Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Forgófejes felmosóról tapasztalatokat szeretnék fórum

Forgófejes felmosóról tapasztalatokat szeretnék (beszélgetős fórum)


4. kleeri (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2017. márc. 9. 14:56

emagtól vásároltam spin mop forgófejes felmosót, egy hónap után csúszik a nyele, ezért nem csavarja ki a mopot, a nyele pedig állandóan kiesik, ha vízes, akkor a súly lehúzza a mop feje,

egy nagy rakás szemét az egész, pedig amikor működött (egy hónapig) akkor nagyon szerettem, nagyon szépen lehet vele felmosni,..... kár hogy ilyen selejt

2014. aug. 8. 08:31
Gyakorolni kell. Nekem bejött. A nyélen van egy műanyag foggantyú, azt kell megfogni a facsarásnál.
2014. aug. 8. 08:09
Van egyáltalán valami, ami gyakorlatban is úgy működik, mint a reklámban?
2014. aug. 8. 07:17
Vásároltam Hurricane spin forgófejes felmosót. Nyilván első dolgom volt, hogy kipróbáljam, gondolván, ha fele igaz a reklámoknak, akkor már jó. Gondom vele az, hogy a forgófej centrifugálással "kitekeri" a nyelet, és közel sem facsarja ki úgy, ahogy látjuk a tv-ben.így amikor újra használom, széjjelhull. Ismét össze kell rakni.van tapasztalatotok? vagy csak nekem kell gyakorolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook