Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » FreeLotto fórum

FreeLotto (beszélgetős fórum)

1 2
35. Doemoetoeri (válaszként erre: 28. - Virusboy)
2019. máj. 6. 16:30

Szia. NA es van mar errol a sztorirol valami hir? :)

En is elvileg nyertem 10 000 000 dollart :D

Viszont en se feltetlen adnam meg a kartyaszamom, ha atveres, akkor hagyom a francba. :)

34. grtm
2012. jún. 10. 17:45
Én is... xD
2012. jún. 10. 17:15
Én kamp egy üzenetetet ést azt írták 20000 USD nyertem mit csináljak
2010. máj. 4. 10:44
Én nem nagyon hiszek a külföldi nyereményjátékoknak, ott több a csaló, mint a magyar nyelvű oldalakon. Folyamatosan szoktam figyelni a nyereményjátékokat, hátha nyerek valamit. Eddig csak kisebb ajándékokat nyertem, mostmár jöhetne valami nagyobb is.
31. lorand16 (válaszként erre: 27. - Virusboy)
2009. dec. 20. 20:47
Szerintem nem kell hinni az ilyesmiben. Ha kerik a bankkártya syámát, akkor azt soha nem kell leadni, vagy először alaposan utána kell nézni a dolognak. A legtöbb esetben az ilyesmi csalás, és kárt okoz, akár komolyabbat is. Nekem már vagy 20 db mailt küldtek, de nem töltöttem ki semmit. Egy nagy kitolás az egész. Senki nem dobálozna csak úgy a millákkal. A faterom is azt tanácsolta, hogy ne adjak le nekik semmit. Ha peddig olyan kártyaszámot adsz meg nekik amin nincs semmi pénz, akkor persze ERROR t mutat. És máskülömben is az csak 300$ nem pedig 1 milla.
2009. jún. 17. 10:13

GONDOLKOZZATOK MÁR !!!!!!!!!!!


Egyetlen EGY 300$-os nyertesről tudunk, miközben milliókal dobálóztok.

Ha csak 11 embert bepaliznak, már 2 hónap alatt megtérül a 300$.

Hol az a sok TÉNYLEGES nyertes?

CSAK EZ AZ EGY VAN?


Na mind egy, sok szerencsét, ettől még az 5-ös lottó is nyerőbb, heti 1 szelvénnyel.

2009. márc. 29. 23:25

figy nekem eddig az össz nyereményem 417000000$

1 év alatt.lhet hogy igaz tegyük fel:D.és mikor hogyan kapod meg meg menyit adózól hazahozhatod érted?

2009. márc. 13. 14:12

am. én is nyertem 3x eddig LoL


1. 300$

2. 10.000$

3. 1.000.000$


de kéri nekem is a dombornyomott kártyaszámot...LoL

-lehet meg is adom, mert mani úgysincs rajta, és ha nem utalnak semmit, hacsak levenni akarnak, akkor megszüntetem a számlát és kész.

27. virusboy (válaszként erre: 26. - Őreg madar)
2009. márc. 13. 14:06
hali. most néztem meg azt a magyar nyertest a listán. rákereste tudakozóban, és beadta. felhivtam, és tényleg megkapta a 300$-t. Szal akkor lehet ennek a játéknak hinni.
26. Őreg madar (válaszként erre: 22. - Luigi81)
2009. márc. 3. 01:10
Mindent tudok a Freelotto csalokról.Az a baj hogy hiába csinálsz másik számlát bankon belül a 14,5 dollárt akkor is le vonják.Csinálj másik banknál kártyát,és ha van két keresztneved ird rá mind a kettőt.Ja és a telefon számod is változtasd meg,mert nem hivnak csak nyomon kővetnek. Őreg madar
25. Őreg madar (válaszként erre: 1. - Zita210)
2009. márc. 3. 00:55
Segitek mert a freelotto,CSALÁS.......Őreg madar
2008. júl. 15. 22:58

segitsen nekem valaki regiztem a free lottora és vonnák a számlámrol a pénz hogy lehet ezt törölni?

Elöre is köszi az email cimem riacsillag@freemail. hu

2008. júl. 13. 16:13

szia sajnos ebben nem tudok segiteni mert én nem adtam meg semmilyen kártyaszámot,de ha már vonnák a számládról a pénzt akkor az azt jelenti hogy nyertél? valószinü hogy a számládról leveszik a pénzt de a nyereményed soha nem kapod meg.ha mégse igy történne ird meg nekünk is hogy mi történt.remélem minnél hamarabb találsz segitséget.

és sok szerencsét

2008. júl. 12. 16:00

segitsen nekem valaki regiztem a free lotora és vonnák a számlámrol a pénz hogy lehet ezt törölni?

Elöre is köszi az email cimem riacsillag@freemail.hu

2008. jún. 30. 12:15
Nem volt telefonhivás...mondjuk nem is értettem volna mit mond!Szerintem nem nyertünk csak lehet ezekért a nyereményekért játszani!De ez nem jo volt jo gondolat tölük hogy elhuzzák ellöttünk a mézesmadzagot...pedig hogy beleéli magát az ember...utánna meg kopp:-( én is pending vagyok ...és szerintem az is maradok...sajnos!
20. agip22
2008. jún. 28. 12:02
Valakit hívtak telefonon? Mert nekem volt egy rejtélyes hívásom, de -mivel mondtam, hogy nem beszélek angolul- ezért letettük a telefont. Utána kaptam egy levelet, amelyben pending státszú vagyok.
2008. jún. 6. 11:33
Köszi hogy irtál:-) Ja...nem válaszolnak a mail-ra csak automatikus üzeneteket küldenek!!!
18. evicke
2008. jún. 6. 09:53
hello!Én is kaptam e-mailt,hogy nyertem 2 milllió dollárt.Erre visszaírtam,hogy ugye ez egy átverés?Persze kaptam valami cuccokat,de sztem ez hülyeség.Denem adok meg szerintem semmi kártyaszámot.Meg lehet nézni anyerteseket és ha az ember jobban megnézi akkor azt látja,hogy ilyen a 90-es évek elején készült képek vannak az emberekről olyanokról akiken látni,hogy nincs is netük.Ez az a freelotto.com vag mi.De az a vicc,hogy én nem is játszottam!!!!!de nyertem és kisorsolták az e-mailem...hehehe-pont aze nyém....na mind1. csak gondoltam megosztom veletek..
17. zita210 (válaszként erre: 16. - Godhand)
2008. jún. 1. 14:12
Hello! Nekem mindenesetre, mert nem én kockáztatok, de nem igazán bízom benne, mert rengeteg pénzt kellene kifizetniük, és nem igazán hiszem, hogy meg is teszik.:-)Én biztos, hogy nem kockáztatok, amíg nem 100-as.
2008. jún. 1. 10:34
Hello!Ma megint küldtek csekket...arra gondoltam hogy teszek majd a kártyára 2000 forintot hátha igy továbbenged!kiváncsi vagyok...egy probát megér...Szerinted?
15. zita210 (válaszként erre: 14. - Godhand)
2008. máj. 31. 11:28
Rajta vagyok:-) Ketteseim és háromasaim voltak a gratislottón, ami ugye újabb szelvény kitöltés, a tombolán semmi, de próbálkozom:-)Neked is további szép napot, azért köszi a tippeket. Továbbra is várjuk a csodát :-)
2008. máj. 31. 10:28
Én megadtam mert ugyse volt rajta semmi...de igy meg persze hogy hibaüzenetet irt ki...na mindegy:-) Probáld ki a gratislotto.hu-t vagy a tombola.hu-t azzal legalább lehet nyerni és ingyenes:-)) Szép napot!!!
13. zita210 (válaszként erre: 12. - Godhand)
2008. máj. 31. 08:10
Nem mertem megadni szlaszámot, és a héten már levelet sem kaptam tőlük. Úgy látszik, ha valaki nem mer kockáztatni, az nem is nyer, de mivel nem tudok jól angolul, úgy voltam vele, hogy jobb a békesség.:-) Utolsó levélben "sending" voltam.
2008. máj. 30. 18:35
Ezt nem tudjuk mi se mert a testvére játszott helyette Svédországbol...és nyert is...csakhát a Magyar "játékos" meglepödött mert nem volt neki internete...ugyhogy közjegyzö kellett hogy Ő valoban egy és ugyanaz...de végul megkapta a testvére elintézte! Sajnos több Magyar nincs a listában! Pedig olyan boldog voltam hogy "nyertem"...álom volt!!!Az email-ekre amiket küldtem egyikre se reagáltak!!!Neked hogy volt Zita?
11. zita210 (válaszként erre: 10. - Godhand)
2008. máj. 30. 13:28
Megkérdeztétek tőle, hogy milyen adatokat mert megadni?
2008. máj. 30. 12:30
Hello!nekem már kétszer küldték ki a virtuális csekket,amin pending(függöbe) vagyok!Eddig 1millo dollár +10300 dollár a "nyereményem" De hiába akarná érvényesiteni az ember nem tudja mert mindig a kártyaszámot kéri!!!Ha már nyert az ember nem a számlaszámot kellene kérni nekik?!Direkt ezért csinéltattam kártyát...persze nincs rajta egy fillér se ugyhogy leemelni nem tudnak le rola...persze üres kártyával nem lehet tovább lépni!!!!!Ja egyébként egy magyar nyert 300 dollárt ott van a nyertesek között!Felhivtuk megkapta a pénzt...szoval nem tudom!!!
9. zita210 (válaszként erre: 8. - Szücsi)
2008. máj. 26. 08:06

Szia!


Nagyon okos apukád van, de ezt a nagy igazságot olyan könnyű elfelejteni. Néha jó álmodozni, főleg, ha sok pénzről van szó. Még nem adtam meg számlaszámot, de nem is tervezem ezek után. Én is rendelkezem azzal a hibával, hogy oly könnyen elhiszek mindent, de előnyömre válik, hogy nem ugrok fejest mindenbe azonnal, hanem először körültapogatózom. Címet ugyan adtam meg, de se telefonszámot, se számlaszámot nem. Kár, hogy sokan arra használják a netet, hogy másokat becsapjanak.

8. Szücsi (válaszként erre: 1. - Zita210)
2008. máj. 23. 13:49
Szia! Engem is megpróbáltak befírölni vele, egyszer odatévedtem és játszottam, tudom a számaimat, állandó évszámok. Egyszercsak jött egy e-mail, hogy congratulation! én nyertem egy v@lag pénzt!!! Meglepő volt, mert egyáltalán nem voltak ismerősek a számok, de hát ha nyertem, akkor nyertem. Küldtek egy csomó kérdőívet, meg szerződést, meg megbízást amin kérem a kifizetést. Ezek természetesen mind angolul voltak. Kitöltöttem, el kellett faxolni, (természetesen kérték a bankszámla számomat is, mert hát utalják), onnantól kaptam időnként egy levelet, hogy hát minnyá küldjük, csak ilyen meg olyan gondok adódtak. A lényeg, egyszer csak megnéztem neten, nincs is olyan bank Dél-Afrikában - Johannesburgot írtak, onnan találtak meg - amit ők nemzeti banknak tituláltak. Utána neten rákerestem erre a banknévre amit ők adtak meg, és egy csomó oldalt találtam, ahol a megkárosított emberek voltak. A lényeg, az én számlámon nem volt egy kanyi sem, gyakorlatilag nem is használtam, így nem voltam veszélyben. De sokan azt írták, hogy kaptak olyan levelet, hogy már elküldtük Önnek a rengeteg sok pénzt de a banknak te meg küldj ennyi meg ennyi lóvét, mert különben nem küldik tovább... Na én megúsztam... Figyelj Te is, keress utánna a neten, szerintem átverés! Apa szerint a világban semmit nem adnak ingyen...
7. f2ccdf884b (válaszként erre: 6. - Zita210)
2008. máj. 15. 16:27
hát igen ingyenes de csak a regisztrálást követö 1hétig.nekem már lejárt a hetem de elötte bejelöltem hogy minden nap ugyanaz a szám játszon és azóta is majdnem minden nap küldik a levelet hogy 1millio,50ezer ... dollártnyertem.de új számokat nem tudok beirni mert akkor megint kéri a kártyaszámot.na de azt várhatják.én már jópár millát nyertem ha csak 1-et kapnák meg már annak is nagyon örülnék.
6. zita210 (válaszként erre: 5. - F2ccdf884b)
2008. máj. 15. 13:59

Azért kérdeztem meg a fórumon keresztül, mert igaz, hogy olyasmit silabizáltam ki, hogy kifizetés csekk, de gyanús volt, hogy miért kérik a szlaszámom. Ráadásul havonta (per months) kérik ezt a 14 $, legalábbis én így értelmeztem. Szerintem abból az 1.050.300 $-ból, (amit nyertem) már le tudják vonni:-). Én megelégszem a maradékkal is, csak küldjék el csekken.

Bár ahogy olvasgatom, hogy mit írtatok a freelottó-ról (az én fordításomban ingyent jelent, bár lehet, hogy nem anyanyelvi szinten beszélem az angolt), nemhogy nem fizet, hanem azt várja, hogy mi fizessünk

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook