Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyamatban lévő hitel átvállalási ügy... A régi bank eljárása nem jogos, szerintem... fórum

Folyamatban lévő hitel átvállalási ügy... A régi bank eljárása nem jogos, szerintem... (beszélgetős fórum)

8. moonlight13 (válaszként erre: 2. - 7fa30781f8)
2015. júl. 18. 22:31

Nem úgy volt véletlenül beállítva, hogy automatikusan levonják tőled minden hónapban?

Vagy te utalod automatikusan minden hónapban? Mert akkor a rendszerben át kell állítani, és kész. Amit meg elutaltak, azt visszakéred.

7. moonlight13 (válaszként erre: 2. - 7fa30781f8)
2015. júl. 18. 22:29
Ha ti kaptatok a banktól visszaigazolást arról, hogy felmondtátok, akkor menj be, vidd magaddal azt a papírt, és kérd meg, hogy utalják vissza a pénzed.
6. Pipi57 (válaszként erre: 2. - 7fa30781f8)
2015. júl. 18. 20:16

Attól még hogy levonták,nem vész el a pénzed.

Az ugyanugy rajta lesz a hiteleden törlesztésként.

5. fincsi5 (válaszként erre: 2. - 7fa30781f8)
2015. júl. 18. 16:37
Igen.
2015. júl. 18. 16:32
A bankkal csak te/ti tudtok tárgyalni. Konkrét, ezer százalékos megoldást senki nem fog tudni produkálni itt neked.
2015. júl. 18. 15:42
Ha van olyan valaki, aki ért hozzá, vagy volt már ilyen cipőbe kérem segítsen, hogy mire számíthatunk... Mert ez szerintem nem fair.
2015. júl. 18. 15:40
Adott egy bank, ahol már egy hónapja szóban fel lett mondva egy lakáscélú jelzáloghitel, erről később írásos dokumentumot is kaptunk. Na már most az jogosnak tűnik, ha a felmondás után a kövekező havi törlesztőt is levonták (bocs, nincs kérdőjel a gépemen). A másik banknál már minden sínen van, szerződés megkötve, még egy papírra várunk, persze 8 nap múlva jön csak. Erre kiderül, hogy nem is lett felmondva a hitel, csak jeleztük, hogy ki lesz fizetve a hitel. Most akkor ezt nem értem, bizonyíték van róla, hogy fel lett mondva, le van írva, akkor most miért nézik hülyének az embert. Most akkor bármit megtehetnek...
2015. júl. 18. 15:35
Folyamatban lévő hitel átvállalási ügy... A régi bank eljárása nem jogos, szerintem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook