Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fontos pillanatok, ünnepek a család nélkül... fórum

Fontos pillanatok, ünnepek a család nélkül... (beszélgetős fórum)

2015. dec. 12. 19:11
Teremtsd meg a szivedben a magad unnepet, hangulatat.
16. c40efa00cc (válaszként erre: 9. - Kilimcs)
2015. dec. 12. 19:05
Nem tudják, mit beszélnek.
15. spinneli (válaszként erre: 7. - Kisj)
2015. dec. 12. 18:57

Én renegeteg okot el tudok képzelni a bántalmazástól kezdve a kisemmizésen át az örökös érzelmi terrorig sok mindent.

Nem annyira nehéz, csak nem kizárólag a saját (szerencsés) életünkből kell kiindulni.

14. bubinana (válaszként erre: 6. - Megara1995)
2015. dec. 12. 18:34

21 évesen én is elhagytam a családom. A páromat választottam. Szüleim nagyon ellenezték. Ne voltam terhes-tehát nem kényszer volt. Aztán 3 év mulva megszületett a lányunk. Anyai nagymamám kitagadással fenyegette meg anyámat.

Igy ő kezdett közeledni hozzánk. Elfogadtam. De kapcsolatunk sosem vált igazán szeretetté. Bennem volt az örök tüske. Már 43 éve élünk együtt. Sosem bántam meg a döntésem. Fel a fejjel. Éld az életed ahogy neked jó!

13. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. dec. 12. 18:32

Ez természetes érzés, ünnepekkor mindig elő fog jönni, hisz a múltad részei. Töltsd fel a jelened értékes pillanatokkal így a következő ünnepekkor lesz amire örömmel visszagondolj.


Sajnos én nem csak el tudom képzelni, de van amikor ez az egyetlen lehetséges út....

12. viva70 (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. dec. 12. 18:14
Én nem szakítottam meg a családdal a kapcsolatot, így nem tudom milyen érzés. Biztos megvolt az oka amiért így döntöttél... Ne rágódj a múlton, nem érdemes... Érezd magad jól az új családodban.:)
2015. dec. 12. 18:09
Nem mondom, hogy egyszerű. De előre kell nézni, és azokkal az emberekkel kell foglalkozni, akik körülötted vannak és szeretnek. Ha így alakult, akkor az okkal történt.
2015. dec. 12. 18:07
Én simán el tudom képzelni.
2015. dec. 12. 18:00

Irigylem azokat a hozzaszolokat akik nem birnak egyetlen okot se elkepzelni. Jo nekik. Pozitivan ertve jo. Mert van ami addig jo mig el se birjuk kepzelni.


Bekes karacsonyt mindenkinek!

8. aac131dc75 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2015. dec. 12. 17:50
Ezt bizony én sem tudnám elképzelni!
7. kisj
2015. dec. 12. 17:49
Nem kell hogy leírd azt, hogy miért, mert én egyetlenegy olyan okot se tudok elképzelni ami miatt valaki véglegesen megszakítja az egész családjával a kapcsolatot.
6. Megara1995 (válaszként erre: 4. - Kisj)
2015. dec. 12. 17:48
Így döntöttem mert így kellet, előre nézek pont ez miatt jut néhány dolog az eszembe...
2015. dec. 12. 17:46
Nem szeretném leírni, leírtam már egy párszor mi miatt, nem fogom velük soha tartani a kapcsolatot ez végleges, így alakult....
4. kisj
2015. dec. 12. 17:43

A fórumaid alapján kismama vagy és esküvőt tervezel. Nézz előre, ne hátra.

Bár azt el sem tudom képzelni, hogy valaki miért szakítja meg a családjával a kapcsolatot?

Ha pedig mégis így döntöttél, akkor viseld a következményeit.

2015. dec. 12. 17:41

Nem kell ahhoz megszakitani... mar az is eleg, ha nagyon tavol vannak, vagy mar elhunytak.

Az emlek akkor is emlek.

Ha 20 eves vagy, a "soha" meg nem vegleges allapot.

2015. dec. 12. 17:40

Soha olyan nem történhet hogy én a családom nélkül legyek!

Nem hinném,hogy történhetne olyan amiért nem nyitnám rájuk az ajtót!

Szerintem te túl korán mondtad ki sem találkozni sem beszélni nem fogtok többé!

2015. dec. 12. 17:24

Az év eleje óta megszakítottam a kapcsolatot a családommal bizonyos okok miatt.

Nem fogunk már soha sem találkozni sem beszélni...viszont ahogy jönnek az ünnepek és az életemben tőrténnek változások, úgy érzem "egyedül vagyok".

Tudom vannak mellettem emberek akik mindenben mellettem állnak és mostmár ők a családom, mégis van bennem egy furcsa érzés....nem azt érzem hiányoznak hisz így van rendben, hogy nem vagyok velük...

Ki hogyan éli meg, hogy teljesen megszakította a családjával a kapcsolatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook