Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! fórum

Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


243. Kiseri
2021. aug. 3. 07:35

Sziasztok!


Eladó vált garanciás Salon Slim gépem.5 hét alatt elértem, amit szerettem volna, a korábban kezelhetetlennek hitt helyi (pl.hónalj) fogyást megoldotta, ill. a narancsbőröm is szép lett.

242. JucaLina0205 (válaszként erre: 241. - JucaLina0205)
2021. jún. 13. 21:55
Elkelt.
2021. jún. 1. 11:22

Sziasztok!


Eladó még garanciális forever slim készülékem, számla is van hozzá. Hibátlan állapotú. Dobozával 2 UH géllel.


lilike0205@gmail.com


J.

240. Baabi (válaszként erre: 238. - Baabi)
2021. ápr. 5. 18:51
Elkelt!
239. VLili
2021. márc. 28. 07:56

Sziasztok!

Jó állapotú forever slimet vennék

Főleg Csongrád megye.


v.lilla.niki93@gmail.com


Köszönöm:)

238. Baabi
2021. febr. 22. 09:21

Sziasztok!

105000 ft ért eladó még garanciális forever slim készülékem, számlát adom hozzá. Hibátlan állapotú.

Doboza is megvan.

Ajándék 2 sima gél es 1 keringést fokozó gél,midegyik bontatlan.

Budapesten 16.ker.

Barbikedves@freemail.hu

2021. febr. 11. 18:06

Sziasztok!

Forever slim kavitációs zsírbontó gépem +1 UH gél eladásra kínálom.

Gyári dobozban.

125000 Ft


Érdeklödni monika.menyhart74@gmail.com

Üdv Móni

2021. febr. 3. 09:08

Sziasztok!

Használt,de jó állapotú, esetleg garanciás ForeverSlimet keresek megvételre.


Elérhetőség: sziszi124@gmail.com

235. Alias. (válaszként erre: 234. - Alias.)
2021. jan. 22. 06:04
Elkelt.
234. Alias. (válaszként erre: 233. - LunaLunas)
2021. jan. 15. 05:31

Szia Luna!


Ez vicces lesz egy picit :-)

Kerestem tavaly ősszel egy ilyet megvételre, épp az érintett kis problémámtól nagyon kikészülve :-D Majdnem kötöttem is egy üzletet valakivel, amikor kiderült, hogy anyukám vett egy ilyet korábban, ő még a telefonon rendelős korosztály <3 . Persze nem szólt senkinek a családban róla :-D Számlája nincs meg, de szegénykém nem is merte használni, nem is értettem mire gondolt, amikor megvette. A számláját nem találtam meg, de sajnos vannak nagyobb bajon is nálunk anyuval a demenciát tekintve :(

Tavaly októberben ÉN kezdtem először használni, még a védőfólia is rajta van a kijelzőjén.


3 hónapig használtam, heti kétszer-háromszor. Én elég rossz vagyok időmenedzsmentből, a sportot is tologatom magam előtt (de megcsinálom persze előbb-utóbb), és enni is szeretek eléggé, szóval lehet, hogy másoknak nem kell 18 kezelés (25 perces, ennyit bírtam hason) egy kisebb területhez :-D Ezt csak azért tudom ilyen pontosan, mert mint említettem nagyon rosszul osztom be az időmet, és előre be szoktam írni mindent a naptárba, hogy mit mikor mennyi ideig csináljak :-D (ez biztos ciki :-P )

December közepe óta nem használom.


Ami működik, elromolhat, erre nem tudok mit mondani, de szívesen küldök videót, hogy működik :-)

Remélem kimerítő volt, ha van még kérdés, akkor szívesen válaszolok, de most semmi nem jut eszembe :-)


Ebben a topicban sok jótanácsot olvastam a lányoktól a használattal kapcsolatban egyébként.

233. LunaLunas (válaszként erre: 232. - Alias.)
2021. jan. 14. 21:05

Szia Alias!

Érdeklődnék, hogy

1) mikor vetted? hol vetted?

2) megvan-e a számlája (ha esetleg elromlana, garancia, ilyesmi)

3) mennyi ideig használtad?


Előre is köszi :)


L

232. Alias.
2021. jan. 13. 18:56

Sziasztok!


Nekem van egy eladó, nagyon szép állapotban, gyári dobozzal, 2 db UH géllel.

Volt egy műtétem és kipúposodott felette a felszaporodott zsír és azt sikerült vele megoldanom, nekem emiatt volt nagyon fontos :-)

Több időt én nem szeretnék rászánni, már nem fogom használni, csak porosodik egy ideje.


Átvehető Vecsésen, de megbeszélés szerint Budapesten is akár.

Ár: 85 ezer Huf


Üdv, Ildikó

231. falatka33 (válaszként erre: 229. - Falatka33)
2020. dec. 28. 10:51
Eladva. :-)
230. K.Katus
2020. nov. 14. 08:04

Sziasztok!


Elado a Forever Slim kavitacios gepem, mely Ujpesten szemelyesen atveheto. Nehany eve vettem es korulbelul 20 alkalommal (ket testresz kezelese) hasznaltam. Megfelelo dieta mellett (es persze nagy mennyisegu viz fogyasztasaval kombinalva) nagyon szep eredmenyeket lehet vele elerni. :)


Eddig nem szerettem volna tole megvalni, de a koronavirus okozta helyzetben az arara most tobb szuksegem lenne - ezert dontottem a gep eladasa mellett.


Mivel nem uj (de nem agyonhasznalt, tokeletesen mukodik), az ara: 75.000 Ft.


Az alabbi e-mail cimen lehet erdeklodni: kkattesz@gmail.com

Aki szeretne, szivesen kuldok egy rovid videot arrol, hogy mukodik.

2020. okt. 14. 22:28

Sziasztok! Forever slim kavitációs zsírbontó gépem eladásra kínálom. Garancia van rá 2021.04.06-ig! Ezzel nem fürdesz be, ha bármi gond lenne, vissza viheted megjavíttatni ingyen.

Ismerősöm garancia nélkülit vett, meg volt repedve a kezelőfej, csak nem vette észre. Csípte a bőrét, így nem tudta használni. Ugyanannyiért javították volna meg, mint amennyiért vette, így kidobott pénz volt, vehet egy vadi újat, tehát többe került a leves, mint a hús. Arról nem beszélve, hogy műszaki cikk, így rejtett hiba is előjöhet, vagy le is ejthették, ha pl gyerek volt a háztartásban, hozzányúl...Lehet látszólag semmi baja, aztán 2 alkalom után bedöglik, de garancia nélkül bukta, és ilyenkor már az előző tulaj se veszi vissza, ha ott helyben nála működött...

Jobban jársz, ha garanciásat veszel kicsivel többért, de így be vagy biztosítva.


Kifogástalanul működik, nekem egy kis területre kellett, 2 hónapig használtam heti 1x kb., tehát 8-10 alkalommal. Mivel elértem a célt, így tovább adnám.


Ingyenes kipróbálást fel tudok ajánlani, ha valaki igényt tart rá. Ott helyben kipróbálod, látod hogy működik, hogy milyen érzés a bőrön, adok tippeket is, hogy használd, így nincs vita később. Bár a garancia miatt eleve ez kivédve.


1 bontatlan teli doboz gél van hozzá, doboz, használati utasítás, garancia.


Érdeklődni a falatka@windowslive.com e-mail címen lehet.

2020. okt. 13. 16:26

Sziasztok! Van egy eladó Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem. Ára: 90 ezer forint. Azért adom el, mert az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.


Tapasztalatok:


Bivalyerős gép. Általában a 3-as fokozatot ajánlják. Én legtöbbször csak az 1-esen bírtam.


Eredmény:


Elég jó. 2018 áprilisában vettem, de csak rendszertelenül használtam, mégis a 8. használat után már 3 centit lefaragott a derekamból. Az eladó mondta, hogy ez egyénileg változó, a háj vastagságától és szerkezetétől is függ. Van, aki már két használat után mérhető eredményt lát, van, akinél tíz-tizenkét használat után nem történik semmi, aztán egyszer csak gyors ütemben kezd csökkenni a derékkörfogata. Az a legjobb, ha heti kétszer használod.


Ellenjavallat:


Menzesz idején nem szabad, magas vérnyomással se, máj- vese- és nyirokbetegeknek szintén nem ajánlott.


Átvehető: Budapesten a belvárosban. Ha írsz privátban, telefonon egyeztetünk. Érte kell jönni, mert nem tudom elszállítani.


Számlája megvan, de garanciája már lejárt, ezért adom jóval olcsóbban, én még 127-ért vettem. Gyári doboza nincs, azt otthagytam az eladónál, mert csak így fért bele a szatyorba.

227. K. Mária (válaszként erre: 217. - Kata199)
2020. szept. 28. 19:53
Üdvözölek! Érdeklődni szeretnék, hogy megvan e még a zsír bontó gép?
226. h2ildi (válaszként erre: 225. - H2ildi)
2020. szept. 25. 18:03
ELADVA
225. h2ildi (válaszként erre: 224. - H2ildi)
2020. szept. 24. 09:47
FOGLALVA
224. h2ildi
2020. szept. 23. 07:40

Sziasztok!

Eladó otthoni Forever Slim kavitációs zsírbontó készülékem.

A gép párszor volt csak használva, tökéletes állapotban van, eredeti dobozában, minden tartozéka megvan és hibátlanul működik. A készülékhez 2 db bontatlan ultrahang gélt adok. Garancia jövő évben jár le. Azért adnám el, mert szükségem van a pénzre. Érdeklődni h2ildi@freemail.hu - Budapest

223. Lujzi74
2020. szept. 21. 20:56

Sziasztok

Már 10szer használtam a hasamon gépet és semmi változás. Iszom sokat.

Van valami ötlet, hogy mi lehet a gond!

222. Alias.
2020. szept. 19. 15:26
Lenne egy kérdésem a hasznalokhoz! Dr.Kelen hatoanyagos geljeivel is használható, ugye?
221. Alias.
2020. szept. 19. 05:58

Sziasztok!

Azt meg tudná nézni valaki, akinek van ilyen gépe, hogy "made in micsoda"? Köszönöm szépen :-)

220. Hajni. (válaszként erre: 218. - Hajni.)
2020. szept. 17. 18:57
ELADVA!
2020. szept. 6. 14:28

Sziasztok!

Eladó otthoni Forever Slim kavitációs zsírbontó készülékem, mivel a problémás területen amely miatt vettem, elértem a kívánt hatást a készülékkel. Császármetszés után a császáros heg feletti területen felgyülemlett és makacsul ragaszkodó zsírt sikerült eltuntetnem. Második tulajdonos vagyok, a garancialevèl júliusban lejárt. A kédzülék hibátlan állapotú, saját dobozában. A készülékhez 2 db bontatlan és 1 db bontott, kb háromnegyednyi tubus Forever Slim ultrahang gélt adok.

Dunántúlon több városban át tudom adni, és esetleg Budapesten is.


Érdeklődni: 0670/3915174, norarita87@gmail.com


Ár: 90 000 Ft

218. Hajni.
2020. aug. 29. 13:25

Sziasztok!


Kihasználatlanság és helyhiány miatt (költözés) eladóvá vált Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem, melyre nagyon vigyáztam. A gép párszor volt csak használva, tökéletes állapotban van, eredeti dobozában, minden tartozéka megvan és hibátlanul működik, de a garancia már lejárt sajnos.(számlája megvan)

Ok: nem használom rendszeresen (sajnos nem vagyok elég kitartó, és szuperérzékeny a bőröm), illetve az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.

Tapasztalatom a párszor alkalmazott használat után, hogy ha magas fokozaton használtam, akkor kipirosodott a bőröm. De ez elmúlt másnapra. Szerintem egyéni érzékenységen múlik a dolog, mert direkt kipróbáltattam családtaggal, és neki semmi baja nem volt tőle.

Kérésre szívesen küldök róla fényképet.


Személyes átvételt preferálnám Budaörsön (itt van a gép, ki is lehet próbálni, hogy tényleg működik!) vagy esetleg Budapesten, ismervén sajnos a futárcégek kézbesítését... :/


Jaj, árát majd elfelejtettem: 88 ezer Ft.-


Érdeklődni a hajni.se@gmail.com email címen lehet

217. Kata199
2020. aug. 27. 06:55

Sziasztok, nekem is lenne egy forever slim gépem eladó. 1 bontatlan gél van hozzá és egy fél flakon zsírégető krém. Privátba tudok képet küldeni. Budapesten átvehető.

A gép jó, csak kitartónak kell lenni és diétázni kell mellette. Terhesség miatt kerül eladásra!

Ára 75 ezer ft.

2020. aug. 25. 21:22

Sziasztok!

Van egy eladó Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem. Ára: 90 ezer forint.


Eladás oka:

nem használom rendszeresen, + az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.


Tapasztalatok:

Bivalyerős gép. Általában a 3-as fokozatot ajánlják. Én sokszor csak az 1-esen bírtam, bár néha magasabbra is állítottam, de olyankor kipirosodott a bőröm. (Másnapra ez elmúlt.) Az egyéni érzékenységeken sok múlik. Egyéni tapasztalat: ha éhgyomorra csináltam, akkor a bőröm is érzékenyebb volt, és az epém is elkezdett morogni. Ha ettem előtte, akkor semmi ilyen probléma nem volt.


Eredmény:

Elég jó. 2018 áprilisában vettem, de csak rendszertelenül használtam, mégis a 8. használat után már 3 centit csökkent a derékkörfogatom. Ennél többet is tud a gép, mert nagyon erős. Az a legjobb, ha heti kétszer használjátok. Én max. 10 alkalommal használtam, de volt, hogy két-három hét is eltelt két használat között, mégis lett eredménye.


Ellenjavallat:

Menzesz idején nem szabad, magas vérnyomású ne is jelentkezzen érte, máj- vese- és nyirokbetegeknek szintén nem ajánlott.


Átvehető: Budapesten a belvárosban. Ha írsz privátban, telefonon egyeztetünk. Érte kell jönni, mert nem tudom elszállítani.


Számlája megvan, de garanciája már lejárt, ezért adom jóval olcsóbban, én még 127-ért vettem. Gyári doboza nincs, azt otthagytam az eladónál, ugyanis csak a doboza nélkül fért bele a kötélfülű szatyorba.

215. Dümi
2020. aug. 18. 20:48

Sziasztok! Használt Forever slim érdekelne, de kérlek, mellé oszd meg a tapasztalataid is.


Végigolvasva a fórumot, látom, h. sokan időhiányra hivatkoznak-de ez számomra azért nem elfogadható, mivel a hivatalos weboldal feltünteti, h. mennyi idő a kezelés.


Számomra a fenti hivatkizás a " nem hatásos" szinonímája.🤔🤐


Győzzetek meg!

214. Dümi (válaszként erre: 213. - Moni1121)
2020. aug. 18. 20:45

Szia Moni1121!


Miért döntöttél az eladás mellett? Mik a tapasztalataid?

Miért döntöttél a vásárlás mellett és hogyan teljesítette az elvárásaid?

Nyirokmasszázst végeztél-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook