Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Forma-1 kedvelők ide! fórum

Forma-1 kedvelők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
3809. Rileey
2009. aug. 8. 19:14

Én voltam már a Hungaroringen, de nem nagy szám. Annyit lehet látni, hogy néha egy kocsi elhúz előtted... Sokkal élvezetesebb nézni a tévéből, ott nem maradsz le semmiről...

Mogyoródban az a "jó", hogy aki szereti a tömeget, az elvegyülhet, meg kiadhat egy csomó pénzt.

Amúgy pont akkor voltam ott, mikor Alonso nyert... Hogy a spanyolok micsoda fiestát csaptak... X-D

3808. Rileey
2009. aug. 8. 18:32
Ja, az én kedvencem egyébként Felipe Massa és Kimi Raikkonnen. Meg csípem még Buttont is. Anno gigantikus Schumacher fan voltam, most kíváncsi leszek, hogyha visszatér a "minden Forma-1-ek ura", akkor milyen lesz a verseny. Azt hiszem, hogy Mr. Gomb világbajnoki címe már Valenciában veszélybe kerül... :-)
3807. Rileey
2009. aug. 8. 18:29
Palika nagyon eltűnt az F1-ből mostanság. Nekem kicsit hiányzik. Csak nem azért nincs, mert babázik? :-)
3806. ittik86
2009. máj. 7. 11:46

Kíváncsi leszek jövőre mi lesz! Teljesen legyilkolják a F1-et. Olvastátok, hogy milyen szabályokat akarnak jövőre bevezetni??? Én azt hittem dobok egy hátast!!!

40 millióra le akarják redukálni a költségvetésüket éves szinten. Aki nem írja alá a szerződést nem kap olyan kedvezményeket.

Aki aláírja: - négy kerék meghajtás,

- nem lehet tankolni

- a kers-t lehet fejleszteni, hogy több lóerőt nyomasson a kocsinak. Stb, stb...

Azt mondta a Ferrari is, hogy ha ez lesz, akkor kiszállnak a cirkuszból! Kíváncsi leszek ezekből mennyit akarnak ténylegesen megtartani. De szerintem téboly!

Most megint az lesz, hogy a kis csapatok, a teljesen névtelenek is előnyhez jutnak. Igen ám, csak a sok-sok szponzor ezt nem fogja tűrni, akik a nagy csapatokat támogatták.

Nem tudom mi lesz itt, de azt hiszem ha ezeket bevezetik én már nem fogom nyomon követni a F1-et!!!

3805. ittik86 (válaszként erre: 3801. - Virgilius)
2009. máj. 7. 11:41

Nem tudom, hogy az RTL-esek értenek-e hozzá, de nagyon sok ember akikkel beszéltem erről a témáról az a véleménye, hogy inkább nézik más adón, ha adja, vagy leveszik a hangot, mert nem bírják elviselni ezt a majmot!!!

Nagy embert csináltak belőle.

3804. virgilius (válaszként erre: 3803. - 8a5d74d8da)
2009. ápr. 25. 22:03
Rengeteg nevet ejtenek rosszul nem csak a finnekét. Igaziból nem is nagyon várható el egy más anyanyelvűtől, hogy tökéletesen ejtse minden egyes versenyző nevét, még az "Alonzó" sem fedi a spanyol eredeti hangzását.
2009. ápr. 25. 19:40
Meglepő volt az időmérő. Kiváncsileszek a versenyre. És czolner Hájkija már megint ehhh.. Nagyon nehéz kiejteni hogy Heikki.
3802. goki_doki
2009. ápr. 21. 13:06

hu s megnyerte, ez az! Ujra megneztem a videot s rajöttem, hogy nagyon klassz...


[link]

3801. virgilius (válaszként erre: 3800. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 21:56
Az RTL vezetői biztos nem értenek hozzá. Meg aztán a Palik elég nagy ember, nem hiszem, hogy megijedne tőlük. :X
3800. ittik86 (válaszként erre: 3799. - Virgilius)
2009. ápr. 19. 20:25

Igen de az Rtl Klubnak nem hiszem :-DD

És az ottani emberek igazán észrevehetnék, hogy hülyeségeket beszél!!!

Nagyon sokszor leszólja a mellette lévő embert (most nem jut eszembe a neve) ja de a Gyulát, aztán nagyon, de nagyon sokszor van, hogy ő mondja jól és javítja ki a Palikot, mikor hülyeségeket beszél, vagy éppen teljesen más embert mond!!

3799. virgilius (válaszként erre: 3797. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 20:12
Hát a Palik maga a vezetőség, sajnos! :O
3798. ittik86
2009. ápr. 19. 16:06

Az elején azt hittem, hogy nem is fogják elindítani a mezőnyt. De szerencsére elindították :-DD Izgi volt :-D

Kubica megint alakított :-DDD

3797. ittik86 (válaszként erre: 3796. - Virgilius)
2009. ápr. 19. 16:05

Mikor bekapcsolódtam az időmérőbe, akkor valami sárga zászlóról magyarázott. De már pont a mondat végét kaptam el.

Persze ezek beszélnek össze-vissza minden zöldséget! A verseny alatt is mit műveltek? Kevertek mindenkit mindenkivel, magyaráztak minden marhaságot, és ahogy te is írtad, találgattak jobbra-balra. Borzasztó!!! Minek kommentálják ezek, nem is értem, hogy ez még nem tűnt fel a vezetőségből senkinek? Katasztrofálisak!!

3796. virgilius (válaszként erre: 3795. - Ittik86)
2009. ápr. 18. 23:25
Kubicáról semmi, csak épp gyengélkedett az autó. Gyulánk találgatott picit, hogy talán valaki megzavarhatta, de egyelőre semmi konkrét. A KERS-szel is bénáztak, hogy beszereljék neki vagy ne, úgy tűnik, ezt most elszúrták.
3795. ittik86
2009. ápr. 18. 20:31

Az időmérőről lemaradtam egy kicsit. Nem tudja valaki, hogy mi történt Kubica-val?

Alonso szépet alakított, de mint megtudtam össz 9 körre van benne benyó. Nem tudom ennek mi értelme van. Biztos a szponzorok miatt muszáj egy kicsit nyomatni magát, több értelmét nem látom ennek.

3794. ittik86
2009. ápr. 17. 21:13

Pontosan így történt. És még egyéb sunyisság is van a tarsolyukban. Most egyre inkább kezd beigazolódni állítólag, hogy csak azért voltak olyan jók tavaly, mert ellopták a ferrarisoktól a dolgokat!!!

Hami azzal is vágja maga alatt a fát, hogy teljes mértékben tagadja a bírák előtt a dolgokat és azzal fenyegették már, hogy teljes mértékben kizárják őket a versenyből. Kíváncsi leszek mi lesz!!!

3793. virgilius (válaszként erre: 3791. - Goki_doki)
2009. ápr. 16. 13:53
Olyasmi történt (még Ausztráliában), hogy a Meki ki akart szúrni a Toyotával, és rászóltak Hamira, hogy hagyja elmenni maga mellett Trullit az SC mögött (ahol tilos előzni), aztán meg letagadták a versenybírák előtt az egészet - csakhogy a rádió-beszélgetést visszahallgatták, és így lebukás lett a vége. Úgyhogy utólag kizárták Hamit, és elvették a negyedik helyét (ha jól emlékszem, 4. lett volna).
2009. ápr. 16. 13:43

Na, visszatértek az emberek??

:-)

3791. goki_doki
2009. ápr. 16. 11:10
mi tortent??? ki vagyok ehezve a szaftos sztorira
3790. ittik86
2009. ápr. 15. 21:34

Látom azért ide is írogattok néha-néha :-D

Hehe, a Meclaren hogy lebukott :-DDD Hogy lehettek ekkora bangák, hogy rádión keresztül beszélnek meg ilyet :-DD Nem baj végre kiderülnek a mocskosságok, és talán ki is zárják ezt a mocsok csapatot!!! Azt érdemelnék!!!! Büntetést már így is kaptak bőven, és ha még a többi dolgukat is bebizonyítják akkor állítólag közölték a mercisek, hogy nem támogatják a csapatot :-DDD Úgy kell az ilyen lopós, csalós csapatnak!!!

3789. goki_doki
2009. ápr. 11. 09:50
hello mindenki, na most ugy erzem egy kicsit lecsaptam a forum bőbeszedüseget, hova tünt mindenki??
3788. sallybaba
2009. ápr. 10. 01:23

sziasztok!NAgy segítség lenne, ha kitöltenétek a kérdőívemet, ami a szakdolimhoz kell.tényleg csakpár perc.köszi

[link]

3787. goki_doki (válaszként erre: 3781. - Fiatal nő)
2009. ápr. 8. 20:23

Hello Mindenki, en sajnos lemaradtam, a hirekben lattam milyet csuszott a jo kis Red Bull auto :((( Olvastam egy masik forumon Vettel nyilatkozatat az autoval kapcsolatban, ime:



"A Red Bullnál Mark Webber tartja magát a "Pechman" elnevezéshez: Rosberghez hasonlóan rosszkor állt ki cserére, így a csapata által kalkulált harmadik helyett csak hatodik lett. A pilótaszakszervezet (GPDA) elnökeként Webber javasolta elsőként hogy ne indítsák újra a versenyt. "Nem értek egyet azokkal, akik szerint hiba volt délután 5 órakor elindítani a futamot, mert már 3-kor is rossz idő volt. Ez volt a legszürkébb, leghűvösebb versenynap, amióta Malajziában versenyzünk" - mondta az ausztrál. Szürke nap volt ez Sebastian Vettel számára is, aki esélyes volt a pontszerzésre, amikor az aquaplaning áldozatává vált. "A kipördülés nem lett volna gond, de nem működött a motor leállását megakadályozó elektronika. Régen, amikor még három pedál volt a kocsiban, fék, gáz és kuplung, könnyen megoldottam volna a dolgot [kuplungolással], de ma már nem a versenyző irányítja ezeket" - panaszkodott Vettel. A Renault mérnöke elnézést kért tőle az elektronikai hibáért."



Na de hogy lehet tenyleg ilyen idöben futamot inditani????

3786. Fiatal nő (válaszként erre: 3785. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 5. 11:32
De mi? :-)
2009. ápr. 1. 08:30
én nézem,de....
3784. Betty's (válaszként erre: 3778. - Fiatal nő)
2009. márc. 30. 20:00
Húúúúúúú,ezt nem is hallottam,akkor hajrá Alonsó!! :-)))
2009. márc. 30. 09:36
váletlen néztem az időmérőt. akkor azt mondtam Button simán nyeri a futamot vasárnap. úgy is lett. én nem szoktam nézni, de ahogy ez a merci tépett....
2009. márc. 30. 09:27
Na mi van, senki nem nézi a Forma-1-et? :-(
2009. márc. 29. 11:32

Szerintem tök jó futam volt!!!

Csak nagyon sajnáltam Kubicát és Vettelt. Örültem volna, ha Robert lehagyja Sebet, de nem úgy, hogy mindketten kipotyognak... :(

A Ferrarik meg folytatják útjukat a lejtőn... Hiába vannak jó pilóták, ha nem képesek a kocsival csinálni valamit... (Bár nekem nem hiányoztak a futamból. Nem tehetek róla, nekem a Ferrari nem érdekes, sem a pilótáik. :-))

Alonso is ügyes volt nagyon, legalább szerzett pontot... :-)

3780. virgilius (válaszként erre: 3778. - Fiatal nő)
2009. jan. 9. 20:08
Én is, valamint Vettel! :) Ők a három királyok! :)))
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook