Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülbajtól, hátfájás, lehet? fórum

Fülbajtól, hátfájás, lehet? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 17. 18:31

Mindenhová elküldenek belgyógyászattól kezdve az urológiáig... Egyszer volt szerencsém hozzá...

Minden szervedet átnézik, nincs-e gyulladás. Ez lehet akár egy fog is...

2011. szept. 17. 17:54

Nem tudjátok a góc keresés, hogy megy?

Csak ránézésre a fülembe néznek, vagy röntgentől kezdve mindenhová elküldözgetnek?

7. 12b596e0b6 (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. szept. 17. 17:52
igen, igen..gócot keres, ezt mondta, még nődokihoz is elküldött!
6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 12b596e0b6)
2011. szept. 17. 16:27

Nem. Tudja a reumathológus, hogy mit csinál.

Ahogy egy akut fog- és mandulagyulladástól akár szívizom-gyulladás is lehetséges.

Azt hiszem, ezt hívják góckeresésnek.

5. d68657db8f (válaszként erre: 4. - Grafzsu)
2011. szept. 17. 13:22
Neked is? :O egy az egyben az en problemamat irtad le, es evek ota kuszkodom en is vele. Nagyon orulok, koszonom! Megyek is a dokihoz es felvetem ezt az opciot, hatha... Nekem a zuhany utan szokott, amikor sokaig acsorgok a viz alatt, es belemegy a goz.
4. grafzsu (válaszként erre: 3. - D68657db8f)
2011. szept. 17. 13:15

Nekem évek óta becsomósodik a hátam, és a fülem könnyen huzatot kap. Nem tudom hogy de a kettő mindig együtt van.

Évekig nem találták mi bajom van most viszont egy endokrinológus véletlenül kipróbált rajtam egy betasec nevű gyógyszert ami a fül egyensúly központ betegségével van összefüggésben, még szedtem nagyon jól éreztem magam. Se hátfájás se fülfájás se fejfájás. Sajnos elfogyott és most nem is tudom milyen orvoshoz menjek, mert fülészeten voltam az nem írt ki semmit, azt mondta a fülemnek nincs baja. Viszont még is ez jött be.

2011. szept. 17. 13:07

Persze, en most estem tul egy kis tudogyuszin, amit a fulembe jutott bakteriumok okoztak.

De amugy erdekes, hogy ezzel kezdi a reumatologus.

Engem rontgenre kuldott regen, eppen ezzel a tunettel, majd MRI-re - akart -.

2011. szept. 17. 11:33
nem. mert gyulladásos gócok okozhatnak reumatikus fájdalmat sőt sok minden mást is.. ezt nekem szájsebész mondta
2011. szept. 17. 11:31

Sziasztok!

Reumás dokinál voltam, mondtam neki fáj a lapockám és a bordám között a hátam, elküldött fülészetre,fogászatra nincs-e valami góc pont...nem fura ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook