Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontossági sorrendek változása fórum

Fontossági sorrendek változása (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fontossági sorrendek változása

6. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - E5f926c705)
2009. máj. 11. 15:26
Partnert barmikor cserelni tudsz ! De a csaladodat/testvereidet nem tudod kicserelni ! Ez a hozzaallas termeszetes , szerintem.
2009. márc. 25. 17:23
Nálunk az a abj,h páromnak mindennél fontosabb a családja. Pedig én leszek az,akivel le fogja élni az életét, mégis én csak a második helyen vagyok. nekem ő a legfontosabb,mindent megteszek érte. nekem ez nagyon rossz. Miért van ez?
2008. aug. 24. 16:20
Van benne valami amit írtál.
2008. júl. 16. 20:10

Cikkemet azert irtam..mert ugy erzem nem ertenek itthon meg hogy nagy lany vagyok..es most a parom a legfontosabb....es ok most csak a masodik helyre kerultek...szabad idom nagyreszet parommal toltom...hisz o lesz (remelem) eletem masodik reszeben a tars...persze a csaladom is mindog fontos vagyok..de most elkeztem ugykodni :)) a sajat csaladom...

erre az egyik feltekeny, a masik szerint engem csak a baratom erdekel, harmadik szerint a ML fuggo lettem (ML-a baratom neve, nem cigi markara gondolni!)

2008. júl. 9. 22:01
Ez tetszett, csak kát hogy a vége össze lett csapva az elejéhez képest. Kicsit azt is jobban ki lehetett volna fejteni. De azért jó volt! :)
2008. júl. 9. 11:03
Minden kornak megvan a maga fontossága. Az újszülöttnek az a legfontosabb, hogy táplálékhoz jusson, amint egy kicsit nő, játszani szeretne és arra kéri anyut, “vegyél nekem játékot”, azután a betűk elsajátítása, majd barátok keresése, "a kor", amikor észrevesszük, hogy barátokra van szükségünk, majd a fejlődések időszaka avagy “nem szeretem magam és mindenki jobb mint én”, majd másfajta kapcsolatok, saját család, gyerek és utóvégül unoka…

Ugrás a teljes írásra: Fontossági sorrendek változása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook