Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fotóalbum fórum

Fotóalbum (beszélgetős fórum)


10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Meoo)
2014. jún. 24. 22:53

Fuuuu, elso korben kigUjtottem az osszeset,ami vmiert tetszik. Majd szolok Apanak fussa at O is ,aztan lesz, amennyi lesz :)

A digitalissal annyi a bajom, hgy konnyen elveszhet, torlodhet, stv, mig a fotoalbum azert megmarad...

Koszi mindenkinek a tippeket :)

9. meoo (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2014. jún. 23. 22:19
Ami a babanaplóba került? :-D Havi 12-18.Nagyon tele van már az album pedig még 4 hónapot kell besuvasztani.A gépem meg tele van, már lementve is egy rakás!Ebben a digitális korszakban... persze a lányomnál még hagyományos, filmes gépünk volt.Így is 3 album lett tele.:-)
8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Meoo)
2014. jún. 22. 21:59

Ugy alltam neki, havi lebontasban...:)


Nalatok mennyi az eves/ havi kep?

7. meoo
2014. jún. 22. 21:51
Időrendi sorrend, hónapos képek (pl, egy hónaposan készült stb...)közte olyat ami nagyon jól sikerült ,tükrözi amit az adott időszakban csinált (kúszik, mászik, játszik,ül, arckifejezések stb...) így tudja majd követni a saját fejlődését.
6. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2014. jún. 22. 19:35
Ja lehet,hogy ha félre teszed 2-3 napra és utána megint átnézed magadtól kiveszel majd párat.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 22. 19:29
Ezeknek mind jo erzes tolt el,mikor ranezek :) Az volt a terv, hgy egy ev 200 kep, de mar fel evnel itt tartok... Vagy hagyjam igy,aztan ugyis ritkul? Amugy kevesebb lep keszul, koszonhetoen annak,miutan kattancsalok, a gyerkoc kimozdul, igy 30 kepbol egy ami normalis, mostanaban :) most masfel eves mult.
2014. jún. 22. 19:12
Nem könnyü :) Próbáld meg úgy ,hogy mit érzetél,jó kedvü,boldog voltál -e azoknál a képeknél és amelyikről egyből valami jó valami vidám jut eszedbe akkor azok a nyerők. Pl...sokat nem segitettem szerintem :DD
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Bowie)
2014. jún. 22. 19:06
Koszi, ez is szukit, de nem sokat, meg igy sem :))
2. bowie (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2014. jún. 22. 18:43
Én olyankor úgy válogatok, hogy nézem a hátteret..belelóg e a képbe valami olyan, ami nem való oda..pl ruhaszárító, ilyesmi..
2014. jún. 22. 18:09

Az erdekelne, hgy aki hagyomanyos fenykepalbumot csinalt, hany fenykepes pl.egy ev?

Most probaltam kigyujteni, mert csak elektronikus formaban vannak meg es azert szeretnem, ha maradando is lenne, de sokkal tobb a szivemnek kedves, mint azt elkepzeltem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook