Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fórum a szinglikről, nemcsak szingliknek! fórum

Fórum a szinglikről, nemcsak szingliknek! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 26. 21:16
Csatlakozom a szinglik táborához közel 3 éve tart ez az állapot.
2014. júl. 6. 17:43
Jaja. :D
35. bíboorka (válaszként erre: 34. - Feketebárány74)
2014. júl. 6. 17:39
Neked is sok bajod van a pasikkal?
2014. júl. 6. 17:29

Vagy úgy, értem. :)

Hát a pasikkal valóban többnyire csak a baj van...:S

33. bíboorka (válaszként erre: 32. - Feketebárány74)
2014. júl. 6. 17:26

Ja, semmilyenek :D

Nem ismerkedni szeretnék, van elég bajom. :)

32. feketebárány74 (válaszként erre: 31. - Bíboorka)
2014. júl. 6. 17:04
Szia. És milyen típusú pasik jönnek be neked? Egyre több itt a pasi a Hoxán... :)
31. bíboorka (válaszként erre: 29. - Feketebárány74)
2014. júl. 6. 16:56
Szia. Most kezdem majd el a 'szingli' életet.
30. grizus (válaszként erre: 10. - Helenhadsell)
2014. júl. 5. 23:19
A szüleim 27 évig éltek mindezen és ehhez hasonló problémák nélkül, apukám halálig. Hírből sem ismertek hasonlót. Ilyen piszlicsáré dolgokat nem kell komolyan venni. Én is csak így tudom elképzelni.
2014. júl. 5. 23:04

Helló!


Most már igen. :)

2014. júl. 5. 22:55

Helló!


Van itt még valaki? :D

27. a6bc29c843 (válaszként erre: 4. - Mandella)
2012. nov. 12. 17:26

Az utolsó mondat oké. Az előtte lévőkkel nem értek egyet. Az, hogy nem vár otthon senki, hát istenem. Akkor nem. Akkor sem vár senki, ha a párod csak reggel jön haza, te meg délután 3 kor. ;)

Amikor munkahelyi, ilyen olyanom bánatom van, átmegyek a szomszédba, vagy ő jön, és akkor pár órát eltrécselünk a problémáinkról-már nem nyomja a lelkemet. Vagy akár itt is(leszarom, hogy senkit nem érdekel, akkor is elmondom:D)


Utazni jó egyedül is, főleg ha már eleve társaságba mész. Pár órát kibírok, még oda nem érek. Vagy azt is lehet barátokkal, akárkivel aki erre vevő.


Kell keresni egy pasit, aki főz neked-nekem van, de nem a párom, vele eszünk, iszunk, mozi nem izgat.


Hát a jövőt tervezni, meg badarság! Élj a mának! :)

2012. nov. 12. 17:17

56 éves koromig voltam "szingli", ebből majdnem harminc évig egy pasim volt folyamatosan, nem volt független és nekem eszem ágában sem volt elvenni a párjától. Tudtam, hol a helyem az életében. Az ismerős feleségek irigyeltek, hogy hozzám "értem"jön a kedvesem, és nem muszályból mint hozzájuk a férjük.Ráadásul egyiknél sem tartött 30 évig a házasság.Aztán úgy hozta az élet,hogy "megkaptam" a urat 70 évesen, és most próbálom megszokni az együttélés előnyeit és hátrányait.Mindaz hiányzik amit helenhadsell 10.hozzászólásában írt. Előnyét, ha még dolgoznék ,nem igen tudnám megfogalmazni, sőt..

Most, hogy myugdíjas vagyok több jó oldala van, mint rossz, mert állandóan egyedúl lenni otthon ,az nem jó. Igaz semmi hasznát nem veszem, hogy "férfi van a háznál", csak több dolgom van, nem azt csinálom,amihez éppen kedvem van, "háztartást" vezetek, amit sosem tettem és utálom. Nem határoztam el, hogy szingli leszek, el sem tudtam képzeni, hogy második legyek egy élettárs mellett. Igy alakult.

25. 38d59430ff (válaszként erre: 24. - EzotErika)
2012. máj. 8. 16:36
Köszönöm a jókívánságot,remélem teljesül! :)
24. EzotErika (válaszként erre: 23. - 38d59430ff)
2012. máj. 8. 15:50

hello,végre friss hozzászólás,haha :D!!!

ezt a fórumot én indítottam,mikor szingli voltam és azt gondoltam,h. ez nem is változik...,

de nagy örömömre,mégis a másik "táborhoz" tartozom,lassan 1 éve! kívánom

Neked is a legjobbakat : boldog kapcsit,mint az enyém!;-):-*

2012. máj. 7. 15:16
Ehh, én nem szeretek az lenni, legalábbis nem azt a típust és életformát testesítem meg,amit ez a szó sugall. "Kényszerszingli" vagyok, vagy mi. Nemrég váltam, új kapcsolat meg még nincs,mert úgy gondolom, idő kell amíg az emberben leülepedik egy válás, és képes új társat beengedni az életébe. Szóval én jelenleg nem élek párkapcsolatban, de szeretnék majd társra találni, urambocsá, családot alapítani, nem vagyok egy "szexésnyújork" típus.
2010. aug. 18. 12:59
Nagyon irigylem a singli nőket!Én 18 éve vagyok férjnél és már nagyon utálom ezt a helyzetet!Szívesen lennék singli!Igaz van 1 fiam de vele lennék csak kettesben.Egyetlen pasi akit megtűrök magam mellett.
2008. dec. 16. 16:59
Singli=boldog,független nő.Sem anyagilag,sem társadalmi szempontból,sem érzelmileg nincs rászorulva egy férfi kénytelen-kelletlen társaságára.Ha éppen kedve tartja,megtűri maga mellett a hímneműt,de a "szemétkedő" férfit azonnal küldi vissza oda,ahonnan jött. Csodálatos,gondtalan,boldog évek,csak sajnos gyorsan elszálltak.
2008. nov. 21. 18:58
Sziasztok! Én már eleget voltam "egyedülálló nő"... A szingli kefejezést kifejezetten utálom.... Az olyan degradáló... Nem egy jó állapot, az biztos... Legalábbis nekem nem, van aki élvezi. Vol tolyan, hogy 7 évig nemvolt párom, kibírtam, nem is volt nehéz... De aztán jött 2 olyan év,amit nem kívánok senkinek.. Háromshor vágtak gallyra lelkileg... Hát akkor inkább egyedül...
2008. nov. 16. 12:59
De ha a Briget Jones naplójára gondolunk, Magyarországra ez a film hozta be a szingli fogalmat. Majd utána jött a Szex és NewYork. A szereplői tipikus szinglik, bár ez nálunk még annyira nem elterjedt, csak kis réteg képviseli IGAZÁN ezt az életstílus!!!
2008. nov. 13. 17:11
Kezdem érteni. :)
2008. nov. 13. 13:55
Egyedülálló is vagy természetesen. A szingli fogalom eléggé tág. Olyanok is beletartoznak, akiknek van pasijuk de nem élnek vele együtt, külön laknak, külön költekeznek. Egy menő állással rendelkeznek, először a karriert építik, majd jön a család!!!
2008. nov. 12. 20:07

Tényleg létezik olyan, hogy szingliség? Ha igen, akkor én az vagyok. Azért, mert most éppen nincs pasim. Ettől én még szeretnék párkapcsolatot, babát, és intenzíven ügyködök ennek megvalósításán.

Mégis azt mondták nekem, hogy szingli vagyok. Én azt hittem, hogy egyedülálló.

:)

15. teltzsu (válaszként erre: 14. - E88208063a)
2008. nov. 12. 14:54
Lapozz fel pár "szaklapot" Cosmopolitan, Joy, Elle és társai - abból szerintem megtudod ;)
2008. nov. 10. 20:05

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék tőletek kérni!


Szerintetek a szingliknek milyen termékeknél fontos leginkább a márka? Róluk írom a szakdogámat, de erről a témáról semmit nem találtam!!!

Köszi előre is!

2008. okt. 26. 01:20
Nem egy leányálom szinglinek lenni, legalábbis hosszútávon biztos hogy nem...
12. teltzsu (válaszként erre: 11. - E475b894d7)
2008. okt. 20. 13:05

"Az viszont, aki régóta nem találja a párját, de úgy közben keresi, hogy jól érzi magát és kihasználja az egyedüllét egyes előnyeit, de valójában hajlandó elkötelezni magát, ha van arra alkalmas illető, akkor az nem is szingli, hanem egy átlagember, aki egyedülálló."


Lehet, hogy igazad van, mégis azonnal besorolják a "szingli" skatulyába azt, aki egyedülálló, mert épp nem találta/találja meg a számára megfelelő társat...Én specile sikítófrászt kapok, ha valaki azt mondja nekem: te szingli vagy.

Nem vagyok az. Csak épp nem volt szerencsém a párválasztás terén, és még mindig keresgélek. :)

2008. szept. 28. 13:02

A szingli szerintem egy olyan ember, aki nem hajlandó kompromisszumokra, mert magát túl tökéletesnek találja és az értékrende alapján senki nem képes "normális" lenni.


Önállóságot erőt szeretne sugallani, pedig csak egyedül van és büszkén viseli, sőőőőt meg is magyarázza, hogy jó neki!


És lehet hogy jó is neki a bőrében, de akkor ez az ember nem társaslény a szó teljes valójában.


Az viszont, aki régóta nem találja a párját, de úgy közben keresi, hogy jól érzi magát és kihasználja az egyedüllét egyes előnyeit, de valójában hajlandó elkötelezni magát, ha van arra alkalmas illető, akkor az nem is szingli, hanem egy átlagember, aki egyedülálló.


Nem sok különbség van a kettő között, csak ég és föld!

Az egyik egy önző alak, aki nem képes igazi kapcsolatban élni és ezt ezzel a "műjólérzem" magam hozzáállással leplezi, a másik pedig még így is egy egy teljes ember, még akkor is, ha nincs meg a másik fele!

10. helenhadsell (válaszként erre: 6. - Cucus7)
2008. szept. 5. 01:01

Viszont

- akkor kapcsolod fel a villanyt amikor akarod,

- a mosogép akkor megy amikor szukség van ra

- Az arckrémed szamlaja nem lobog a szemed elott 1 hétig

- A gyereked uj ruhaja nem szavazassal dol el

- Nem varsz ra egy évig hogy majd o megszerel mindent mikozben szétrohad a haz, hanem kihivsz egy szerelot

- Nem csak tv nezo divany van a hazban hanem konyhabutor is

- vehetsz karfiolt, ha szereted, nem tiltja senki, nem kell hust hussal enned

- felfedezed hogy a tv-ben nem csak sport kozvetitések vannak

- és hogy amikor megvasaroltad, adtak hozza egy taviranyitot

- hogy a szorakozas nem csak a férfiak kizarolagos joga

- a kutya egy csaladtag,

stb.stb.stb.

9. helenhadsell (válaszként erre: 4. - Mandella)
2008. szept. 5. 00:51

Egy palit a :

Munkatarsad - nem érdekli

a fejgorcsod - felduhiti

a vak bacsi - untatja

az uj termék témara vakarozik

a védett hoviragra pedig sz@rik

8. helenhadsell (válaszként erre: 7. - Móni7)
2008. szept. 5. 00:48
Nekem ugyanolyan jo volt az egészségem mindig.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook