Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Füge diéta! fórum

Füge diéta! (beszélgetős fórum)


17. Camay
2009. júl. 28. 11:56

Itt egy csupa gyumolcs dieta, ha gondolod probald ki.


[link]

2009. júl. 28. 11:56

Ezért is lehet enni. De nem orrba-szájba.:)És nem csak azt.

Megjött a kedvem a fügéhez, meg a dinnyéhez. De nincs otthon egyik sem.:( Lassan ebédidő.

2009. júl. 28. 11:48
A friss füge 15 gr szénhidrátot,az aszalt pedig 62 gr szénhidrátot tartalmaz 10 dekára számítva.
14. Camay
2009. júl. 28. 11:44
Ja es a feherjet se felejtsd ki a menudbol, az is nagyon fontos!
2009. júl. 28. 11:43

Rengeteg fügénk terem,és egész nyáron kilószám eszem.

Semmi bajom nincs tőle,és amikor a 90 napos diétát csináltam,reggeltől délig csak fügét ettem,és fogytam rendesen.


10 dkg friss füge kalória tartalma 60, megnéztem a tápanyagtáblázatban.


Nem csinál hasmenést sem,és rengeteg vitamint és ásványi anyagot tartalmaz.

12. Camay (válaszként erre: 1. - Dzsenett)
2009. júl. 28. 11:42

Szia!


Fuge dietarol nem is hallottam, mert szerintem nincs is ilyen. Ne fogj bele, mert nem fogyni, hanem hizni fogsz tole. Rengeteg ch-t tartalmaz. Nem kell minden jol hangzo dietanak bedolni, mert legtobbszor pont az ellenkezojet eri el az ember.

Inkabb egyel sok zoldseget, salatakat, azok egeszsegesek es fogyasztanak is.

2009. júl. 28. 11:34
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
10. c915c41c2c (válaszként erre: 9. - Dzsenett)
2009. júl. 28. 11:34
Nem kéne ezt sem.:) Az csak cukros víz, még akkor is, ha nagyon finom. Ha éhezel - és nem Te, hanem a szervezeted! -, akkor csökkenti az anyagcserét. Pszichésen lehet úgy érzed, de jó, bírom, tele vagyok. Mivel "éhezel", mindent raktározni fogsz. A cukorból - ami nem kell az agynak - zsír lesz.
2009. júl. 28. 11:29

Az is mindig van itthon! Dinnye... Imádom, és nagyon kevés a kalória tartalma...

Nem próbálom meg! Vártam, hogy szerintetek milyen lenne... Hát... Akkor marad a dinnye... :D

2009. júl. 28. 11:25
én most dinnye diétázom, méregtelenítő kúra
2009. júl. 28. 11:24
Hááát...Te tudod,de én mással próbálkoznék füge helyett,rendszeres kiegyensúlyozott étkezés többet segítene!
2009. júl. 28. 11:22
Basszus! Ez durva! Pedig a vércsoportdiéta szerint engem fogyasztana... Bár én egy levegőt veszek, és +5 kg! :D
2009. júl. 28. 11:21

Nem. :) Én is szeretem a fügét. Sokat azért ebből se egyél, mert az is ottmarad a fenekeden.:)

Egyél rendszeresen, és számold ki, mennyit. Nekem ami be van állítva energia mennyiség a napra, az pont elég. Néha még sok is. A fügében nincs annyi fehérje, amennyire szükséged lenne. Szénhidrát az meg dögivel! :) Ha csak azt eszed, nem lesz jobb. De tényleg nagyon finom!

4. katkamama33 (válaszként erre: 1. - Dzsenett)
2009. júl. 28. 11:20
Szia!Portugál (is)vagyok,és itt is élek kint,itt rengeteg fajta füge van,de az orvosok szerint nem szabad túlzásba vinni,max. 2 füge naponta,nagyon hizlal,és borzasztó hasmenést is tud csinálni,de a cukor lerakódik ugyan úgy.Szerintem ne fogyizz fügével,ellenkezöjét fogod elérni.
2009. júl. 28. 11:18

szia

nem próbáltam a diétát de nekünk is van füge és én is imádom

szerintem érdemes belefogni

írd be a googleba hogy füge és ott megtalálsz róla mindent: vitamin, kalória stb

2009. júl. 28. 11:16

Bocsánat! Nem fagyasztana, hanem FOGYASZTANA! :D

Nah meg a helyesírási és fogalmazási hiba miatt is elnézést! :D

2009. júl. 28. 11:15

Sziasztok!


Elkezdtem egy ideje fogyizni, de mindig mindig alább hagyott a lelkesedésem! Tornázni is minden nap csináltam, de jött az életemben egy mélypont, és abbahagytam mindent... Most feltámadtam hamvaimból, és újra minden oké!

Van fügebokrunk itthon, amin rengetek a sok és finom füge! Kíváncsi vagyok, hogy fagyasztana-e engem... 0-ás vércsoportom van, és azt írták igen!

Valamelyikőtök próbálta már? Én meg tudnám csinálni hogy egy-egy étkezést fügével helyettesítek, mert engem nagyon laktat, és élvezném...

Nos tehát szerintetek érdemes lenne fügediétába fogni? Ti próbáltátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook