Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! fórum

Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


33. fnz (válaszként erre: 32. - Haluax15)
2014. dec. 21. 20:31
engem is érdekelne a dolog, mert elég érdekes, hogy mindenki alig használja és utána megválna tőle ilyen-olyan ürüggyel. ebből azt lehet feltételezni, hogy beugottak sokan a nagyon hangzatos zsírbontásnak, majd az otthoni tapasztalat alapján semmit sem ér!!!
2014. nov. 26. 11:11

Sziasztok!

Akik eladásra bocsátották a készülékeiket, miért tették? Elérték a kellő vékonyságot, vagy nem használt a gép, vagy egyéb okból? (erősen morfondírozok egy gép vételén, csak nem tudom, mennyire érdemes. :/ )

2014. nov. 3. 10:08
Kedvező áron forever slimet vásárolnék ! Ajánlatokat ide várom: lespavel@yahoo.com
2014. szept. 26. 15:06
sziasztok! csak ajánlani tudom a forever slim gépet, eltünteti a makacs zsírokat a hasadról. Igaz nem azonnal de ha kitartóan használod hetente egy alkalommal és sok folyadékot iszol mellette látványosan változik az alakod. Én mellette még a Dr. Kósnai méregtelenítő lugosító bio zöldésg porokat is fogyasztottam mert a méregtelenítő gyógyteákért nem vagyok oda,de ezek a zöldségek teljesen rendbe rakták az emésztésem és a vitalitásomat is, a forver slim meg a pocakomat:-) Én a 3.kerületben Budán próbáltam ki a Forever Slim budapesti Sense Of Beauty üzletében a gépet és ott is vásároltam meg akciós áron. Ár érték arányban olcsóbb mint a kozmetikusok kb. fele annyi, de ha többen használjátok a családban akkor nagyon megéri.üdv, Attila
2014. aug. 16. 19:51
Sziasztok! Újonnan vásárolt forever slim gépemet bérbe adom otthoni használatra. Alkalmanként 4000 Ft-ért, a gépet nem viheted haza az én otthonomba használhatod. Balatonfűzfőn lakom. Gélt neked kell hozni. Ha felkeltettem érdeklődésedet hívj, tel. 06204987535.
28. wildzita (válaszként erre: 27. - Krisztina370000)
2014. júl. 16. 20:45
Szia! Megvan meg a geped? Ha igen legyszi az elerhetoseged add meg priviben! Koszi!
2014. júl. 8. 17:05
Sziasztok! 2 hónapos Forever Slim-emet eladnám 1 db géllel és 1 db feszesítővel. A garancia még 10 hónapig érvényes. A valószínűleg majd érkező kérdésekre válaszolva: ajándékba vettem Édesanyámnak, de nem jött be neki a gondolat, hogy ultrahangozza magát. Inkább eladom kétharmad áron az új készüléket, mint, hogy a szekrényemben álljon. Nekem szerencsére nincs rá szükségem:)) Ja az ár 99.000 Ft. Budapesten tudom személyesen átadni, vagy fuárszolgálattal tudom elküldeni bárhová. Üdv, Krisztina
2014. jún. 22. 12:18
Kedvező áron forever slimet vásárolnék. Írj privit, Köszi
25. Csillliii (válaszként erre: 24. - Csillliii)
2014. jún. 10. 13:56
Esetleg ha van eladó forever slim valakinek kérem szóljon köszönöm :)
2014. jún. 10. 13:54
Szia engem érdekelne ha még meg van a forever slim készülék.
23. 450d890ac7 (válaszként erre: 21. - Printyoke)
2014. ápr. 25. 19:09
jó állapotú forever slim készülékemet eladnám, 70.000 forintért, 2 flakon géllel. Ha érdekel, kérlek válaszolj. köszönöm viki
22. csma66
2014. ápr. 20. 19:03
Tavalyi évben vásárolt Forever Slim kitűnő állapotban, 1 flakon géllel eladó. A gépet kb. tíz alkalommal használtam, a hasamról sikerült a zsírpárnákat lefaragni. Mellete rendszeresen edzek is. A gép Vas megyében van. Az ára 85 ezer ft. Érdeklődni privát üzenetben lehet.
2014. ápr. 20. 17:48
Eladó Forever Slimet keresek! Akinek van, kérem a jellemzőit (kor, állapot, géllel vagy sem)és az árát, privát üzenetben küldje meg nekem! köszönöm!
2014. jan. 9. 20:39
Szia! Megkérdezhetem, hogy mennyiért adnád el a gépet?
19. husvar
2013. okt. 17. 08:21
Sziasztok!Én először kozmetikusnál próbáltam ki ezt a módszert és -10kg lett az eredménye.Amikor a kozmetikus kiutazott Kínába akkor döntöttem a gép vásárlása mellett.Sajnos én az a típus vagyok aki hamar ráun dolgokra.Egy flakon gélt használtam el azóta porosodik a gép, pedig jó.A narancsbőr eltűnt, sokkal feszesebb lett a bőröm.Ha valakit érdekel a gép eladnám és adnék hozzá 4 flakon gélt!
2013. szept. 20. 06:40

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek pozitív tapasztalata a géppel kapcsolatban? Házi zsírbontásra gondolok.

KÖSZÖNÖM

Judit

17. sziám
2013. szept. 9. 20:19
Én is eladnám a gépemet2db ultrahang géllel akit érdekel írjon!
2013. júl. 4. 18:52

Eladnám néhány hónapos Forever Slim gépemet és a hozzájuk tartozó zseléket ( 2 ultrahang gél, 1 feszesítő gél). A készülékre még kb. 10 hónap garancia is van.

Azért válok meg tőle, mert időközben várandós lettem és gondoltam addig feleslegesen porosdona a szekrényben.

A készülék ára 120.000 Ft.

15. Mesi001 (válaszként erre: 13. - Julcsi2012)
2013. márc. 23. 20:02
Mennyiért adod a gépet?
14. Hmilla
2013. márc. 21. 15:43
Elkelt a gép.
2013. márc. 17. 15:22
Sziasztok! Ha valakit érdekel eladó egy alig használt Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék. Teljesen újszerű hibátlan állapotban. A készűlékre 5 hónap garancia van. A készülékhez adok 2 db zselét.
2013. márc. 10. 11:56

Sziasztok!

én tavaly tavasszal végigcsináltam szalonban egy kúrát (hasra és csípőre), a környzetemben rengetegen észrevették :) Mellette évek óta aktívan sportolok, az update szerint táplálkozom, mégis volt náhány hely (pl az alhasam...), ami, ha karcsúsodtam is, továbbra is "kitüremkedett". Tervezem, hogy beruházok egy gépre, mert hosszútávon jobban megéri - szeritnem, pláne ha családtagokkal közösen vesszük és használjuk! Az is igaz, hogy a gép nem hekyettesíti a helyes táplálkozást és a mozgást, csak segít, hogy a kritikus helyekről is eltűnjön némi zsír. Amúgy érdkeldőnék, hogy akik eladták, miért adták el?

2013. márc. 9. 07:33

Kérdezhetek? Ugye nem használ ez a Forever Slim?


Hogy miért is tettem fel ezt a kérdést? Furának tartom, hogy egyedül Mesike lelkedezik, aki csupán két hónapig volt fent, de teleaggatott néhány fórumot a gép iránti rajongásával, majd nyomtalanul eltűnt. :)


Valaki rajta kívül tudna hasznos információt adni a készülékről? Bár az eladással kapcsolatos hozzászólásokat is vehetném annak? :)

10. Hmilla
2013. márc. 5. 10:10

Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülék eladó! Alig használt, teljesen újszerű állapotban, dobozában tárolt, ajándék ulrahang géllel.

Érdeklődni: hmilla@freemail.hu

9. sziszi & (válaszként erre: 8. - Sziszi &)
2013. jan. 13. 07:37
Eladva
2012. dec. 26. 21:53
Sziasztok ! Karácsonyi ajàndékomat egy Forever Slim szuper készüléket szívesen pénzzé tenném és felajànlanàm az arra igényt tartòknak. Akit érdekelne írjon. Köszi.
2012. ápr. 19. 11:03

Sziasztok, nekem van Forever Slim gépem, és sokat segít, pláne a narancsbőr eltüntetésében! Persze, én elég pontosan tudtam, mire számíthatok, mert az ultrahangos zsírbontást már kipróbáltam a kozmetikusomnál, bejött, aztán kölcsönkértem egy barátnőm gépét, az is tetszett, és csak azután vettem saját gépet. Nem csodaszer, én is Callanetics-ezem mellette, meg odafigyelek a kajára, de a narancsbőrt leszedte, és végre idén tavasszal hordhatok szoknyát! Én 1-1,5 méretet fogytam 2 hónap alatt, nekem megérte...


Ja, és kértetek egy jó belső comb gyakorlatot: a Callaneticsben van egy szuper: ülsz a földön, nyújtott lábbal, és a két bokád közé teszel egy kissámlit. Megpróbálod összeszorítani, mintha szét akarnád roppantani, és közben lassan 100-ig számolsz. Ha remeg a lábad, és majd megszakadsz, akkor jól csinálod!


Nekem bejött a gép és a torna együtt!

6. 6f4b120371 (válaszként erre: 5. - Wencus)
2012. márc. 10. 19:25

:( megértem :(

a készülékkel kapcsolatban sajnos nem segíthetek :(

A belső combbal kapcsolatban átérzem.... Kéne rá valami jó torna.. :S

5. wencus (válaszként erre: 4. - 6f4b120371)
2012. márc. 10. 19:14
Sajna lusta vagyok, az étrendem nem probléma kb 1 éve paleozok, a súlyom oké 152 cm 48- 49 kg. de vannak olyan területek mint comb belső fele /az a kis dudor ami engem zavar, no ez tornával is nehéz dió/ ezért gondoltam erre a gépre, ja meg a narancs bőrre is jókat írtak róla.
2012. márc. 10. 19:06

szerintem inkább tornázz.

ezek a készülékek.. hát, nem vagyok a híve..

egészséges életmód és torna..

könnyű mondani, tudom.. én is nehezen tudom csak betartani.. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook