Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folyamatos hőemelkedés mitől lehet? fórum

Folyamatos hőemelkedés mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 22. 12:56
Szia! nekem évekig volt hőemelkedésem de nem foglalkoztam vele, gondoltam, hogy genetikailag én ilyen vagyok. Aztán elkezdett remegni a kezem de úgy, hogy mire egy kanál leves a számhoz ért addig már nem volt benne semmi. Akkor arra gondoltam, hogy idegbajos vagyok, ezt már kezelni kell és elmentem az orvoshoz ahol kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van. Ezt egy vérvétellel meg tudják állapítani és gyógyszerrel kezelhető. Úgy hogy ajánlom, látogasd meg a háziorvosod és mond el neki a tüneteidet.
2012. aug. 20. 19:08

Szia! A férjemnek 1,5 éve folyamatosan 37,2 a "normális" hője. Elkapott tavaly januárban egy vírusos fertőzést, sokáig láza volt, azóta ez neki a normális. Kivizsgálták már tetőtől - talpig, makk egészséges.

Nekem 1,5 hete van hőemelkedésem, de max. 37,2-ig megy föl. Mondjuk nekem van ennek egy előzménye, azt most inkább itt nem részletezném, de nekem sincs más tünetem.

Menj el dokihoz, de szerintem nagy baj nincs. Lehet kimerültségtől is, stressztől is, stb... nyugi, biztosan nincs nagy baj! :)

3. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2012. aug. 20. 19:03

Erre csak orvos tud választ adni,mi pedig többnyire nem azok vagyunk.

Valami oka biztos van a dolognak,de azt csak egy részletes orvosi vizsgálat és labor tudja meghatározni,hogy mi.

Tehát: orvoshoz mielőbb....

2012. aug. 20. 18:57
A melegtől nem lehet, az csak a kisbabáknál van. Ha pár nap alatt nem múlik, menj orvoshoz.
2012. aug. 20. 18:54
Pár napja hőemelkedésem van 37 - 37,5 között, feljebb nem megy, nem fáj torkom, mandulám, semmi. Csak ugymond nyomott vagyok tőle. lehetséges ettől a nagy melegtől? mit tudnék tenni ellene? mert nem kellemes érzés. köszi előre is aki ír:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook