Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontinnak lehet ilyen mellékhatása? fórum

Frontinnak lehet ilyen mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - B4e66e8444)
2022. máj. 21. 09:15
Nem szedek többet mert tényleg nem jó !
2022. máj. 21. 08:29
Ne szedjel ilyen mergeket! Menj el szpichologushoz ha baj van!
2022. máj. 21. 08:28
Igen
2022. máj. 21. 06:19

Melyik hozzászólás/hozzászóló nem volt kedves?

Nyilván orvos írta fel neked ezeket, és nem csencselted a bogyókat valamelyik aluljáróban.

Tehát logikus, hogy visszamész az orvoshoz, és megbeszéled vele a zavaró tüneteket.

2022. máj. 20. 23:02
Most igazuk van a hozzászólóknak. Ezt feltétlenül az orvossal kell megbeszélned. Mindenkinél előfordulhat mellékhatás. Biztos ad inkább másfajtát. Nekem amikor szedtem jó volt, de nem vagyunk egyformák. Hagyd abba a szedését, és menny vissza a dokihoz. Jobbulást!
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 22:20
A betegtàjékoztatóban ott van a gyakori mellékhatàsoknàl a szédülés és àjulàsérzés. És hogy forduljon kezelőorvosàhoz.
3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 20:09
Anyukám akkor vesz be Frontint, ha nem tud elaludni.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 18:42
Azt az orvost kérdezd, aki ezeket a pirulákat neked felírta.
2022. máj. 20. 18:24

Tegnap és ma is vettem be frontint,délelőtt tök jó volt de délután óta ha megyek majdnem elájulok nem bírok egyenesen menni ha menet közben oldalra nézek akkor szédülök és pánikolok mintha elájulnèk

Azelőtt sosem volt ilyen csak tegnap és ma .

Ezek szerint nekem nem jó a frontin ?

Járt valaki így ?

Úgy két hete rivotrilt próbáltuk, attól csak még idegesebb lettem,3 nap szedés után kb egy hétig tiszta ideg voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook