Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fortélyok fórum

Fortélyok (beszélgetős fórum)


2010. jan. 22. 19:43
Először a fehéret, utána a tarkát, végén a sötétet. A finom holmikat, függönyt mosózsákban v. kispárnában. A foltra egy kis vanish v. háziszappan, zsíros foltra mosogatószer. Álljon rajta 1-2 óra. A mosások között legyen legalább fél óra szünet - így van ideje kihűlni a gépnek! Szakember tanácsa! Ez hosszabbítja a motor élettartamát.
2008. jún. 12. 14:59
Eloszor is semmilyen szines cuccot nem mosok ossze feherel! fehereket kulon mosok! ha megis veletlenul megfogja valami en eddig mindenhez Vanisht hasznaltam szines ruhakhoz, az mindig kiszedte a foltokat elszinezodeseket! mosashoz is jo mosoporhoz adagolni, de a foltra ha teszel gyorsabban kiszedi a foltot, es egyaltalan nem karositja szovetet! :)
2007. dec. 8. 05:29
ez engem is érdekelne :) valahogy szeret a fehér közé bekerülni valami nem odavaló :D
3. h.editke (válaszként erre: 1. - C6b27363e5)
2007. dec. 8. 01:31
Sajnos előfordul, hogy már nincs mit tenni. Majd a sok mosás talán úgyahogy rendbehozza. De tökéletes nem lesz már.
2007. szept. 1. 14:44

Domestosos vízbe teszem,ha nem műszálas dologról van szó,mert azt megsárgítja,és addig hagyom benne amíg az egész ruhadarabot egyszinűre szívja!

A férjem két-három ingével polojával jártam már így!Nem összemostam,hanem rácsöppent a domestos,(mivel sokat használom)és szuper színek alakultak!Jobb lett mint az eredeti színe!Komolyan próbáld ki.Rosszabb már nem nagyon lehet!

A műszálassal ne kísérletezz,mert az sárgul.Megpróbálhatsz batikolni is,mert újra divat!Összekötöd madzaggal az összecsavart ruhaneműt,és beleteszed a neked tetsző színű festékbe!(Azt hiszem így kell.)

Sok sikert!

2007. szept. 1. 14:14
Szeretném megkérdezni, hogy ti mit tesztek, hogy ha befogja az egyik ruha a másikat vagy a fehérből rózsaszín lesz, milyen fortélyokat vetek be, ha a baj megtörtént.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook