Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frottee száraz sampont használ valaki? Tapasztalatok? fórum

Frottee száraz sampont használ valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 6. 08:43

Én hetente 1-2 alkalommal használtam, vállig érő hajra és több hétig elég szokott lenni. semmilyen károsodást nem tapasztaltam.


Jó tanács, hogy csak tökéletes tisztaságú fésűvel állj neki kifésülni. Sőt még jobb ha nem azt a fésüt használod, amelyikkel a lakkot, zselét, waxot kifésülni szoktad.

Illetve én még annyit szoktam tenni, hogy miután kifésültem a száraz sampont, még egy tiszta törölközővel jó alaposan át szoktam törölni a hajam, de úgy hogy a fejbőrömet ne nagyon dörzsöljem.

2012. dec. 5. 16:54
Holnap fogom először kipróbálni a Frottee nevezetű száraz sampon meg úgy umblock a száraz sampont. Mennyi idő alatt fogynak ezek ki? Mert hallottam hogy valaki 3-4 alakalom után már ki is fújta. Tényleg ilyen gyorsan fogynak? Ezenekívül az is érdekelne mennyire káros? Hetente vagy 2 hetente 1x használnám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook