Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fórumozás fórum

Fórumozás (beszélgetős fórum)


2013. febr. 24. 15:40

én is szoktam hozzászólni, de inkább csak akkor, ha jó véleményt írhatok, pl.: 1 cikkhez tartozó fórumhoz,

v. tanácsot adhatok, amiről úgy gondolom segíthet:)


ugyanis nem szeretem se olvasni, mások vitáit, se írni mocskolódást, még így is előfordul néha, h. vki belém köt, egy fórumbeli véleményem okán, azt igyexem hamar lezárni/lerázni, vagy nem is reagálok rá...

8. Szivárványlepke (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2013. febr. 23. 14:20
én csak írtam egy számot, de olyan jó lenne ha több embert be lehet vonni egy témába mint 10-15. nem?
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2013. febr. 23. 13:59
Nem vagyunk 380040-en.
2013. febr. 23. 09:58
Szoktam, bár már inkább csak bizonyos fórumokon, azért hozzászólok újakhoz is, ha úgy érzem érdemben tudok válaszolni (illetve ha elgurul a pöttyös és valami nagyon "előbb írok aztán gondolkodok" jellegűt szólok hozzá)
5. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2013. febr. 23. 09:49

Sokan több regisztrációval is jelen vannak, illetve biztos néhány olyan tag is van, aki egykor regisztrált, néhányszor belépett, majd azóta már el is felejtette ezt az oldalt.


Valamint biztos sok olyan személy is van, aki csak olvasgatni jön ide, fórumozni nem szeret.

4. hottie (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2013. febr. 23. 09:49

Régen fórumoztam, beszélgettem...ma már, csak egy fórumon "fórumozok".

Hogy miért? Mert nem érdekel igazán a fórumozás. Nem azért mert nem merem leírni...

Rájöttem, hogy nem az én világom. Találtam itt barátokat, őket személyesen is ismerem, velük szoktam beszélgetni.:)

3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2013. febr. 23. 09:47

Egyetertek! Vki minden temara ugrik,muszaj megjegyeznie,hgy "mar van egy ilyen" vagy "ird be a gugliba" stb.vkimeg semmire sem ir,csak olvasgat-sztem.

En regen pl. Nagyon aktiv vtam,de mst kimeriti a ittletem 95%-at a babaklub.

2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2013. febr. 23. 09:39

Aki nem szokott, szerintem nem fog válaszolni:))

Amúgy nem ennyi a tag,hanem ennyi a regisztraciok száma.

2013. febr. 23. 09:36

Sziasztok!


Én azt tapasztalom kevesebben fórumoznak mint ahányan itt vagyunk. Miért van hogy csak pár ember meri leírni mit gondol? olyan jó lenne ennyien beszélgetni bármiről. 380040-en vagyunk már. Te szoktál fórumozni, ha nem miért nem?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook