Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fotón hogy tudom a hátteret megváltoztatni? fórum

Fotón hogy tudom a hátteret megváltoztatni? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 29. 17:59

rétegmaszk :)

guglizzál :D:P

2009. nov. 29. 17:42
ja illetve Photoshop ctrl+alt+X bill. kombinácioval körberajzolod magatokat , azután ki kell tölteni és akkor a teljes hátteret leszedi.
2009. nov. 29. 17:32
Eddig imikimin próbálkoztam,painttel,meg photoscape-el.
2009. nov. 29. 17:31

ha van photoshopod, a magic wand (varázspálca) eszközzel ki tudod jelölni a hasonló színű területeket és a maradékot kitörölni. csak jól kell beállítani az érzékenységét, mert sajnos a hajad és a szekrény színe kissé hasonlítanak.


csinálhatsz kijelölést szabad kézzel (azaz egérrel) is, de az keveseknek szokott jól sikerülni, mert nehéz pontosan rajzolni egérrel.

2009. nov. 29. 17:27
Van egy jó oldal, ahol különböző trükköket, tippeket olvashatsz, hogyan tudod alakítani a képeidet: digiretus.hu Ott többféle programot is ajánl, nem tudom, neked mid van.
2009. nov. 29. 17:11
Show-egy w
2009. nov. 29. 17:11
Photo Frame Showw találsz rengeteg keretet, amibe képet illeszthetsz és így a háttér is eltünhet
2009. nov. 29. 17:07
Sziasztok!Légyszi segítsetek,olyant szeretnék az adatlapomon lévő 1.képből,hogy a háttere más legyen,vagy úgy hogy magunkat kivágni róla.Hógömbbe szeretném rakatni,évfordulónkra,és pl.a szekrény ott bal oldalon igazán nem kéne oda:)
2009. nov. 29. 17:05
Fotón hogy tudom a hátteret megváltoztatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook