Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fosfovit babakeksz por formában hol kapható? fórum

Fosfovit babakeksz por formában hol kapható? (tudásbázis kérdés)


10. JuditK (válaszként erre: 9. - Homern)
2011. febr. 23. 19:40
De jó, én még nem döntöttem, valószínű nálunk kerek torta lesz. :D
9. homern (válaszként erre: 8. - JuditK)
2011. febr. 20. 20:09
Igen,egy kis maci alakú eslő szülinapi torta lett belőle :)
2011. febr. 11. 21:13

Még én sem sajnos.

Köszönöm az ötletet, akkor valószínű én is így csinálom..

Te is első szülinapra készítetted a tortát? :)

2011. febr. 10. 12:04

Sajnos sehol nem találtam,mintha már nem is gyártanák...

Mi kézzel összemotzsoltuk a kekszet,és a folyadéktól amit hozzá kellett adni teljesen szétolvadt,így olyan volt,mintha alapból porból készült volna :)

Ha neked sem sikerül szerezni nyugodtan csinálhatod törmelékből(ha lett volna egy nagyobb mozsaram én abban csináltam volna) :)

2011. febr. 10. 11:51

Szia,


én is pont ezt a kekszport keresem, mert hamarosan kisfiam 1 éves lesz. :)

Ha sikerült valahol találnom, szólok.


üdv.,

J.

2011. jan. 11. 22:07

Még aktuális a kérdés :)

Brendonok kizárva,az egész rendszer át lett nézetve és sehol nincs nekik :((

4. homern (válaszként erre: 3. - Vercsaszy)
2011. jan. 10. 13:35

Szia!


Tortához kellene,ez egy kekszpor.

Tej-tojás és gluténmentes.

A sima keksz van itthon,nagyon szereti a fiam,így arra gondoltam legyen ebből a tortája.Találtam hozzá recepteket is,de a port sehol :(

Persze eszembe jutott ledarálni/őrölni stb,de nem lesz olyan finom por mint a gyári,nekem meg olyan lenne jó :(

Nyíregyházi brendonban kérdeztem,de mivel tudnak a brendonok egymás között árukat küldözgetni megnézte az országos listát,de egyáltalán nincs a rendszerükben.Nem csak most nincs belőle,hanem árukód,semmi nincs hozzá...

De azért megköszönném,ha megkérdeznéd,hátha csak elnéztek valamit és mégis tudnak valahonnan ide rendelni :D

3. Vercsaszy (válaszként erre: 2. - Homern)
2011. jan. 10. 13:23

Szia!

És ez mire lenne jó?Mi ez tulajdonképpen?Melyik Brendonban kérdezted?Én debreceni vagyok,ha járok arra,esetleg rákérdezek én is.

2011. jan. 10. 13:12

Sziasztok!


Állítólag brendonban kapható,de az eladók még sosem hallottak róla és a rendszerben sem találtak hasonlót.Interneten is kerestem természetesen,de sehol semmi..

Aki látott valahol kérem írjon :)


Előre is köszönöm

Homern

2011. jan. 10. 13:10
Fosfovit babakeksz por formában hol kapható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook