Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Food express gluténmentes ételek fórum

Food express gluténmentes ételek (beszélgetős fórum)


11. manyika72 (válaszként erre: 10. - Manita1111)
2012. szept. 20. 20:08
Szia! hát örülj neki hogy nem vagy lisztérzékeny.
2012. szept. 10. 14:03

Ez nagyon jó dolog, hogy ételfutárok már gondolnak lisztérzékenyekre is.Ugyanis ezeket az ételeket ők fogyasztják, nem fogyókúrás diéta.A glutén egy fehérje ami felszívódási problémát okoz az arra érzékenyeknél.Sokszor lesoványodást, vérszegénységet, bélbetegségeket stb. ...okozhat. Tíz évvel ezelőtt egy évig csináltam a gluténmentes diétát(kenyérsütés otthon ,sütik,külön tészták listák a bolti termékekrőlnem is gondoltam mennyi mindenben van glutén.Majdnem mindenben.

Szerencsére nem ez okozta a vastagbélproblémát nálam.Nem kell gluténmentesen ennem.

9. f543259233 (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2012. aug. 24. 13:48

én is ellustultam egy ideje...

Tatarek Rezsővel kezdtem úja, valahogy ő engem jobban leköt

8. Gubóka (válaszként erre: 7. - F543259233)
2012. aug. 24. 13:26

most razodok vissza a mozgasba, kicsit hanyagoltam. rubint rekazni szoktam erositeskent, vagy body rockolni.


kardionak futni uszni, bicili amihez kedvem van, meg szoktam callaneticsezni.


hangulatfuggo nalam

7. f543259233 (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2012. aug. 24. 13:24

jaj anyám :D én ugyan nem fogok semmit se számolni. Fu de utálom az ilyet :D

Mit tornázol? :)

6. Gubóka (válaszként erre: 5. - F543259233)
2012. aug. 24. 13:20

ezen nevettem :DDD 1500 kaloria joeeeg :DDD


azért mert valami diétás nem feltétlenül fogyaszt. és ez nagyon igaz az ételallergia miatti diétában


ha fogyni akarsz az egesz napi adagodnak kene 1500korul lennie 1700ig kb.


ki kell szamolnod h mennyi kaloriat eszel atlagosan. en oylan 2000korul eszem ha mozgok sokat melle.


ha mozgok es fogyni akarok akkor leviszem 1700ra es fogyok is szépen.

5. f543259233 (válaszként erre: 4. - Gubóka)
2012. aug. 24. 13:01
akkor azt hiszem lemondom a jövőheti rendelésem... van úgy, hogy egy kolbászocs lecsó rizzsel 1592 kalória. Lehet a fogyás helyett híznék ...
4. Gubóka (válaszként erre: 3. - F543259233)
2012. aug. 24. 12:58

mivel neme eszek oylan dolgokat maikben glutén van, ezert pl ugye nem hasznalok cosmo lisztet, ami ures kaloria, nem eszek teszta szinten ures kaloria, sok zodlseget eszem köretnek.


eha eszem glutenmentes tesztat de nem hianyzik,


nem eszem bolti edesseget, semmi iylesmit, amibe gluten van. ettől lehet fogyni igen. viszont, a kukorica liszt stb uyganugy tartalmaz sok kaloriat, igy a belőle keszult teszta felek is.


ha szeertnel fogyni akkor csinald azt h egy heten 3-4 salata a hus melle, krumpli, koles, iylesmik. tesztat ritkan.


én a makaroni hust kölesssel eszem példaul és isteni :)


igy fogyni fogsz biztosan.


reggelire szenhidrat este feherje. ez a tittka :) mg mozgas

3. f543259233 (válaszként erre: 2. - Gubóka)
2012. aug. 24. 12:55
Köszi :) pedig azt hittem már megtaláltam a csodaszert :D
2012. aug. 24. 12:54

a gluténmentes kajalassal nem feltétlenul tudsz fogyni.


én gluténmentesen eszem mert ugy kell, nem csak kenyérben van glutén.


és a glutén pótlóknak ugyanugy magas a kaloria tartalma, igy nem fogsz minden esetben fogyni


ne egyél feher lisztet es cukrot. akkor fogysz :)

2012. aug. 24. 12:53

Sziasztok!


Ismeri valaki a food express speicális ételeit?Tej-,tojás-,glutén- és cukormentes ételek? Van valakinek ezekkel az ételekkel kapcsolatban tapasztalata? Ezek fogyókúrás ételek? Szeretném kipróbálni, mert egyik ismerősöm a gluténmentes étkezéssel fogyott, de úgy látom az étlapon, hogy ezeknek magas a kalória és a szénhidrát tartalma is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook