Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folyamatos visszatérő fájdalmas/csípős pisilés fórum

Folyamatos visszatérő fájdalmas/csípős pisilés (beszélgetős fórum)


2016. máj. 13. 19:25
Én egyébként ettől függetlenül még candidára gondolnék.
15. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - Alondadalon)
2016. máj. 13. 19:25
Sanszos a lelki aspektus, ha már így felfigyeltél az összefüggésre...
2016. máj. 13. 17:59
Elolvastad, amit irtak? Valoszinuleg koze sincs az egesznek az egyuttlethez... az antibiotikum cask elviszi a penzed meg az immunrendszered...
2016. máj. 12. 21:57
Holnap megyek az eredményemért, ha nem találnak semmit, akkor az együttlét.. De nem értem, hogy miért, amikor a párom tényleg alaposan tisztálkodik, figyelünk erre mind a ketten. Mindig jól felöltözök, ez sem lehet probléma! De ha az dgyüttkét a ludas, akkor ott mi lehet a baj? :(
12. *Csajszi* (válaszként erre: 11. - 5c54c8b1c1)
2016. máj. 11. 14:38
Legnagyobb atveresek egyike. De lagalabb sokan meggazdagodtak ebbol is.
11. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2016. máj. 11. 11:22
2016. máj. 11. 11:09

Nekem ugyanez volt, szo szerint evente tobbszor, a veres vizeletig fajult a dolog.


Nekem a D-mannose por segitett, de ugy, hogy azota nem jelentkezett EGYSZER SEM! Eleinte kuraszeruen ettem, mostmar cask akkor amikor ugy erzem, hogy mintha kezdene kialakulni, de idejet sem tudom, hogy mikor volt utoljara. Mivel kulfoldon elek, itt nem jutok nagyon sem orvoshoz, antibiotikumhoz meg plane nem, de biztosan allithatom hogy ez segitett.

Ez egy Cukor fajta, Cukor ize van, vizben elkeversz egy adagolo kanalat, es megiszod. Reggel, este, egyuttlet elott es utan! Aztan ha ugy latod, hogy mulik a dolog, akkor mar cask egyuttlet elott es utan, majd kesobb mar csak amikor ugy erzed hogy vmi nincs rendben, vagy hidegebb idoszakokban. Nem mondom hogy olcso, en netrol szereztem be, de az antibiotikum sem olcsobb, viszont ez nem karos az egeszsegedre sem. Nekem ez volt az utolso amit kiprobaltam, tenyleg mindenfele ulofurdon meg tozegafonya kuran tul vagyok egyik sem volt megoldas cask ideiglenesen.


Na jol bereklamoztam a cuccot, egy probat meger, szerintem egy csoda. :)

9. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2016. máj. 11. 10:34
Milyen jó, hogy ezzel a "savas" varázsszóval mindent meg lehet okolni. Ettôl menne a Zacher falnak.
8. 408020f45e (válaszként erre: 6. - 937a2a883a)
2016. máj. 11. 09:06
Igen! De ezt csak egy urológus tudná a helyére tenni. :)
7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. máj. 11. 09:05

Szerintem a szervezeted elsavasodott. Próbálj meg lúgosító ételeket enni és emeld meg a napi folyadékmennyiséged.

De ezt egy urológussal is meg kellene beszélned.

2016. máj. 11. 07:59

Nekem is évekig visszatérő volt és minden előjel nélkül egyik napról a másikra. Nagyon sokat szenvedtem vele, rengeteg antibiotikumot beszedtem. Aztán elkezdtem szedni tőzegáfonya kapszulát a megelőzésre és azóta talán egyszer volt ilyen. Bár nekem sajnos sokszor vesekövem is van, ami még rosszabb.


Amúgy olvastam én is és doki is mondta, hogy lehet pszichés oka is, javasolt szex után pisilni is, illetve a nem megfelelő öltözet stb. Mert sokszor tényleg csak az okozza, hogy felfázunk. Ez szó szerint tényleg ezt jelenti, hogy lehűl az alhasunk és az alsóbb szervek, így a hólyagban elszaporodnak a bacik és fájdalmas, csípős pisilés a következménye.

2016. máj. 11. 07:29

Én még gondolok arra hogy pszichés is lehet. Nekem havonta jött a csípős pisilés míg nem hagytam ott a munkahelyem. Nagyon nem kedveltem az új főnökömet miután nem dolgoztam ott már nem volt probléma.

Ha nem pszichés akkor lehetséges, hogy az antibiotikum nem megfelelő.

2016. máj. 11. 06:07
Párod is veled van külföldön, vagy amikor hazatérsz kapod meg mindig az együttlétek során?
2016. máj. 10. 23:56

Minden évben előjön, évente többször.

Az az érdekes, hogy, mint ahogyan tavaly is, idén is kint voltam fél évet külföldön, ahol semmi bajom nem volt. Pár napja értem haza, de már megint nem bírok felkelni a wc-ről. Fáj és csíp. Ugyanez volt tavaly is, majdnem egész nyáron, majd a bakteriális vizelet vizsgalat kimutatott egy bacit, jött az antibiotikum, utána jól voltam mostanáig.

Párom is elment kivizsgáltatni magát tavaly, nem találtak semmi nála.

Nem tudom miért jön ki mindig rám itthon, de már nagyon unom!! Mit csináljak? Megint felirnak antibiotikumot és egy ideig jó lesz?

Holnap reggel beviszem a vizeletemet, de a dokinak sztem semmit se kell mondanom, tudni fogja, h mi a bajom, hiszen egy évben többször megyek hozzá ezzel 😞

El vagyok keseredve

2016. máj. 10. 23:49
tenyésztés, célzott kezelés
2016. máj. 10. 23:47
Folyamatos visszatérő fájdalmas/csípős pisilés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook