Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Forever berry-től tapasztaltatok esetleg allergiás reakciót? fórum

Forever berry-től tapasztaltatok esetleg allergiás reakciót? (tudásbázis kérdés)


6. elemző (válaszként erre: 5. - Jniki82)
2019. dec. 27. 09:45

Pedig a fokhagyma-kakukkfű kapszula pici, jó nyákoldó, köptető hatású természetes antibiotikum is és nem büdös, mert kivonták belőle az illóolajat.

Jobbulást!

2019. dec. 27. 08:50
A propolisz meg csak-csak megenné, de a hagyma tuti nem. Borzalmas evő minden téren. A first-öt fujtuk, de mikor olyan csúnyán elkezdett köhögni abba hagytuk, h kizarjak nem e valamire allergiás esetleg. Akkor csak a gyógyszer volt amit adott a gyerek orvos.
4. elemző (válaszként erre: 3. - Jniki82)
2019. dec. 26. 23:53

Érdemes lenne a fokhagymát, propoliszt adni neki és a firsttel fújni.

Mielöbbi jobbulást!

2019. dec. 26. 21:47
Valamennyi, meg mindig köhög de szerintem nem attól. Most meg t jó lenne elkezdeni adni neki, de nehéz lesz.
2. elemző (válaszként erre: 1. - Jniki82)
2019. dec. 26. 16:23

Szia!

Én már több éve fogyasztom, meg jó páran az ismeretségi körömben is, de még ilyen tapasztalattal nem találkoztam.Persze bármire lehet allergiás az ember.

Azóta történt változás?

Jobbulást a fiadnak!

2019. dec. 18. 19:46

Tapasztalt valaki allergiás reakciót tőle?

Gondolok itt folyamatos köhögésre. A fiam péntek óta kapja, szombat- vasárnap szárazon köhög. Persze ez lehet a torkát ol is. Pár napig piros volt neki és fájt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook