Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fuji Finepix digitális fényképezőgép tapasztalatok. fórum

Fuji Finepix digitális fényképezőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


13. fcs943 (válaszként erre: 12. - Asdrer)
2011. nov. 27. 13:34
Egy kis barkácsolással lehet rátenni, de kikapcs. előtt le kell venni !!!
12. asdrer
2011. aug. 10. 21:52

Sziasztok!

Nekem egy FinePix S1600-am van. Tudom, nincs rajta menet az objektívnél, de szerintetek lehet rá tenni valami univerzális napellenzőt? De félek, ha ráteszem, belóg a képbe a nagylátószög miatt... :S

11. zsutta
2011. máj. 28. 21:08

hs10-ről lenne szó??? húúúha!! komoly. bár én sem értek hozzá, csak abból indulok ki, amit az én gépem tud, és ez azért bőven ráver... ez már nem csak egy családi összejöveteleket megörökítendő masina, hanem ez azért már komoly!!

fotótermet akarsz nyitni? :DD

10. zsutta
2011. máj. 28. 21:02

nekem a link nem hozott be konkrét gépet......

de a fujik nagyon jók!

bátyámnak s1600-a van, elképesztő, hihetetlen, csodaszép..... szóval tényleg jó. :)


végül egyébként én nem fuji-t vettem, hanem egy kodak zd710-et, és az is nagyon jó. kedvezőbb az ára de hasonlóan jó! csak két gondom van vele: mikor ment, olyan 4-5 kép után egy picit az hosszadalmas. :S ki lehet bírni, csak az a baj, hogy a 1,5 éves örökmozgóm nem marad meg egyhelyben, egy jó képért ilyenkor mindig várni kell. másik, hogy nincs rajta kézi fókusz.. ezt egy picit sajnálom, és ez viszont van a fujin.

egyébként milyen gépről lenne szó??? :)

9. 859d58d4d8 (válaszként erre: 8. - 859d58d4d8)
2011. máj. 25. 21:00
Senki?
2011. máj. 25. 20:10

Sziasztok! Nem annyira értek a fényképezőgépekhez, de szerintetek ez jó?


[link]


Előre is köszönöm!

7. Vikianya (válaszként erre: 1. - Zsutta)
2010. jún. 4. 16:31

de jó, hogy veszel gépet :)

A miénk sony és nagyon imádjuk, de kültéri képeket jobb vele fényképezni, mint beltérit. Bár lehet, hogy nem jól állítottuk be :S

2010. jún. 3. 19:46
Szia.Nekem FinePix A820-asom van,és imádom.Már három éves,és rengeteg képet csináltam vele.Egyszerüen imádom.És hidd el,van használva rendesen.A rengeteg kép legalább 3000 képet takar,ha nem többet.És annyi funkciója van,hogy nem is tudnám felsorolni.Nagyon jó.
2010. jún. 3. 19:26
az enyémet immár több mint fél éve használom és enm jöttek elő rejtett hibák! Ezt a típust (S7000) több ismerősöm is használja és nem hallottam még rá semmiféle panaszt :) De a régebbi FinePix-ekre sem,szal bátran ajánom!
4. 3f5f44c001 (válaszként erre: 1. - Zsutta)
2010. jún. 3. 19:13
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést! Én is fényképezőgépet akarok venni,de a fórum,ahova írtam úgy néz ki halott. :(
3. zsutta (válaszként erre: 2. - KisFarkas83)
2010. jún. 3. 18:45

igen, nézegettem, de a sokadik ismeretlen szó után elment az olvasásától a kedvem.

ráadásul hosszabb távon jönnek elő a hibák. gondolom én! :)

azért még nézegetem egy kicsit. köszönöm! :)

2010. jún. 3. 18:39
Szia! Nekem S7000esem van,nagyon szeretem! Nem vagyok valami profi fotós,de én nem érzékeltem nagyon hibáját,hátulütőjét! Viszont tudom ajánlani ,google-ba írd be a típust amire kíváncsi vagy és azt hogy teszt.A legtöbb masinát letesztelik,és fel is rakják netre,én sok okos dolgot tudtam meg belőle,és tényleg szakemberek írják!Remélem segítettem :)
2010. jún. 3. 18:32

szeretnék venni egy digitális fényképezőgépet. hetek óta figyelgetem a felhozatalt, nekem ez a márka a legszimpatikusabb, ebből is a régebbiek, az S5600, S5500 stb.

tapasztalatotokra lennék kíváncsi. megéri beruházni rá? melyek a gyengéi? mit javasoltok helyette, ebben az árkategóriában???

válaszotokat előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook