Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Lite Ultra tapasztalatok fórum

Forever Lite Ultra tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 20. 17:56
FOREVER LITE ultra csokis bontatlan eladó 6500Ft-ért! 2015 01-hóig jó! Én sajnos érzékeny vagyok a tejsavóra :( uh ezt már nem került kibontásra!
2013. febr. 25. 14:08
sziasztok!én most ismerkedek az aloe termékekkel....igaz hogy még csak az aloe teát és a greens-t próbáltam ki de az biztos hogy akinek az emésztésével problémái vannak ezeket a termékeket csak ajánlani tudom....nálam nagyon bevált....most pedig szeretném kipróbálni a forever lite ultra-t csokisat fogyózásra.....mit javasoltok vegyem meg hozzá a garcinia-t is?
6. Gavrilo1 (válaszként erre: 2. - Mantus)
2012. ápr. 26. 13:44

Mantus! Ha fogalmad sincs a dolgokról inkább ne is írj. A termékek nagyon jó minőségűek és hatásosak- ellenben a sok agyon hírdetett vacakkal!

Talán tájékozódnod kellene az aloe összetételéről mielőtt butaságokat írsz!!!!

2012. ápr. 26. 13:42
Én magát a Lite Ultrát nem ittam, viszont a Garciniát (étvágycsökkentő, természetes növényi alap) szedtem és nagyon jó termék, különösen a Lite Ultrával együtt. Barátnőm itta és neki hatásos volt, de ő ette mellette a Garciniát és a Leant (zsírégető)-is. Csomagot vett.
2012. ápr. 25. 10:24
Köszönöm a negatív és pozitív véleményeket is, várom a további tapasztalatokat ezzel a termékkel kapcsolatban.
2012. ápr. 24. 20:50

Szia Pillangó 81. A Forever Lite Ultra nagyon jó készítmény. Nem csak hatásos de az íze is jó. Én sok félét kipróbáltam már (pl. 7 és 17, Ultra Power, stb) de ez jött be a legjobban. Van egy 9 napos kezdő csomag ami teljesen tisztít, regenerál és feltölt energiával. Ha van rá lehetőséged kezd azzal.

Mantusnak üzenem, hogy a First felbontás után nem csak 3 hónapig jó. Utána is. Nekem 3 gyerekem van és mindenre kiválóan használható. A mini fujókába is töltünk mindig és mindenki táskájában ott van. A gyerekek az iskolában már a társakat is ezzel kezelik jó eredménnyel. Így egyébként még értékesíteni is lehet. A legjobb reklám a saját tapasztalat.

2012. ápr. 24. 07:44
Én a Lite Ultra készítményt nem ismerem.DE nálunk a városban most mindenki ezzel foglalkozik.Tanár,kozmetikus,mezőgazdasági mérnök, kereset kiegészítésként. Én terhes voltam és azt mondták menjek el egy ilyen találkozóra. Nagyon nem volt kedvem, de valami elképesztő energiával(majdnem agresszió)szervezkedtek, így csakhamar egy 6 fős társaságban találtam akiknek ugyanúgy semmi kedvük sem volt ott lenni. Aztán ott következett a következő nyomás, így vettem egy aloe firs nevű készítményt, mert az szülés után milyen jó. Számomra ez horribilis árú termék volt. De a pofon itthon következett, amikor is kiderült, hogy felbontás után 3 hónapig jó a szavatossága, holott azt erőltették, hogy milyen sokáig elég. Mivel ezen termékek értékesítéséhez semmiféle képzettség nem kell, az eladók bármilyen beléjük ültetett információt teljesen hitelesen tudnak tovább adni, és ezzel ámítani a jó népet. A fővezérük nálunk a nyugdíjas otthon főnővére, és a szerencsétlen idős betegek nyakra főre isszák az aloe dzsúzt ami 6000 ft kannája, és jó a cukorbetegségre, vese bajra, izületi fájdalmakra is... Egyszóval: Járj utána mielőtt bármit is veszel, mert nem biztos hogy a legjobb terméket kapod!
2012. ápr. 22. 20:39
Kérlek, írjatok, akinek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook