Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Nature Min - kinek van tapasztalata, véleménye? fórum

Forever Nature Min - kinek van tapasztalata, véleménye? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 9. 15:42
Sziasztok! :) Azt szeretném kérdezni,hogy ez a tabletta jó hajnövekedésre is? Mármint,hogy gyorsabban nő tőle a haj? vagy tudtok olyan Aloe Verás terméket ami arra jó? Köszönöm előre is a választ :)
14. kicsivio (válaszként erre: 13. - 9ba52dca2a)
2014. okt. 22. 11:39

Napi 6 tablettát jelent,3×2.

Én magnéziumpótlásra illetve pajzsmirigyproblémára kezdtem el szedni.

Nagyon jó,csakis pozitív tapasztalataim vannak vele,ahogyan a többi,általam fogyasztott termékkel kapcsolatban!

2012. ápr. 11. 14:38
Mit jelent a nature min csomagolásán, hogy serving size 6 tablets?
2011. aug. 6. 21:23

Valaki benéz erre a topikra, tudna nekem válaszolni akinek tapasztalata van a Nature Min használatát illetően, és nem forgalmazó, tehát objektíven tudna mondani valamit? Esetlek számokat, h kb mennyi idő után állt meg vagy javult a csondritkulása? Bár tudom, ez valamennyire alkat kérdése is.

Előre is köszi!

11. oalmao
2009. nov. 12. 22:25

...mert hogy a forever honlapon a freedom az egy aloe vera juice-ot jelöl. (Ez már kész Woodstock...)

De én nem vagyok otthon ezekben a termékékben. A jótékony hatásáról egyébként meg vagyok győződve én is.

Szóval Keresztmamám Zala megyei (Keszthely) és csak a helyi bioboltokat ismeri, gondolom azok drágábbak.

Amúgy közepes szintű csontritkulása van, aminek előrehaladását szeretné meggátolni hosszú távon.

Ha valaki esetleg tudna egy közeli forgalmazót,és privát megírná, nagyon örülnénk.

10. 471a99eb9c (válaszként erre: 8. - Gligi)
2009. nov. 12. 18:10
A Freedom izületi bántalmakra van elsősorban, az aloé jótékony fatásait kiegészítve.
9. 471a99eb9c (válaszként erre: 7. - Oalmao)
2009. nov. 12. 18:09
Hát nem éppen juice! Az másik cég. Én tudok szerezni, de nem tudom, hogy merre vagy. Meg azt előre ki kell fizetni. Budapesten van a raktár, 55 eu a minimum vásárlás, de ennyi kell is szerintem havonta. Pontosan kellene tudnom mindent, hogy terméket tudjak ajánlani nektek.Esetleg kereshetek forgalmazót közeletekben.
8. Gligi (válaszként erre: 7. - Oalmao)
2009. nov. 12. 05:19

A Freedom és az Aloe Gél két különböző termék!

Nekem szülés után a Freedom volt az egyetlen olyan termék amely hatni tudott a csont fájdalmaimra és az izületeimre!!!! Az Aloe Gél-t pedig rendszeresen fogyassza a családunk ☺

7. oalmao (válaszként erre: 5. - 471a99eb9c)
2009. nov. 12. 00:25

Ha utánanéznél megköszönném. Keresztmamámnak kéne, mert a gyógyszermellékhatásokat nagyon nem bírja. Nem tudjuk még hol kéne (minél olcsóbban) beszerezni, te esetleg tudsz javaslatot?

Freedom-az az Aloe Vera juice?

2009. nov. 11. 23:34
Ne légy bizonytalan,szedd a Freedommal együtt,de ne egyből várd a csodát! Kitartás kell mellé,de tényleg,nagyon jó.És a legfontosabb,minden mellékhatás nélkül,csak természetesen.
5. 471a99eb9c (válaszként erre: 4. - Oalmao)
2009. nov. 11. 23:32
Csontritkulásra ajánlottam én is, gyógyszer nélkül bevált. 3x2, Freedom. ezt ajánlom mellé.De reggelre utánanézek pontosan. Kitől vásárolnál? Hol?Ha publikus.
4. oalmao (válaszként erre: 2. - 471a99eb9c)
2009. nov. 11. 23:26

szia,

gyógyszert szedsz mellé vagy csak ezt a terméket használod? Csontritkulás ellen kellene, de bizonytalan vagyok...

2009. nov. 11. 23:20
Tapasztalatom nincs, de dolgoztam FLP-sként egy darabig, volt vásárlóm, aki szedte.
2009. nov. 11. 23:19
Nagyon jó!
2009. nov. 11. 23:17
Forever Nature Min - kinek van tapasztalata, véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook