Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frissen gipszelt lábbal fórum

Frissen gipszelt lábbal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 30. 19:10
mate hol laksz??
2010. aug. 30. 19:09

mondtam a negyedik

low

2010. aug. 30. 18:26
csá kössz hogy irál nekem sárga a gipszem 5 kilös naon fáj a bokám nyilt törésem volt az a kérdés melyik az a video mert sok van
2010. aug. 30. 17:49

csőő!

Nekem a bokám van eltörve de fenn vok joutouben gipsbein llc 4. videó.Nem tom mit csináljak vele de még kértem a dokit hogy 2-szeresen gipszelje be.Combig van begipszelve piros szinü gipsz.


Na mek mee gyakorlom a mankózást. HALI :)

2010. aug. 24. 12:55
ha valaki tud még tanácsot irjon?
2010. aug. 23. 17:02
szia monika köszi hogy irtál most is fel van pocolva és naon fáj még rá sem tudok álni naon szar 9 csavar van most a lábamban naon nehéz de kibirom majd valahogy köszi
2010. aug. 23. 13:45
pocold fel, tegyé alá párnát vegyél be fájdalomcsillapítot .
2010. aug. 23. 13:10
valaki adjon tanácsot hogy mit lehet csinálni ha már naon fáj a bokád mert nekem rohadtul fáj alig birom ki még 4 hétig lesz fekvő gipsz aszt mondta az orvos azért fáj mert nyilt törés volt segitsetek?
2010. aug. 21. 11:23
igen naon szar volt 5 csavarral naon fáj még most is
42. monika0104 (válaszként erre: 41. - Mate1997)
2010. aug. 21. 10:15
persze a nyílt törés rosszabb.Műtőtték is?
2010. aug. 20. 19:22
nekem még iskolába sem mehettem mert annyira fájt naon szar volt még most is fáj
2010. aug. 19. 12:48

Sziasztok nekem 12 éve volt eltörve a lábam 6 hétig volt begipszelve, nekem szárkapocscsont repedésem volt a térdemtől a bokámig volt elrepedve, testnevelés órán történt ráestem az alám fordult lábamra , 1 hétig voltam otthon amíg síngipszem volt , 1 hét után körgipsz következett de a suliba muszáj voltam elmenni , mankóval közlekedtem apukám vitt a suliba.Aztán nagy nehezen kaptam járógipszet az már nagyon jó volt az kb. 3-4 hétig volt rajtam , aztán év vége lett hála isten de addigra már a gipszet is levették, de sajnos azóta is néha kinlódom vele ha időjárás változás van.

Könnyített gipszet én is választhattam volna , de fizetni kellett volna érte így mondtam kíbírom rendes gipszbe is.

2010. aug. 19. 10:50
nekem nem lehet könnyitett gipsz mert nyilt törésem van tegnap engedtek ki a koribol és még mindig naon de naon fáj a bokám
2010. aug. 15. 21:02

Hali!!

Nekem a bokám törött el de tök jól lett begipszelve combig és könnyitett gipszem van.A lábtörés a legjóbb a kéz annyira nem meee az nem XD.

37. mate1997 (válaszként erre: 1. - 416c7ed97f)
2010. aug. 14. 14:13
nekem az egyik kiránduláson volt belelépe egy gödörbe bokatörés naon nehéz volt mert naon feldagadt a gipsz alatt és utána eltörött még a kezem is mert ráestem mankóvak csuklótörés
36. mate1997 (válaszként erre: 6. - Zsokacsaj)
2010. aug. 14. 13:58
nekem éppen egy hete mütötték meg a bokámat naon fáj nyilt törésem volt naon fáj még 7 hétig lesz rajta fekvögipsz most felsem tudok álni naon szar
2010. aug. 12. 14:46
A lábtörés a legjobb főleg hogy ha ugy gipszelik be a lábad hogy combig érő piros szinü mindenkinek ajállom a lábtörést és kérjék meg a dokit hogy gipszelje be combig
2010. aug. 11. 10:00

TÖK JÓ a lábtörésés a gipszelés is tök jóóó meeee olyan jó hogy úgy kötik be a dokik hogy rátekeri és nem rárak ják MONDOM TÖKJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ a gipsz meg király

ELTöröm még egy szer a lábam hogy begipszeljék

2010. júl. 29. 20:38

Hali!!


Mizu?? Voltatok nyaralni valahol ?? Én a balatonon voltam.Alábam már jó hogy tudjak mankózni de a kezem olyan rossz mint az állat! Már nrm krll felpócólni hanem már csakjegelni kell. SZerintem tök jó a lábtörés és a kéz annyira nem.Ti szoktátok firkálni a lábtokat?Én már telefirkáltam az egészet.A lábam már nem fáj amikor elestem.Tiveletek van valami?Fáj a lábatok?


Sziasztok!!!!

2010. júl. 8. 20:02

Hali!Én egy akkora egy hülye vok hogy reggel mikó felkeltem elfelejtettem a mankót felvenni és úgy mentem és elestem és eltörött a kezem már tolókocsim is van!Olyan vagyok mint a youtoubeen egy nő! Irjátok be hogy gipsbein és olyan lesz hogy "new apartmen.Nézzétek meg milyen hülye voltam.Amugy máá tudtam lépcsőzni és pont ekkor történik ilyen!Mánem fáj a bokám máá a kezem fáj de viszont többet tudok firkálni!!


Hali!!!!!

2010. júl. 7. 18:38

CS! Akor azt mondod h ujra kell járni tanulni?

AKOR ÉNNEKEM NEM FOG SIKERÜLNI! Nagyon fáj a lábam mee elestem a mankóval! ZSibadni ked mindig a lábam hogyha felpócolom pedig az orvos azt mondta h pócoljam fel! Akkor mennyek vissza a dokihoz? PLS válaszoljatok ráá!!!!! THX XD!!!!!


CSŐŐŐŐ!!!!!!!!

30. encek (válaszként erre: 29. - Balintkaa)
2010. júl. 7. 11:34

Azt, hogy nem hiszem el, csak viccesen írtam, ott voltak az erre utaló jelek. Persze, hogy elhiszem!

A mankóval nem tudtam járni, többször elestem, végül szereztek nekem egy járókeretet. Öt hetet adtak az orvosok, most vagyok félidőben. Ha minden igaz, akkor július 23-án veszik le a gipszet. Félek tőle, akinek volt már ilyen törése azt mondja újból kell járni tanulni. Mindegy, biztos túlélem, ahogy sokan mások is.:-))

2010. júl. 7. 07:03

Köszi encek!DE most már kék van nekem! Amugy nem hiszed el hogy eltörött a bokám?Nekem mankóm van.Na neked mikó veszik le a gipszet?? Nekem még sok van!!

Na megyek cső!!

28. encek (válaszként erre: 25. - Balintkaa)
2010. jún. 29. 16:37

Hát ezt nem hiszem el:-)) Csak így eltörted a bokád?

Na, van narancssárga, zöld és kék.

Én a kéket nem szeretem, a narancs szerintem kicsit rikító, zöldet választottam. Nekem szerezte egy járókeretet, mert a mankóval elestem és nem csak egyszer, azonkívül széttörte a tenyerem és minden porcikám. Szerintem nem nőknek való. A járókerettel is idegrohamot kaptam, de aztán rájöttem, hogy nem őrjíthetem meg a körülöttem lévőket, meg az sem ártana ha én épelméjű maradnék. Beletörődtem, hogy így jártam. Tudod még most sem hiszem el, mert jógázok, elég sportosan élek és egy gödör így elbánt velem. Csak 2 centivel kellett volna távolabb lépnem és ez nem történik meg. Lógatni nem tudom a lábam, rögtön olyan mintha beledagadna a gipszbe. Állni sem tudok sokáig. Te jobban jártál csak 3 hétig kell a gipsz.Nekem 4 hét. Biztos függ a törés milyenségétől. Hát az erő legyen Veled:-)) Szükség lesz rá.

27. encek (válaszként erre: 23. - Balintkaa)
2010. jún. 29. 16:28

Az előző hsz-ben leírtam, hogy 7800 Ft-ot kértek, persze 10000-et adtam, mert úgy illik:-)

Szerencsére nincs nagy tapasztalatom a törésekkel kapcsolatban. Tehát egy hetes fekvőgipszet kaptam, meg gutaütést. Még örüljek is,szerencsés vagyok, mert nem kell műteni, mert nem mozdult el a csont.Kaptam egy hét haladékot, csak négy hétig kell rajta lenni a gipsznek. Egyébként ez a műanyag gipsz sokkal könnyebb mint a másik, viszont kell hozzá papucs, mert az összes láb újjad kivan, mégsem mehetsz a földön. Na vettünk egy 45 -ös gumi papucsot, ezt a kínai főborzalmat, ami egyébként úgy vettem észre nagyon népszerű.

26. encek (válaszként erre: 22. - Balintkaa)
2010. jún. 29. 16:21

Hogyhogy milyen??:-))) Hát elég szar:-))

Gondolom olyan mint a többi törés, fájdalmas.

2010. jún. 28. 09:31
Csőő!!! Bennvoltubk a kórházban és bokatöréssm van azt mondta a doki! Én is kaptam gipszet térdig érőt+2mankó!1 hét fekőgipsz utánna 3 hét járó!Sajna a nyaralásunknak annyi de majd ha leveszik a gipszet akk majd emegyünk majd a balatonra! Mennyibe kerül a könnyittett gipsz? Szintől függ??Még csak sima fehér van de nehéz mint állat!!!!
2010. jún. 27. 21:42
Hali! én is ugy jártam mint encek!Sajna amikor irtam akkor ki kellett menjek slozira és megcsúsztam!!! jól bedagadt a lábam!!Mit csináljak mert nagyon fáj? Amugy a bokám dagadt be:(! Jegeljem,vagy menjek be a korházba? Úgy félek h eltörött!!majd irok mert úgy dönttöttünk h bemegyek kórházba!! holnap majd irok!! Hali!!!!!!!!!!
2010. jún. 27. 21:33
ujra én vok mert a haveromnak eltörött a lába és msn-en azt kérdezte hogy mennyibe kerül a könnyitett gipsz? Énnekemmég csak szerencsére kiment a bokám és az nagyon fáj!! Akor milyen lehet ha eltörik a lábam?? Fáj a gipsz? Jóvagy rossz??? Válaszoljatok lécci!! THX:)
2010. jún. 27. 21:28
milyen a bokatörés??
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook