Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fordult már elő valakinél ilyen? fórum

Fordult már elő valakinél ilyen? (beszélgetős fórum)


13. 80ASIQ
2014. jan. 5. 10:12
Nekem azt mondta egy számítógépes guru ismerősöm, hogy a Facebook tele van vírusokkal.
2013. okt. 4. 19:31

Felhoztam a topikot. Megint lett egy ismerősöm, én nem is ismerem, az apja az ismerősöm.

Egyikőnk se jelölte a másikat.

Engem nagyon nyugtalanít az egész. Csak mert nem szeretném, ha olyan személyek is felbukkanának az ismerőseim között akiket nagyon nem szeretnék pl. exek.

11. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - Roxyka1102)
2013. szept. 2. 21:31
akkor változtassak jelszavat?
2013. szept. 2. 15:15
Nekem most olyan van, hogy egy srác nem is ismerősöm aztán mégis látom az üzenőfalon, hogy miket posztol ki :) ha rámegyek a lapjára, ott van hogy jelöljem ismerősnek! de ha nem az, miért látom minden egyes kiírását? :)
2013. szept. 2. 15:09
Nálam kb 1,5 hete rossz az fb. Állandóan lefagy tőle minden. Csak is az fb oldalnál, tehát nem a gépem a rossz. Szerintem ismét varriálnak valamit. Amúgy nálam is előfordult már hogy azt mutatta valaki ismerősnek jelőlt utólag kiadta hogy valaki ajánlotta,és mikor vissza akartam igazolni az ismerőst vagy törölte vagy pedig én jelőltem meg.
2013. szept. 2. 14:30
A SORS keze tett veletek ilyent.
2013. szept. 2. 14:02
A parommal detto ugyanez tortent a mult heten, de mi sem leltunk ra magyarazatot o.O
2013. szept. 2. 13:57
Regen meg volt valami ilyen, hogy a chat resznel az jelent meg, hogy "Chuck Norris gepel" :D
2013. szept. 2. 13:52
az sehogy sem lehetséges h nem jelölted,és ő sem jelölt,mégis ismid lett..hacsak vki más is bejár a facedra!úgy értem ha feltörték
2013. szept. 2. 13:40
A fészbukk egy nagy csapda. :)))
3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 18e79e1970)
2013. szept. 2. 13:29
érthetetlen...én meg senkit nem igazoltam vissza és nem is jelöltem
2. 18e79e1970 (válaszként erre: 1. - Tücsimücsi)
2013. szept. 2. 13:27
Sógornőm mesélte a múltkor, hogy neki megjelent felül az, hogy ismerősnek jelölte valaki.... közben meg nem jelölte őt senki, csak ajánlott neki egy személyt az FB. Én meg múltkor visszaigazoltam, hogy igen ismerem xy-t, hiába mentem rá, hogy igen, a tevékenység naplómban az volt, hogy "töröltem xy-t a köcsögöt" így. Ezzel a szöveggel....
2013. szept. 2. 13:18

A facebook-on lett egy olyan új ismerősöm, akit sose jelöltem be és ő sem szerintem, mert nem igazoltam vissza hogy ismerem.

Egyébként egy volt kolléganőm volt régen, halványan emlékszem rá...ez hogy lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook