Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Folyik az orra!! fórum

Folyik az orra!! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 2. 10:24

Rágófogaknál nálunk is folyt az orra,de telefonon felhívtam az orvost,mondta,ha nincs láz,egyéb tünet,akkor a foga.

Vidd el orvoshoz,akkor Te is megnyugszol,főleg a kórházi előzmények után.

2011. nov. 1. 21:04

Én, volt hogy már úgy mentem be, hogy tudják, én paraanya vagyok, annak fényében vizsgálják a gyereket. Nevettek, de nem kinevettek. Ismertek jól, hogy először telefonon érdeklődöm, aztán ha ők is úgy hallják, látják, átviszem a gyereket. Én úgy indítottam a dokinál, hogy négy hetesen átvittem, hogy nagyon izzad :-))))).


Nem zavartatom magam, mert nekik egy a 2000-ből, nekem meg ő az egyetlen!!

8. naiv
2011. nov. 1. 20:43
igy igaz minden tünetét leirtam ami most van neki
2011. nov. 1. 20:38
Hát jobb félni, mint megijedni! Én is viszem, ha szerintem valami nem oké, amíg kisbaba volt, addig meg minden vacakkal! Nem fog senki kiröhögni! De az se érdekeljen, csak nyugodtak lehessetek, hogy nincs baj!
2011. nov. 1. 20:37
Nem valószínű,hogy tüdőgyulladás,de azért vidd el dokihoz.Kizárt,hogy ezért kiröhögjön a doki,ők is jobban szeretik megelőzni a dolgokat mint a súlyosat kezelni.Ha kérdezi miért nem vitted le hamarabb ,megmondod hogy féltél a doktornénitől ? :))
5. de4b589afa (válaszként erre: 1. - Naiv)
2011. nov. 1. 20:33

Nem hiszem, hogy tüdőgyulladás lehet megint, mert az komolyabb tünetekkel járna. Bár lehet van, amit nem írtál le.

Azért szerintem is jobb, ha elviszed orvoshoz. Neki az a dolga, hogy vizsgáljon, és gyógyítson, ha kell. Nem fog kinevetni!!!!


Az viszont jó, ha a taknyi átlátszó!

4. naiv
2011. nov. 1. 20:30

akkor holnap délután irány a doki jaj már előre félek

férjem szerint már paranoiás vagyok

2011. nov. 1. 20:29
Szerintem teljesen természetes, hogy aggódsz az előzőek fényében, és elviszed az orvoshoz. Ha nem érti meg, az legyen az ő gondja.
2011. nov. 1. 20:28
nem fog kiröhögni (főleg ilyen előzmények után).
1. naiv
2011. nov. 1. 20:27
Egyhete volt hogy hazajöttünk lányommal a korházbol!!10 napot voltunk bent mert tüdőgyulladása volt!!Ugy gondolom azóta még jobban vigyázunk,h ne fázzon meg!!De tegnap óta folyik az orra ma már egyre többször átlátszó ami kijön!!Néha tüsszent meg eddig 3szor négyszer köhintet egyet de nem olyan mint a multkori!!Rettegek,h megint tüdőgyulladás de viszont az orvossal se szeretném kiröhögtetni magam,h mindenért rohanok hozzá!!A rágófogai is jönnek meg elöl alul is látok egy fehér pontocskát ami szintén a foga!!Tanácstalan vagyok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook