfb5ca (válaszként erre: 5. - Derry)
2011. febr. 26. 14:06
Ne is mondd tiszta ideg vagyok,úgy be voltam tojva tőle,húztam idáig,mire végre rászántam magam meg így jártunk.Nem tudom mi lenne a jobb ha most kivenném,vagy ha hagyom hátha ahogy nő a füle nem lesz feltűnő,bár azért ha így marad látszani fog:(((
2011. febr. 26. 13:59

:(((

Az ilyen ember ne vállaljon fülbelövést...

Csak feleslegesen kínozta a szép kislányodat!

2011. febr. 26. 13:51
Hát bejelölték,csak nem sikerült eltalálni a pontot,pedig meg se moccant,hihetetlen:S
2011. febr. 26. 13:50

Szia!

Az lesz a legjobb megoldás,ha hagyod neki beforrni. De ha újralöveted,nehogy ugyanoda visszamenj!

Nem jelölték be előtte?

2011. febr. 26. 13:49
persze, ha benöveszted, utána kilövetheted újra. De ajánlatos lövés előtt berajzolni a lyukat hogy ilyen még egyszer ne fordulhasson elő.
2011. febr. 26. 13:46
Kislányom 7 hónapos múlt,tegnap kilövettem a fülét.Otthon vettem csak észre,hogy sajnos az egyik lyuk feljebb van mint a másik és kicsit hátrább is.Szerintetek ha most kiveszem benő neki,és aztán újra lehet lövetni?Tanácstalan vagyok,ha valaki járt már így kérem segítsen,köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook