Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Frontérzékeny gyerek fórum

Frontérzékeny gyerek (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 27. 07:51
Köszönöm....szerintem igy marad mint én is csak ilyenkor jó lenne valami ötlet a magnéziumr rákérdezek az ő korosztályánál......
10. zstimi
2009. márc. 27. 07:42
Szerintem is megér egy próbát. Javulást a fiadnak!
2009. márc. 27. 07:38
Sima vitamint kap csak,esetleg a magnéziumdolognak utánnanézek mennyi idős kortol milyen formában lehet pótolni esetlegesen gyereknél.
8. zstimi (válaszként erre: 7. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 27. 07:34
Úh, akkor azért nálatok durvább kicsit a helyzet.Nekem amikor ortopédusnál jártunk, a magnézium hiányt említették még lehetséges okként, de mivel az én lányom még pici ennek pótlásához, kihagytuk. (pl.pezsgőtablettára gondolok).
7. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 6. - Zstimi)
2009. márc. 27. 07:24

Valamelyik nekem szimpatikus gyógyszertárban kaphatót amiket reklámoznak is a tvben,rám bizta melyiket választjuk.

Átmenetileg jobb is de ha jobban fáj mint most is akkor szörnyen néz ki utána egész nap és úgy is érzi magát:(

6. zstimi (válaszként erre: 5. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 27. 07:22
Jaj, szegénykém. Egyébként milyen krémet ajánlott az ortopédus erre az esetre?
5. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 4. - Zstimi)
2009. márc. 27. 07:08

Köszönöm.Nem szoktam aggódni ha nem muszáj,régen nekünk is este kezdődött,simogattam,fásliztam,most már kenem is az ortopédus tanácsára:( általában reggelre elmúlt nyomtalanul.

Ujabban mint mára is hajnalban kezdődik,nagyon sír hogy fáj hiába simogatom fáslizom,és reggelre be van dagadva a szeme,gondolom a sirástol,és fekete karikás,csuklik össze....nem hisztis tipus,nem szokta elbliccelni a sulit,de ma valószinüleg leigazolom a napját és nem fog menni....volt már ilyen és sajnos nem tudok mit tenni ellene,volt hogy elment és hazaküldték vagyis szoltak hogy menjek érte.Nem játszik rá és effélék mert azt észrevenném nála:(

4. zstimi (válaszként erre: 3. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 27. 07:04

Szia!

Az írásodat olvasva mintha a mi történetünket olvastam volna. Nálunk ugyanez a helyzet, az én kislányom még csak öt éves lesz és ugyanez van nála is. Szintén a lába szokott fájni és ezzel kapcsolatban mi is voltunk ortopédián, de a világon semmi problémát nem találtak. Én nem szoktam erre semmit adni neki, vizesruhát a lábára, masszírozom neki és ennyi. Többnyire este fordul elő, de másnap reggelre semmi baja. A fejfájáshoz nem tudok hozzászólni, szerencsére ez még nálunk nem aktuális. Szerintem ne aggódj a lábfájás miatt, én is iyen voltam gyerekkoromban és a mai napig.Minden jót nektek!

2009. márc. 27. 06:50
Ja...orvosnál voltunk,első tünetek óta kb évente egyszer megröntgenezik a lábát,rendszeresen néznek vérképet,a feje miatt járunk szemészetre,látta háziorvos és ortopéd orvos is,minden rendben nála,ők is azt mondták van aki korán megérzi az ilyesmit:(
2009. márc. 27. 06:49

Kisfiam most 8 éves,évek óta nagyon sokszor fáj a lába,úgymond "megérzi az időjárás változást"....Hasonló voltam gyerekkorom óta,most is,azért gondolom hogy nagy eséllyel tényleg ez lehet nála a gond mert mikor fájlalja akkor többnyire én is érzem.

Most már sokszor fáj a feje is ilyenkor:(

Aki hasonlón esett,esik át,ötleteket esetleg,vagy bevált homeós készítményeket stb szeretnék.Köszönöm a segítséget!

2009. márc. 27. 06:45
Frontérzékeny gyerek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook