Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Friss özvegység fórum

Friss özvegység (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
250. lizmil
2011. ápr. 22. 21:41
Csak nem bírom ki, hogy ne írjam le, hogy tavaly még együtt mentünk húsvétkor vendégségbe. Akkor április 4-ére estt. 11-én megkapta az agyvérzést. Ilyenkor még nagyon bíztunk és küzdöttünk.....
249. lizmil
2011. ápr. 22. 21:39
Minden sorstársamnak és fórum olvasónak áldott húsvéti ünnepet kívánok.
248. agnesss0129 (válaszként erre: 246. - 1110e6ad2f)
2011. ápr. 16. 13:53
:)
247. lizmil (válaszként erre: 246. - 1110e6ad2f)
2011. ápr. 15. 08:49
Igen, vannak ilyen reakcióink. Még olyanokban is amiért haragudtam rá, hogy hogyan szólított, miket mondott játékosan, bárcsak most is mondaná még. Gratulálok neked, csak így tovább. A kutyusunkat én nem nagyon szerettem és ő gondozta, etette, most azért teszem ezt, mert ő nagyon szerette a kiskutyánkat.
2011. ápr. 14. 19:13

No írok pár sort, már csak azért is, hogy ez a fórum se haljon ki...

A héten olyat csináltam mint még soha.

A kedvesem hobbija a kert volt azon belül is a virágok. Bárhová mentünk ő mindenhol hajtásokat - ha azt nem lehetett- akkor magokat gyűjtött és mint egy gyerek izgult, hogy elültetve kifejlődnek-e talán...

...tavaly, mikor elment, nem volt erőm semmihez sem hozzá nyúlni, mindenbe az ő munkáját láttam és természetesen Őt, ahogy gyomlálgatja, ápolgatja a kis növényeit...Ám egy év eltelt és bizony a gaz most a tavaszi ébredéskor szinte mindent elnyomott. Így történt, hogy erőt véve magamon férfi emberként neki estem négykézláb módszeresen centiről-centire gyomlálni és másfél héten keresztül ezt csináltam. ..

...Ha látott odaföntről, biztos most elismerést kapnék tőle, sőt igazából nem is ismerne rám talán...de a kedvencemmel egy dupla adag rántott sajttal és jó bő adag tartárral, biztos megjutalmazott volna...

...Még 13 hónappal a történtek után is sokat könnyeztem a sziklakertben térdepelve, mert előfordult, hogy kihúztam egy növénykét véletlenül...butaság tudom, de mégis olyan érzés volt, mintha ezzel neki is ártottam volna...

..nagyon szép lett a kert, talán még sohasem volt ilyen...annyira szeretném, ha ezt most Ő is láthatná...és látnám szemeiben azt a boldogságot, hogy mennyire örül neki...és igen, ilyen is tudok ám lenni....:(

245. gonoszdi (válaszként erre: 243. - 1110e6ad2f)
2011. márc. 9. 22:36
Valóban borzasztó átélni.Engem az is nagyon megviselt mikor idegen embert láttam hogy összeesik és elvitte a mentő.Közeli hozzátartózó halálát átélni a legborzasztóbb és az életre nyomot hagy ,nem lehet túl tenni magunkat ezen. Nekem annyiból volt csak könnyebb hogy nem láttam mikor végleg elment. Igaz már halála elött párnapja mintha már nem is lett volna köztünk,csak 1 pont felé nézett .Azért akarsz utána menni mert még nagyon friss a halála.Én is így gondoltam.Igaz nekem itt voltak akkor még kiskorú gyerekeim.És csak is ők értük éltem.Mindig mondtam esténként,csak addig maradjak életben amíg a legfiatalabbik fiam is nagykorú nem lesz.Utána már nem érdekel ha jön a kaszás.Azért ne akarj utána menni mert nem ezt szeretné. Ha már ott a család akkor értük kell élned.Nekik szükségük van rád. Majd belép életedbe olyan hölgy aki pótólni ugyan nem fogja feleséged,de enyhíteni fogja fájdalmad.Kívánok nagyon sok erőt és egészséget hogy túl éld ezt a fájdalmas gyászt. És nem csak neked hanem a többieknek is ugyan ezt kivánom.
244. Bubi 54 (válaszként erre: 243. - 1110e6ad2f)
2011. márc. 9. 18:58
Borzasztó még olvasni is a történteket.Megértem az elkeseredésedet,én is igy érzek. De tudom, hogy ha velem történne valami,a lányom egyedül maradna.Ez az ami éltet, hogy ki kell birni,bármilyen nehéz is.
243. 1110e6ad2f (válaszként erre: 239. - Gonoszdi)
2011. márc. 9. 18:05

A hivatalos diagnózis szívizomelhalás volt amit kötelező hatósági boncolás derített ki.

Semmi előjele nem volt, az este is teljesen vidám volt, együtt csináltuk a vacsit és terveztük a 25. házassági évfordulónk helyszínét, Görögországba, mert a gyerkőcök és a munka miatt ezidáig soha nem láttunk élőben még tengert...

..aztán éjfél után arra ébredtem, hogy fuldokló köhögés jön a fürdőszobából és kirohantam. Feleségem teljesen sápadt volt és leverte a víz, de nem engedte, hogy mentőt hívjak hozzá, azt mondta jobban van. Kért egy pohár vizet és ahogy megitta kikerekedett a szeme s jobb karjára kinyújtva szegeződött. A kézfejtől felfelé iszonyat gyorsan kékült felfelé a karja és eközben össze is esett...tudtam nagy baj van, mert a szája széle is teljesen lelilult.

...Vizsgáztam újraélesztésből és lefektetve a földre hozzá is kezdtem..de közben hívtam a mentőket, s a telefont kihangosítva a diszpécser utasításait követtem. Nem sokára a kiérkező mentősök ezt átvették tőlem és soha nem fogom elfelejteni a testébe beütött tappancsokat és a defibrillátor által okozott iszonyatos látványt...több mint tíz percen át küzdöttek érte és közben a szemem láttára még gégemetszést is csináltak...de mindez semmi nem volt ahhoz az érzéshez képest mikor a hordozható EKG készüléken a jel egyenletes vízszintes maradt...senkinek nem kívánom ezt átélni...beakartak injekciózni, de nem engedtem...azt reméltem én is perceken belül utána megyek a fájdalomtól...

...de még mindig meg vagyok....:(

...ma egy éve mindennek nem tudok úgy kimenni a fürdőbe, hogy naponta ne jusson eszembe ez a jelenet. Reméltem, hogy nem fogom én sem megérni az egy éves évfordulót..de sajnos csak így lett.

Tudatosan teszem magam tönkre, mert igazából tudom már, hogy őt soha sem fogom tudni pótolni...remélem nekem se tart már sokáig e szenvedés, mert igaz pár nélkül az élet ennyi év után már semmit sem ér...

242. gonoszdi (válaszként erre: 240. - Lizmil)
2011. márc. 9. 15:37

Nem panaszkodom.de gyerek korom sem volt felhőtlen.Lehet pont ezért tett már akkor próbára az élet hogy legyen erőm ezeket is elviselni,túl élni.Már a születésem is túléléssel kezdődött.Mert 6,5 hónapra születtem.Nővérem elött is volt 1 kislányuk szüleinknek,aki szintén ilyen időre született.Sajnos 1 órát élt.Én ebben is túlélő voltam.


Jobbulást a betegeknek!!!

241. pirinyóka66 (válaszként erre: 238. - 1110e6ad2f)
2011. márc. 8. 20:01

Húúú, a hideg futkos rajtam az "első virág" eset miatt!

Új szirmocskák = új élet. És igen, lehet boldogságról beszélni, de azzal sokra nem megy senki, tehát inkább élni érdemes a boldogságot. Érdemes, engedélyezett, sőt hőn áhított is a szeretteink részéről.

Úgyhogy hajrá, csak bátran a boldogság felé :))

240. lizmil
2011. márc. 8. 17:29

Sziasztok! Nőnap van és hiányzik, hogy nem szalad a vörös rózsával. Mindig bohóckodott, a virágot is úgy adta át, hogy közben viccelődött. Tavaly nőnapon nem gondoltuk, hogy ev év múlva hagyatéki tárgyalásra megyünk. Nehéz ezt megemészteni, olyan mély szomorúság fogott el.

Gonoszdi! Elképesztő dolgokon mentél te is keresztül, gratulálok a kitartásodhoz és erődhöz.

Ennyi év távlatából már van rálátásod van a történtekre és a fájdalmatokra, gyászotokra. Bizonyára a bölcsek tudásával olvasgatod a hozzászólásainkat, de Te tudod, hogy miken megyünk keresztül.

letov67 KÖSZNET A NŐNAPI JÓKÍVÁNSÁGOKÉRT!

agnesss0129 Köszi a jobbulást! Viszont kívánom, remélem, hogy jobban vagy. Én szedem a gyógyszert, de most már a gyomrom is fáj. Puszi nektek!

239. gonoszdi (válaszként erre: 238. - 1110e6ad2f)
2011. márc. 8. 15:49

Őszinte részvétem Neked is.

Mi történt hogy olyan hirtelen meghalt? Persze ha nem titok.Örizd azt a virágot ameddig csak lehet. Ha már a virág feladta akkor is meglehet tartani.

2011. márc. 8. 11:14

Ma egy éve, az utolsó közös vacsorának kedvesemmel.

Tavaly vettem neki először virágot nőnapra (addig mindig nyalánksággal kedveskedtem neki), amit másnap reggel akart átültetni egy nagyobb cserépbe.

Ki sem bontotta, de nagyon örült neki és már este ki is nézte a kis kapót amibe majd "lakni" fog...aztán éjfél után nem sokkal meghalt... Azóta betegesen nevelgetem e törékeny kis növényt és most újra virágzik pár kis szirmocska rajta.

Szóval nőnap ide vagy oda ez mára már nagyon bennem maradt és soha többet nem adok virágot senkinek, mert nagyon rossz ómennek bizonyult.

A jelenlevő hölgyeknek ettől függetlenül Boldog Nőnapot kívánok, már amennyire lehet itt boldogságról beszélni.

Amúgy nagyon érdekes még, hogy napok óta töröm az fejem, hogy egy éve mi is volt a vacsink, mert szerettem volna ezzel is megemlékezni.

De mintha azt a részt kitörölték volna és nem jut az eszembe...

237. gonoszdi (válaszként erre: 232. - Lizmil)
2011. márc. 7. 23:06
Jobbulást kívánok!!!Agydaganata volt.1996 augusztus végén lett rosszúl,pont vidéken volt nagybáttyával és annak családjával. Szeptemberbe megműtötték Csepeli kórházban ahol sógórnőm ápolónő volt. Orvosok neki mondtak el mindent,nekem meg sógórnőm mondta el már amennyit elakart mondani. Épp másnak mondta el hogy 3 hónapot jósoltak a dokik.Persze én is ott voltam mikor mondta. Nevetséges hogy nekem így kellett megtudnom. Drága jó anyai nagyanyám volt olyan jóindulatú hogy azt mondta mikor műtötték férjemet ,hogy bárcsak meghalna . Mérges voltam rá hogy mondhatott ilyet. Akkor olyan ideges voltam hogy még összeveszni sem volt rá lelkierőm. Novemberben még is a nagyi halt meg. 2 hét alatt úgy lerobbant hogy már beszélni sem tudott.Csontvelőrákja volt.Januárban újjabb műtét következett. Férjemben ott volt élni akarás. Áprilisba betöltötte 45. évét,majd juniusba anyóshoz kerűlt,mert rohamai sürübekk lettek. Ősszel már többet volt kórházban.December 22.én bementem látogatni az idősebbik ikerfiammal. Akkor mondták hogy ha lehet vigyembe a többi fiamat is hogy elköszönjek apjuktól. De sajnos vagy talán jó is hogy nem láthatták már másnap. Mert éjjel 02:10 kor meghalt. Kislányunk pont ebben az időpontban és napon született halva,amit nemtudtunk sosem kiheverni. Mindig kislányt szeretett volna,és ezért lett 4 gyerek. 4. fiú után megmondtam nincs több próba hogy kislány legyen. Mert fel is kell nevelni őket,nem csak világrahozni. Amíg kiskorúak voltak nem volt szándékomban élettársi kapcsolatot létrehozni. Ne avatkozzon bele idegen ember fiaim életébe. Inkább egymagam neveltem fel őket,segítség nélkűl.Hazudnék ha azt mondanám könnyű volt,de megcsináltam.Őszintén szólva belefáradtam. Sajnos ikrekkel nem volt probléma mentes életünk.
236. lizmil
2011. márc. 7. 21:18

Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat. Vlamivel jobban vagyok, de elmentem orvoshoz és homloküreggyulladásom van. Holnap lesz a hagyatéki. Kicsit izgulok, van ugyan is egy nagyfia a páromnak egy régi kapcsolatból, remélem nem lesz vele gond. Igen én is sokat gondolkodom azon, hogy ha egy náthától ílyen levert tudok leni, mi lesz nagyobb baj esetén és egyedül van az ember. Már mint társ nélkül. De nem tudom rá a válszt. Valahogy megoldódik, bízom benne.

Ez a tizedik hónap, hogy nélküle vagyok!!!!!!!

235. agnesss0129 (válaszként erre: 234. - 1110e6ad2f)
2011. márc. 7. 20:23

azért ezzel vagyunk egy páran sajna:)

csak van aki sajnálkozik miatta,van aki bele törödik,van aki természetesnek veszi,hogy saját magára van már utalva sajna mindenben...

234. 1110e6ad2f (válaszként erre: 233. - Agnesss0129)
2011. márc. 7. 20:16
akkor már ketten vagyunk így e nagy földkerekségen aki így gondolkozik...:)
233. agnesss0129 (válaszként erre: 232. - Lizmil)
2011. márc. 7. 19:17

Jobbulást!

Hát még ebben is picit egyezünk?:)

Szombat óta én is alig tudok létezni a náthától.Orrom folyik,köhögök,minden porcikám fáj.Közben még arra kell gondolnom,hogy lássam el anyum,ne hogy ő is el kapja tőlem,más sem hiányozna!

Az előtt sem hagytam el magam soha,de ma reggel eszembe jutott,de jó lenne,ha valaki legalább egy forró teát készitene:)

De rá kellett jönnöm,megint "bilibe log a kezem"!

232. lizmil
2011. márc. 7. 11:32

Sziasztok!

Elkapott a nátha, szombaton fel sem bírtam kelni az ágyból. Az orromból elég csúnyaság jön. Viszont csak el jöttem dolgozni.

Gonoszdi, nem lehetett könnyű négy gyermek, Istenem, ha jól értettem mind a négy fiú, gratulálok! Most hány évesek, mit csinálnak? Jól értettem, hogy mikor beteg volt a férjed, akkor ő az anyósodékkal együtt élt? Hány éves volt a párod és mi volt a betegsége?

Természetesen csak arra válaszolj, amit szívesen megosztasz velünk.

231. agnesss0129 (válaszként erre: 230. - Gonoszdi)
2011. márc. 7. 09:14
:)
2011. márc. 6. 23:53
Köszönöm.:) Én is reménykedem hogy már nem lesz több csalódásom pasi téren. Annyit elárulok hogy első találkozáskor amikor menni készűlt,átölelt.Valami furcsa érzés vagy nem is tudom minek nevezzem belém nyilalt. Nem szerelem,mert sok csalódás után nem mertem még csak arra sem gondolni hogy még találkozunk.Úgy voltam hogy akkor találkoztunk elöször és utoljára. Nem is kerestem telefonon és c6en sem. De Ő jelentkezett.2. randit 2 hét után ejtettük meg az első után. Azóta is jól érzem magam Vele. Szinte feltöltödöm mikor találkozunk. Előző kapcsolatomnál inkább lemerültem mint 1 rossz aksi. Energia vámpírnak neveztem el Józsit.
2011. márc. 6. 21:16
Őszintén kívánom, hogy sikerüljön!
228. agnesss0129 (válaszként erre: 227. - Gonoszdi)
2011. márc. 6. 10:01
Remélem boldog leszel ebben a kapcsolatban már,és nem át meneti lesz csak,ha nem az illető is komolyan gondolja,és ugyan úgy ragaszkodik hozzád,mint te hozzá.Megérdemlitek a gyerekeiddel együtt a szép további családi életet:)
227. gonoszdi (válaszként erre: 225. - Lizmil)
2011. márc. 6. 09:14

4 kiskorú gyerek mellett volt mit csinálnom. De a barátaim,lakótársaim mind mellettem álltak.anyósom már akkor hátat fordított az unokáinak mikor férjemről kiderűlt gyógyíthatatlan beteg. Onnantól kezdve semmit nem kaptak név-születésnapra,karácsonyra és húsvétra sem. Sógornőim gyerekei mind kaptak.Fiaim nem mondták,de tudtam rosszúl esett nekik. Megtettem mindan tőlem telhetőt,pótoltam azt amit nemkaptak meg anyóstól,de sosem mondtam nekik hogy milyen undok mamájuk van.Anyósomnál lakott a férjem miután elég gyakran rátört a rohamok,és szeduxent vénásan csak ápolónő adhatta be. Sógornőm ápolónő volt Csepeli kórházban.Minden nap elmentem férjemhez az az anyósékhoz.Anyósom mondta nem kell minden nap elmenni.Akkor mentünk a fiúkkal minden 2. nap. Anyósomék lenyúlták férjem bank kártyáját. Mindig kérnem kellett a pénzünket ,mert rezsit fizetni kellett. Mindig azt hazudták hogy csak ennyit kapott férjem,mikor átadták a pénzt. Tudtam hogy mennyi volt a számlán ,mivel jött banki egyenleg,amiről nemtudtak. Papiron ott volt.Nem szóltam,mivel ők látták el férjemet. Közbe megbeszéltem férjemmel hogy családit én számlámra kéretem .Ebből is lett nagy patália. Hát még akkor milyen balhé volt amikor elkértem férjemtől a bankkártyát,hogy ne kelljen hetekig várni mire kiveszik a pénzt és fizetni tudjam rezsit. Majdnem bocsánatot kellett kérnem hogy igényt tartok a pénzünkre.Persze,mert így nemtudtak havi 10 000 ft-ot lenyúlni pénzünkből.Mikor férjem 17 hónapi szenvedés után meghalt,anyósom azt mondta az egyik ikerfiamnak hogy bárcsak anyád lett volna beteg,és halt volna meg. Ezt elmondta a fiam ,én meg csak ennyit mondtam:én nem kívánom neki ezt.Éljen sokáig. Ugyan is átok vissza száll. És ez mennyire igaz. Rá kb. 1 évre megkellett operálni a szívét. Majd cukorbeteg lett,és már ő sem él. Fiúkat sosem tíltottam el anyósoméktól,de ők nem akartak menni. 1 évben jó ha 1x elmentek. Persze akkor sem kaptak semmit.De már megszokták.Tőlem mindent megkaptak.Igaz nem kaptak nagy ajándékokat,de sok szeretetet ,törődést azt megkapták.Férjem halála után 3 évvel lett kapcsolatom,igaz nem annak szántam hogy összejöjjek az illetővel. Levelezési rovatban találtam rá. Ugyan is gyűjtöm a recepteket. Elöször csak levelezgettünk,majd képet kűldtünk egymásnak,aztán találkoztunk.De a férfi mint kiderűlt nagy alkoholista volt.2 évig tartott kapcsolat,majd véget vetettem .Sok pénzzel tartozott nekem,már nem kapom vissza,mert ugyan is nem él a férfi.3x megjelent nálunk,persze nem volt józan 1x sem.Nem részletezném még mire jöttem rá hogy mit csinált.Lényeg hogy nem csak engem hülyített.Megérzéseim mindig beigazolódtak,és most is. Utána megismertem másik férfit akinem volt rossz lelkű,csak éppen nem ismerte fogkefét,és amikor elnevette magát nem szép látvány a vastag lepedékes fog. Leráztam. Még volt 2 rövid kapcsolat. volt majdnem 3 évig tartó kapcsolat aminek tavaly lett vége. Éreztem hogy valami nem stimmel a pasival. C6en írogatott nekem,nem volt szándékomban összejönni vele,de még is úgy alakult. 1 évig tartott,majd én véget akartam venni kapcsolatnak,de visszakönyörögte magát. De tavaly áprilisba lebukott hogy másik c6en ahol én is voltam,ott más nicken keres komoly kapcsolatot. Én persze mondtam neki hogy minek keres ha én kellek neki.Tagadta,de ott látni mikor regisztrált,telefon tipus,és fórum hozzászolások. És neki volt elöttem Annamari nevű csajszi akit fórumban keresett. Lebukott. Nem árúltam el hogy milyen nicken van,és érdekes,azóta is infózgat azzal a nickkel. De azt tudni kell hogy a mostani barátommal már akkor elkezdtem beszélgetni 1 másik c6en mikor még tartott kapcsolat. Igaz nem szándékoztam összejönni vele. Jó párszor elpanaszoltam hogy milyen velem a Józsi. De végül kitartó volt mert mikor vége lett annak kapcsolatnak,találkoztunk.Igaz nem rögtön,de pár hónap után személyesen is találkoztunk,és azóta is találkozunk,és jól érezzük magunkat. Segítőkész aranyos ember.Segített a fűrdőszobát kicsempézni,járólapozni,glettelni. Pedig rengeteget dolgozik,szinte egyhuzamban melózik és mégis szán rám időt.Mindig kapok Tőle valamit.Persze én sem engedem el üres kézzel.Tavaly együtt karácsonyoztunk és szilvesztereztünk. Remélem Vele már megálapodunk és együtt leszünk míg élünk.


Kicsit hosszúra sikeredett .Elnézést kérek ezért. :)Így vészeltem át ezt az időt.

226. 1110e6ad2f (válaszként erre: 225. - Lizmil)
2011. márc. 4. 18:17
Lizmillel tartok én is, rettentően kíváncsivá tettél
225. lizmil (válaszként erre: 222. - Gonoszdi)
2011. márc. 4. 17:25
1997? Nagyon hosszú idő özvegyen! Érdekelne, hogy mi segített a túlélésben és hogyan tudtad újra építeni az életed? Ha van olyan amit megosztanál velünk, szívesen vennénk.
224. agnesss0129 (válaszként erre: 221. - Lizmil)
2011. márc. 4. 08:58

Én ezt már kb.2hete érzékelem,villany oltás után,sőt!...:)

Nekem nem furcsa amit érzel,én is így vagyok vele:)

223. agnesss0129 (válaszként erre: 222. - Gonoszdi)
2011. márc. 4. 08:49
Én nem nézlek"annak":)Álmodni nem,de érzékelni nagyon is sokmindent érzékelek kb.1-2hónapja.ez az érzékem minnél jobban ki finomulttá válik,és többet és többet veszek észre...:)
222. gonoszdi (válaszként erre: 221. - Lizmil)
2011. márc. 4. 07:41
Elhiszem hogy a férjed melletted van. Igaz én már nem vagyok friss özvegy,mert én férjem 1997.december 23.án halt meg. És én is éreztem hogy mellettem van. Álmomban megjelent egészségesen,és azt mondta hogy ne sírjak,ne szomorkodjak. Mert nem halt meg csak kilépett beteg testből. Tudni kell hogy soha nem foglalkoztam túlvilági élettel hogy van e vagy nincs. 4 kis gyerek mellett nem volt ilyennel foglalkozni.3. fiam után történt velem furcsa dolog amit nem tudok megmagyarázni hogy mi is volt.Akkor fáradtságnak tudtam be. Álmodhattam vagy nem tudom mi volt,de sötét helyen voltam,lebegtam és fény felé lebegtem,aztán csak megszólalt 1 kellemes férfi hang aki azt mondta hogy :neked még nem jött el az időd,még van feladatom.Akkor felriadtam és levegő után kapkodtam,és jó pár napig hatása alatt voltam.Nem mertem senkinek sem elmondani mert azt gondoltam hogy bolondnak néznek. Tudni kell hogy nem járok templomban,nem olvastam bibliát sem.Meg van a magam hite. Amióta ezek megtörténtek elkezdtek érdekelni a dolgok. Nem mélyülök bele de ha TVben ilyen téma van akkor megnézem,már nem kapcsolom el a csatornáról.Hozzá tenném még azt is hogy sajnos megálmodtam apukám halálát is ami bekövetkezett.És még jó pár dolog bekövetkezett amit megálmodtam.kb. 1 hónapja megint megjelent férjem álmomban és lottó számokat árúlt el hogy azt játszam meg. Én meg megjátszom,mert hiszem hogy nemsokára bejön.Lehet hogy hülyének néztek ilyenekért,nem is érdekel ki mit gondol. Én tudom hogy sok minden bejött amit álmodtam.26 évvel ezzelött is megálmodtam hogy megkapjuk a lakást és 4. emeleten fogunk lakni. Anyósomnak mondtam is. És amikor megkaptuk a lakást anyósom mondta is a többieknek hogy én ezt megálmodtam.
221. lizmil
2011. márc. 3. 22:10

Sziasztok!

Az éjjel arra ébredtem, hogy érzékeltem, hogy melltem van a férjem, hallom a szuszogását. Ráadásul nem is az ágy üres oldaláról, hanem a jobb oldalamnál az ágy mellett. Felriadtam, mert annyira valós volt és azt éreztem, hogy mérhetetlen szeretet áramlik felém és olyan bódulás érzés, hogy azonnal vissza kell aludnom. De jó volt reggel így ébredni. Imádom a drágámat. Már egyszer megfogalmaztam, hogy szerelmet érzek iránta. Lehet, hogy másnak furcsa a halott férj iránt ezt érezni és mondani, de tudom, hogy ti megértetek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook