Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Frosh öblítő és egyéb tisztítószerei mennyire jók, melyiket használjátok? fórum

Frosh öblítő és egyéb tisztítószerei mennyire jók, melyiket használjátok? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. rewt
2012. aug. 1. 17:03

Ma sok ezer féle illatot képes az ipar elő állítani - szintetikus alapon. (Vagyis: műanyag.)


Valaki még emlékszik a "Cseresznye pálinkára". Most Kassán ugyanazon címkével, ugyanazon szinekkel (kis módosítással: "Cseresznye ízű pálinka"-t állítanak elő.

És így vagyunk sok további élelmiszer, sampon, zuhanyozó-szer és tisztító-szerrel is.


Nem ismerem a "Frosh"-t , de ismerem az ecetet.

Mosógépben - felüdíti a színt, mosogatásnál fertőtlenít - akárcsak a kád WC tisztításánál - és a gyerekek elől sem kell nagyon menteni..


Több szakember véleménye, hogy a halmozott (márkás)szintetikus tisztítószerek hosszú távon komoly következménnyel járnak..


Nem egészen tartozik ide de:

Az USA-ban az átlag életkor évekkel ezelőtt 75 év volt. Ugyanakkor az orvosok, gyógyszerészek átlag életkora 58....! Egyes tanulmányok a sok szintetikus gyógyszer, kórházi fertőtlenítő szer hatását vélték felfedezni...


A "jó alma vagy levandula" esetleg más szintetikusan előállított illatszeres ágynemű, fehérnemű végzetes következményekkel is járhat..

Tehát, óvatosan a tisztító szerekkel...!

8. b-zs (válaszként erre: 1. - Judit87)
2012. aug. 1. 17:03
csak frosch öblítőt és folyékony mosószert használok, frosch mosogatót, kézmosót, én nagyon szeretem, nekem bevált
7. judit87 (válaszként erre: 5. - Gerduska)
2012. aug. 1. 16:58
Mire és hogy használod?Köszi:)
2012. aug. 1. 16:57

Köszönöm!

Mosogatószer az annyira nem hozott lázba, így szerintem azt nem veszek.

Az nagyon jó, ha érezni mosás után is az illatát, mert bevallom az ecetes öblítés nem jött be, ezért gondoltam, hogy kipróbálnám ezt az öblítőt.

Fertőtlenítője is van?Az melyik?

2012. aug. 1. 16:52
én használom az ecetes ált.tisztitószet tőle nagyon óó
2012. aug. 1. 16:49

Én öblítőt is, fertőtlenítőt is használok. Az öblítők illata szerintem isteni, még 2 hét után is érzem a gránátalmát.


Heti 2x-i mosással egy literes öblítő olyan 2 hónapig jó.. Kb.. Talán picit több.

A mandulatejes illatú is finom, de nekem a granátos jött be:)

2012. aug. 1. 16:46
Én a mosogatószert vettem. Drága és bevallom semmivel sem találtam különbnek mint mondjuk egy Pur-t.
2012. aug. 1. 16:43
Már vettem narancsos súrolótejet azt szeretem, de érdkelnének még az öblítői, hogy melyik jobb, illetve egyéb tapasztalatok a márkával kapcsolatban.
2012. aug. 1. 16:42
Frosh öblítő és egyéb tisztítószerei mennyire jók, melyiket használjátok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook