Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Függés :( fórum

Függés :( (beszélgetős fórum)


2010. dec. 26. 12:09

Szia,

én is az olvasást ajánlanám - lehet szépirodalom vmely téma, ami téged kifejezetten érdekel (biztos van ilyen!). Ennél kicsit aktívabb szellemi munka például a nyelvtanulás; nagyon jó nyelvkönyveket lehet kapni. De ha például hívő ember vagy, akkor vedd fel a helyi közösséggel a kapcsolatot. Tornázhatsz is, otthon vagy külső helyen.

Próbálj ki akár több dolgot is, egy biztos lesz, ami lefoglal, élvezed és már nem is lesz baj, hogy egy-két napig nem kapcsoltad be a gépet :)

2010. dec. 26. 12:04
Köszönöm szépen!
5. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2010. dec. 26. 11:33

Vegyél a kezedbe egy jó könyvet,akkor biztos nem a gép előtt fogod leélni az életedet.

A munkával és a családi gondokkal is jól le tudod foglalni magadat,de ha ráérsz,akkor egy jó könyv valóban sokat segít. Próbáld meg!!

2010. dec. 26. 11:33

Teljesen egyet értek veled.:)

Az önkontrollon múlik minden.

Az ÉLET pedig sokkal szebb a virtuális világnál!!!!!!!!

2010. dec. 26. 11:22

Nekem az segített, hogy megtaláltam a másik felemet. Munka és család, net már csak utólagos az életemben.

Leszokni erről is úgy lehet, hogy akarod, mert ha te magad gyenge vagy akkor bárki bármit mondhat.

A való élet sokkal szebb. Fordíts több időt magadra és a családodra.

2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2010. dec. 26. 11:12
A munka, egyszerűen nincs rá időd és ennyi. Este meg annyira hulla fáradt vagyok, hogy nincs kedved a gép előtt ülni.
2010. dec. 26. 11:09

A net függőségem miatt már elhanyagolom vagy összecsapom a való életemet.

Hogy tudok erről leszokni? Ha nem kapcsolom be a gépet úgy érzem semmi nem érdekel. Pedig a szemem is nagyon elromlott már mégse bírom ki. :(

Tudatosan szeretnék róla leszokni, hogy tegyem?

Szinte egész nap megy a gép és a műsorokat is már itt nézem. Valaki járt hasonló cipőben? Mi segített?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook