Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Freemail óriáslevél küldésekor kiírja, hogy "A biztonsági időkorlát lejárt, ezért a rendszer kiléptette!" Hogyan oldjam meg a videó küldést? fórum

Freemail óriáslevél küldésekor kiírja, hogy "A biztonsági időkorlát lejárt, ezért a rendszer kiléptette!" Hogyan oldjam meg a videó küldést? (tudásbázis kérdés)

10. Jossie
2011. szept. 4. 14:04
Köszönöm szépen! :) Sikerül megoldanom! :)
2011. szept. 3. 22:49
Toltsd fel a youtubera
2011. szept. 3. 22:44

hát akkor töltsd fel egy fileszerverre és küldd el a linket

ezt azért már feltalálták

2011. szept. 3. 22:13

Köszönöm szépen! Gmailes fiókom van, de túl nagy a videó, amit küldeni szeretnék. :( És ezen kívül még három helyen van címem, de egyik sem küld el ilyen nagy méretet. :(


A mammutmail-t kipróbálom. Köszönöm. :)

6. 1da9380ac7 (válaszként erre: 3. - Jossie)
2011. szept. 3. 22:07
Nekem sem küld el fájlokat és nagyon unom...egy sz**.Nyiss más szolgáltatonál e-mailcímet,lehet jobban jársz!
2011. szept. 3. 22:07
www.mammutmail.com -mal küldhetsz nagy méretű fájlokat, freemaillel sose fogsz (se fogadni)
2011. szept. 3. 22:06

Csinálj inkább egy gmailos fiókot!


(Én is útáltam amikor folyton kilökött!)

2011. szept. 3. 21:54

Sziasztok! Az a problémám, hogy egy videót szeretnék elküldeni e-mailben, amit csak freemail-ről tudnék megoldani (elvileg) óriáslevélként. Szépen el is kezdi tölteni, aztán később kiírja, hogy "A biztonsági időkorlát lejárt, ezért a rendszer kiléptette!", így elveszik minden, amit addig feltöltött. :( A kérdésem az lenne, hogy nem tudnátok ajánlani valami megoldást erre? Pl. hogy hol lehet ezt kikapcsolni. :( Már másodszorra próbálkozom elküldeni, de újra ezt csinálta, pedig próbálkoztam azzal is, hogy megnyitom mégegyszer a fiókomat, és "aktív" leszek. De úgy látszik a belépéstől számított időt számolja.


Köszönöm szépen a segítséget! :)

2011. szept. 3. 21:52
hát lehet is
2011. szept. 3. 21:52
Freemail-lel kapcsolatos kérdésem lenne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook