Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Royal Jelly /méhpempő/ valakinek tapasztalat? fórum

Forever Royal Jelly /méhpempő/ valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


10. elemző (válaszként erre: 9. - Kapribogyó1)
2019. szept. 22. 18:01

Szia!

Ilyen tapasztalatom még nincs, de biztosan kipróbálnám rá néhány hónapig.

2019. szept. 22. 15:43
Hormonális hajullásra van valakinek tapasztalata a Royal Jellyvel? Megfelelő erre?
8. elemző (válaszként erre: 7. - 826302286d)
2019. jún. 21. 00:15

Szia!

Szívesen.Ez csak pár infó volt.Nagyon jó termék.Németországban, illetve 160 országban elérhető ez a termékcsalád.Ott is közvetlenül tudsz saját névre, partneri kártyára vásárolni, csak be kell regisztrálni.A partneri kártyára már bármelyik országban tudsz vásárolni.Ha szeretnél beregisztrálni, saját partneri kártyához jutni, akkor szívesen segítek. Emailben el tudom küldeni a menetét.

7. 826302286d (válaszként erre: 6. - Elemző)
2019. jún. 20. 23:24

Köszönöm ,kedves Tőled ,hogy ilyen részletes leírást adtál.

Azt hiszem ezt a terméket nekem találták ki.👍

Nos én nem otthon élek ,és német oldalakon böngészve fedeztem fel ,nincs szponzorom.

Holnap meg is rendeltem 😀

6. elemző (válaszként erre: 5. - 826302286d)
2019. jún. 20. 23:16

Szia!

Nyugtató hatása is van, tele van vitaminokkal és tápanyagokkal, segíti normalizálni a hormonrendszert, a babaprojektnél is jól jön, változókorban is jó, valóban az öregedésgátlásban a sejtregenerálással is segít.Nem véletlenül olyan termékeny és hosszú életű a méhkirálynő, mivel ő méhpempővel táplálkozik.

Ha szeretnél vásárolni, akkor célszerű közvetlenül a Forevertől a saját nevedre, partneri kártyádra beszerezni, amivel akár további kedvezmények is elérhetők. A regisztrációban, vásárlásban, tájékoztatásban tud segíteni a szponzor, aki már rendelkezik partneri kártyával. Van még pár jó terméke a Forevernek, amik segítenek a immunrendszer megerősítésében, az öregedés lassításában.

5. 826302286d (válaszként erre: 4. - Elemző)
2019. jún. 18. 20:11

Köszi a választ,de én csak a neten tájékozódtam erről a termékről.

Nincs szponzorom.

Erősíteném az immunrendszerem,az öregedés hatásait szeretném minél tovább eltolni.😉

4. elemző (válaszként erre: 1. - 826302286d)
2019. jún. 13. 23:52

Szia!

A szponzorod nem mondta el, hogy mi mindenre jó?

Én és az ismeretségi körömben elég sokan fogyasztjuk már több éve.Sok jó tapasztalatot szereztünk vele.Nagyon jó termék.

Te miért szeretnéd fogyasztani?

3. 826302286d (válaszként erre: 2. - Hekate)
2019. jún. 4. 18:16

Nem biztató..

Mindent elolvastam róla,de vélemények nem voltak.

2019. jún. 4. 17:25
Azon kívül, hogy nem bírja a gyomrom..egyelőre nincs más.
2019. jún. 4. 14:31

Van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?

Köszönöm 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook