Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! fórum

Forever Slim kvantumos készülék tapasztalatok! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2020. okt. 13. 16:26

Sziasztok! Van egy eladó Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem. Ára: 90 ezer forint. Azért adom el, mert az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.

Tapasztalatok:

Bivalyerős gép. Általában a 3-as fokozatot ajánlják. Én legtöbbször csak az 1-esen bírtam.

Eredmény:

Elég jó. 2018 áprilisában vettem, de csak rendszertelenül használtam, mégis a 8. használat után már 3 centit lefaragott a derekamból. Az eladó mondta, hogy ez egyénileg változó, a háj vastagságától és szerkezetétől is függ. Van, aki már két használat után mérhető eredményt lát, van, akinél tíz-tizenkét használat után nem történik semmi, aztán egyszer csak gyors ütemben kezd csökkenni a derékkörfogata. Az a legjobb, ha heti kétszer használod.

Ellenjavallat:

Menzesz idején nem szabad, magas vérnyomással se, máj- vese- és nyirokbetegeknek szintén nem ajánlott.

Átvehető: Budapesten a belvárosban. Ha írsz privátban, telefonon egyeztetünk. Érte kell jönni, mert nem tudom elszállítani.

Számlája megvan, de garanciája már lejárt, ezért adom jóval olcsóbban, én még 127-ért vettem. Gyári doboza nincs, azt otthagytam az eladónál, mert csak így fért bele a szatyorba.

227. K. Mária (válaszként erre: 217. - Kata199)
2020. szept. 28. 19:53
Üdvözölek! Érdeklődni szeretnék, hogy megvan e még a zsír bontó gép?
226. h2ildi (válaszként erre: 225. - H2ildi)
2020. szept. 25. 18:03
ELADVA
225. h2ildi (válaszként erre: 224. - H2ildi)
2020. szept. 24. 09:47
FOGLALVA
224. h2ildi
2020. szept. 23. 07:40

Sziasztok!

Eladó otthoni Forever Slim kavitációs zsírbontó készülékem.

A gép párszor volt csak használva, tökéletes állapotban van, eredeti dobozában, minden tartozéka megvan és hibátlanul működik. A készülékhez 2 db bontatlan ultrahang gélt adok. Garancia jövő évben jár le. Azért adnám el, mert szükségem van a pénzre. Érdeklődni h2ildi@freemail.hu - Budapest

223. Lujzi74
2020. szept. 21. 20:56

Sziasztok

Már 10szer használtam a hasamon gépet és semmi változás. Iszom sokat.

Van valami ötlet, hogy mi lehet a gond!

222. Alias.
2020. szept. 19. 15:26
Lenne egy kérdésem a hasznalokhoz! Dr.Kelen hatoanyagos geljeivel is használható, ugye?
221. Alias.
2020. szept. 19. 05:58

Sziasztok!

Azt meg tudná nézni valaki, akinek van ilyen gépe, hogy "made in micsoda"? Köszönöm szépen :-)

220. Hajni. (válaszként erre: 218. - Hajni.)
2020. szept. 17. 18:57
ELADVA!
2020. szept. 6. 14:28

Sziasztok!

Eladó otthoni Forever Slim kavitációs zsírbontó készülékem, mivel a problémás területen amely miatt vettem, elértem a kívánt hatást a készülékkel. Császármetszés után a császáros heg feletti területen felgyülemlett és makacsul ragaszkodó zsírt sikerült eltuntetnem. Második tulajdonos vagyok, a garancialevèl júliusban lejárt. A kédzülék hibátlan állapotú, saját dobozában. A készülékhez 2 db bontatlan és 1 db bontott, kb háromnegyednyi tubus Forever Slim ultrahang gélt adok.

Dunántúlon több városban át tudom adni, és esetleg Budapesten is.

Érdeklődni: 0670/3915174, norarita87@gmail.com

Ár: 90 000 Ft

218. Hajni.
2020. aug. 29. 13:25

Sziasztok!

Kihasználatlanság és helyhiány miatt (költözés) eladóvá vált Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem, melyre nagyon vigyáztam. A gép párszor volt csak használva, tökéletes állapotban van, eredeti dobozában, minden tartozéka megvan és hibátlanul működik, de a garancia már lejárt sajnos.(számlája megvan)

Ok: nem használom rendszeresen (sajnos nem vagyok elég kitartó, és szuperérzékeny a bőröm), illetve az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.

Tapasztalatom a párszor alkalmazott használat után, hogy ha magas fokozaton használtam, akkor kipirosodott a bőröm. De ez elmúlt másnapra. Szerintem egyéni érzékenységen múlik a dolog, mert direkt kipróbáltattam családtaggal, és neki semmi baja nem volt tőle.

Kérésre szívesen küldök róla fényképet.

Személyes átvételt preferálnám Budaörsön (itt van a gép, ki is lehet próbálni, hogy tényleg működik!) vagy esetleg Budapesten, ismervén sajnos a futárcégek kézbesítését... :/

Jaj, árát majd elfelejtettem: 88 ezer Ft.-

Érdeklődni a hajni.se@gmail.com email címen lehet

217. Kata199
2020. aug. 27. 06:55

Sziasztok, nekem is lenne egy forever slim gépem eladó. 1 bontatlan gél van hozzá és egy fél flakon zsírégető krém. Privátba tudok képet küldeni. Budapesten átvehető.

A gép jó, csak kitartónak kell lenni és diétázni kell mellette. Terhesség miatt kerül eladásra!

Ára 75 ezer ft.

2020. aug. 25. 21:22

Sziasztok!

Van egy eladó Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem. Ára: 90 ezer forint.

Eladás oka:

nem használom rendszeresen, + az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.

Tapasztalatok:

Bivalyerős gép. Általában a 3-as fokozatot ajánlják. Én sokszor csak az 1-esen bírtam, bár néha magasabbra is állítottam, de olyankor kipirosodott a bőröm. (Másnapra ez elmúlt.) Az egyéni érzékenységeken sok múlik. Egyéni tapasztalat: ha éhgyomorra csináltam, akkor a bőröm is érzékenyebb volt, és az epém is elkezdett morogni. Ha ettem előtte, akkor semmi ilyen probléma nem volt.

Eredmény:

Elég jó. 2018 áprilisában vettem, de csak rendszertelenül használtam, mégis a 8. használat után már 3 centit csökkent a derékkörfogatom. Ennél többet is tud a gép, mert nagyon erős. Az a legjobb, ha heti kétszer használjátok. Én max. 10 alkalommal használtam, de volt, hogy két-három hét is eltelt két használat között, mégis lett eredménye.

Ellenjavallat:

Menzesz idején nem szabad, magas vérnyomású ne is jelentkezzen érte, máj- vese- és nyirokbetegeknek szintén nem ajánlott.

Átvehető: Budapesten a belvárosban. Ha írsz privátban, telefonon egyeztetünk. Érte kell jönni, mert nem tudom elszállítani.

Számlája megvan, de garanciája már lejárt, ezért adom jóval olcsóbban, én még 127-ért vettem. Gyári doboza nincs, azt otthagytam az eladónál, ugyanis csak a doboza nélkül fért bele a kötélfülű szatyorba.

215. Dümi
2020. aug. 18. 20:48

Sziasztok! Használt Forever slim érdekelne, de kérlek, mellé oszd meg a tapasztalataid is.

Végigolvasva a fórumot, látom, h. sokan időhiányra hivatkoznak-de ez számomra azért nem elfogadható, mivel a hivatalos weboldal feltünteti, h. mennyi idő a kezelés.

Számomra a fenti hivatkizás a " nem hatásos" szinonímája.🤔🤐

Győzzetek meg!

214. Dümi (válaszként erre: 213. - Moni1121)
2020. aug. 18. 20:45

Szia Moni1121!

Miért döntöttél az eladás mellett? Mik a tapasztalataid?

Miért döntöttél a vásárlás mellett és hogyan teljesítette az elvárásaid?

Nyirokmasszázst végeztél-e?

2020. júl. 15. 19:55
Sziasztok! Nekem is van 1 eladó gépem. Még tavaly kaptam, a garancia már lejárt sajnos. Gélt is adok hozzá. Bp.-en címen átvehető. Ár: 100.000Ft. Szép estét! :) Móni
212. Zsófiszemerszky (válaszként erre: 211. - Zsófiszemerszky)
2020. júl. 2. 11:46
A gép eladva!
2020. jún. 25. 11:51

Sziasztok!

Időhiány miatt eladnám alig használt,tökéletes állapotú forever slim kavitációs zsírbontó készülékemet garancialevéllel (07.15-ig érvényes) használati útmutatóval és 4 db ajándék bontatlan csomagolású ultrahang géllel. Eredeti dobozában,minden tartozéka megvan. Helyileg Budapesten található.

Még nem késő formába hozni magad a nyárra!!

Ára: 100 ezer forint

Érdeklődni a szemzso@gmail.com e-mail címen vagy a 06305564174-es telefonszámon lehet.

210. Moncsa7
2020. jún. 5. 14:04
sziasztok! Szeretnék vásárolni forever slim-et, és az lenne a kérdésem, hogy aki eladja, miért adja el? Elértétek a célotokat?
209. m.kata
2020. jún. 3. 22:32

Vásárolnék használt de jó állapotú gépet.

06204245785 a telefonszámom, margittai.kata@gmail.com az e-mail címem.

2020. máj. 25. 19:28

Sziasztok!

Eladó garanciális Forever Slim készülék érdekelne. Elérhető vagyok a falatka@windowslive.com e-mail címen és a 30/278-4885 telefonszámon.

207. Tündi66 (válaszként erre: 201. - Metandi67)
2020. máj. 9. 16:27
Szia. Elkelt már a gép?
206. Kismami89 (válaszként erre: 200. - Kismami89)
2020. ápr. 19. 18:09
Sziasztok! A gép elkelt!
2020. ápr. 15. 10:28
Sziasztok. Tényleg jó ez a készülék? Megérne megvenni? Írnátok tapasztalatokat?
204. Seda (válaszként erre: 201. - Metandi67)
2019. dec. 9. 00:02
Érdekel
203. Seda (válaszként erre: 201. - Metandi67)
2019. dec. 9. 00:01
Érdekel
202. Talon
2019. nov. 30. 19:02
Érdeklődni lehet: miragengai@gmail.com
2019. nov. 4. 07:35

Sziasztok!

Eladó vált a Forever Slim kavitációs ultrahang gépem.

Nekem nagyon jól bevált, de azt tudni kell, hogy én betartottam mindent, amit az utasításban leírtak, ajánlottak. Négy naponta használtam, 45-45 percet mindkét combomra, majd utána következő napokban odafigyeltem a vízfogyasztásra, vagyis magamba erőszakoltam napi 3 liter folyadékot (vizet és gyógyteákat).

A géppel rövid idő alatt megszabadultam a combomban lerakódott zsírrétegtől, azonban az eredmény fenntartása érdekében azóta folyamatosan járok heti rendszerességgel futni és jógázni.

Elmúltam 50 éves, jó formában vagyok, jól is érzem magam a bőrömben.

A gép csodálatos karácsonyi ajándék lenne bárkinek, kiváló inspiráció, hatékony eszköz a jó fizikum, a jó közérzet eléréséhez.

Nagy becsben tartottam, saját, eredeti dobozában, teljesen megkímélt állapotban adnám el, és tudok hozzá adni egy teljes flakon gélt is 90.000,-Ft-ért.

Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet:

gnecsandrea@gmail.com

2019. aug. 30. 14:56

Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált Forever Slim kavitációs gépem. Az eszköz párszor volt csak használva, minden tartozéka megvan és hibátlanul működik, a kijelzőjén még rajta a fólia. Terhességem alatt nem szerettem volna használni a gépet, a baba születése óta pedig időm nincs rá (pedig azért nem ártana :D) Tapasztalatokról nemigen tudok írni, mert megvettem és utána nemsokkal megtudtam, hogy érkezik a babóca. Most inkább a pénz jönne jól a gyed mellé, különben elég hamar elég vékony leszek :/

Budapesti vagyok, ha ez valakinek releváns info.

Érdeklődni priviben: kismami89@gmail.com-on

2019. júl. 25. 20:02

Sziasztok,

Szabolcs megyében esetleg valakinek eladó forever slim zsírbontó készülék van-e?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook