Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontosabb a tényleges életkor, mint az, hogy mennyinek látszik a párod? fórum

Fontosabb a tényleges életkor, mint az, hogy mennyinek látszik a párod? (beszélgetős fórum)


14. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 22:24
Az életkor csak egy szám a lényeg ki mennyinek érzi magát.
13. 0adc8842b1 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 9. 09:15
Azért csak más egy családból valaki, ami érthető és természetes, de egy vadidegen? Egy idegen eladó, vagy egy szerelőt beengedsz és ha meglop, megkérdezik mennyi idős lehetett? Hogy nézett ki? Ennyire igénytelen vagy?
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 13:47
Párkeresésnél nyilván számít, mármint nem baj az, ha egy harminc éves nem néz ki hatvannak. Én nem tervezek új kapcsolatot, és nem is lesz, akkor sem, ha ennek ami van, véletlen vége lesz, szóval engem teljesen hidegen hagy, hogy ki mennyinek néz ki.
11. Lávli
2019. dec. 8. 12:53

Soha nem a látszat fontos.

Az csak látszat :D

2019. dec. 8. 12:26
7 évvel fiatalabb nálam. Többnek néztem anno kicsivel, mert mackós típus és érettnek tűnt. Mondom, tűnt. :D
2019. dec. 8. 10:20
Ne legyen ápolatlan, lestrapált. Az nem zavar, ha ráncos, ha őszül. Ezen kívül számomra az EMBER a fontos. Remélem, érthető.
2019. dec. 8. 10:17
A kor annyira nem fontos!!
7. unom
2019. dec. 8. 10:09
Gondolom meg akarta előzni a személyeskedést,de rajtad nem tudott kifogni. 😁
2019. dec. 8. 10:08
A kor nem fontos. Az sokkal fontosabb nekem, hány évesként viselkedik valaki.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 10:06

Ó,bocsánat !!! Stornó a 2 hozzászólás, figyelmetlen voltam nagyon, a "párod" kimaradt a látószögemből. Így már érthetőbb a teljes anonimitás is, hátha a párod felfigyel rád.


A válaszom, még mindig a lelke, hiszen a külső is megfogott akkoron, ha a lelke nem torzul és a kinézete sem változik ápolatlanra, akkor nincs azzal gond szerintem, hogy fiatalabb, vagy idősebb a kinézete,

2019. dec. 8. 09:55
Pont le se fosom, mennyinek látszik, ő a párom, a szerelmem, nekem különleges, bárány éves. A lényét szeretem, nem az adatait.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 09:44

Soha nem érdekelt, ki és hány éves. Az sem mennyinek látszik, ha nincs dolgom vele. Idegenekkel a stílusa a lényeg, nem a kora és nem a kinézete. Legyen ez eladó, kolléga stb.

A családommal szintén érvényes, amit írtam, akit szeretek, olyannak szeretem amilyen.


Ha mégis választani kell, akkor a kinézet, hiszen, a fiatalos megjelenés, fiatalos, egészséges és talán még kiegyensúlyozott embert is rejt.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 09:42
Pl. egy hivatalban ne próbáld eladni magad 10 évvel fiatalabbnak még ha kevesebbnek is látszol a korodnál.:)
2019. dec. 8. 09:34

Van aki akár 10 évvel többnek látszik, mint ahány éves és valaki kevesebbnek.

Tudtok életszerű példákat írni arra, amikor fontosabb az életkor, mint az, hogy sokkal fiatalabbnak látszik?

Neked a kor a fontosabb, vagy az, hogy mennyinek látszik?

Ezt a kérdéskört boncolgatnám! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook